Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gixivo


gixivo
tag

Ebben biztos, hogy nagy szerepe van a WoW-nak.
szvsz undorító egy játék, nem egy haveromat ragadta magával. :(((

Ismeretlen számot nem veszek fel! - PÜ-ben keress, ott gyorsabb!

(#2) modern


modern
aktív tag

Mo-n is lehet pár :DDD

Mobilon hamarabb elérsz: 30/563-1783

(#3) D.Orion válasza gixivo (#1) üzenetére


D.Orion
veterán

Hát sajnos abban igazad van, hogy a WoW féle játékok könnyen függőséget okozhatnak. De egy jobb fps miatt is lehet valaki függő(én személy szerint 4évig voltam a CS és a CoD1 kapcsán). Talán az RTS és a szimek azok amik a legkevésbé okoznak függőséget, de lehet csak azért, mert kevesebben játszanak ezekkel a típusú játékokkal.

(#4) sadii


sadii
csendes tag

én is sokat játszom, de ha hívnak ki vagy egyáltalán csak szólnak, hogy mehetek ha akarok, azonnal felállok :D lehet annak köszönhető, hogy köszönő viszonyban sem vagyok a wow-al

(#5) 30z.Samu válasza gixivo (#1) üzenetére


30z.Samu
félisten

"nagy szerepe van a WoW-nak."

Szerintem is! Jelenleg több WoW játékos van világszerte, mint Magyarország teljes lakossága!

Sic Parvis Magna

(#6) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Arra kíváncsi lennék, hogy ebből mennyi a dagadt gyerek? :U Gondolom megy a chips meg a cola mozgás meg lófasz!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#7) D.Orion válasza sadii (#4) üzenetére


D.Orion
veterán

Vagy annak, hogy van ki hívjon. Ha a barátaiddal együtt játszol, akkor más a helyzet. Nagyon nehéz kikerülni a körből. Én személy szerint úgy oldottam meg a dolgot, hogy eladtam a "gamer" gépet és vettem helyette egy P3-mat, amin épp, hogy nem akadtak a divx filmek. Ma is félve ülök be játszani(megnézni egy új játékot, 15-30percre) egy jobb gép elé(öcsémé), mert érzem azt, hogy órákra képes lennék ott ragadni. :(

(#6) (Darkwood): 188cm és 80kg vok, sosem voltam kövér, és egy dagadt CS-st sem láttam lanparty-kon. Ez csak valami tévhit, testalkat kérdése. Aki meghízik a gép előtt az a tv előtt is hízna.

[ Szerkesztve ]

(#8) sadii válasza D.Orion (#7) üzenetére


sadii
csendes tag

én is sokat CS-em, haverokkal stb. azért jelenleg is sokat játszom, de nem azért mert függő vagyok, hanem azért mert nem mindig tudok mást csinálni... tv-ből sokszor a tömör szenny jön, úgyhogy csak pár csatornát nézek :) ja és Darkwood: 174 cm vagyok és 60 kg :DDD

(#9) (Darkwood) válasza D.Orion (#7) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Akkor nézd meg, hogy hogy néz ki nagyon sok game-elő amerikai "kis" skac. Én nem a magyarokra gondoltam...

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#10) hommeros


hommeros
őstag

Nekem csak ennyi a véleményem tömören:
http://www.youtube.com/watch?v=YQ-3gr80M-s

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#11) Depression


Depression
veterán

Még mindig jobb, minha játékgép-függőek lennének.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#12) sadii válasza Depression (#11) üzenetére


sadii
csendes tag

ott a pont!

(#13) Májsztró válasza 30z.Samu (#5) üzenetére


Májsztró
addikt

Érdekes , én egy időben rengeteget WoW-oztam. Mégsem vagyok függö , nem is lettem. Sosem voltam. ( kopp kopp kopp :) ) Nem tudom , talán nevelés kérdése. Vagy bármi másé , de az egyénnek mindig van választása ,hogy ott kuporog-e a gép előtt ,vagy inkább kimegy futni 3 kört. Na most az már másik kérdés ,hogy kinek milyen erős az egyénisége.
(És itt most nem azt értem ,hogy a nagy WoW harcos bemegy a pubba megkérdezi ,hogy ki akar verekedni aztá halomra verik :D )

(#14) Mr.Csizmás válasza gixivo (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Nekem 3 hónapig tartott leszokni, de már tiszta vagyok, nem drogozok...csak iszok, de az se vészes :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15) D.Orion válasza (Darkwood) (#9) üzenetére


D.Orion
veterán

"A Betegségmegelőzési Központ kutatása szerint jelenleg az Amerikai Egyesült Államok lakosságának 62 százaléka túlsúlyos." <Ez 2006-os adat, most asszem valahol 75% körül járnak és ~30% ebből a már általunk is dagadt(kövérnek) mondott ember. Tényszerű, hogy több kövért látni. Nem mondom, hogy a játékfüggőség miatt nem lehet elhízni, de ehhez kell egy életmód is(Pizzahut, Meki, stb.)

(#16) hommeros


hommeros
őstag

Milyen ócska kifogások már:
- jobb, mint dohányozni
- jobb, mint inni
- jobb, mint embert ölni
- jobb, mint szerencse-gépezni

OK, és mitől rosszabb? Azt is lehet ám sorolni ugyanígy. Majdnem minden dohányos, drogos, szakadt alkesz is ilyen dumákkal jön, mitől jó, amit tesz. Persze, a kifinomult logika oda már nem jut, mitől is rossz. A játék maradjon játék, az élet élet. Ha nem megy magától, segíteni kell neki. A játék lehet a mindennapok része, de mértékkel, jóból is megárt a sok!
de igazából, mindenki azt tesz felnőtt státuszba amit akar, míg másokra nézve az nem káros vagy hátrányos, és amit a törvény is enged :P

azon kívül a túl sok játék, kicsit ellendíti a realitások talajától, és alakul ki egy egy antiszociális, igen érdekes kis lényecske, igen furcsa bosszúálló hajlammal.

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#17) Májsztró válasza hommeros (#16) üzenetére


Májsztró
addikt

azon kívül a túl sok játék, kicsit ellendíti a realitások talajától, és alakul ki egy egy antiszociális, igen érdekes kis lényecske, igen furcsa bosszúálló hajlammal.

Az aláhúzott részről jut eszembe ,hogy annó a Dragon Ball -t nem véletlen tiltották be. Rengeteg kisgyerek ugrált ki az emeletről , és állt a vonatok elég , képzelve azt ,hogy ő Shongoku ( vagy valami ilyesmi a neve :D ) szóval rendkívül nagy formáló ereje van az ilyen dolgoknak.

[ Szerkesztve ]

(#18) (Darkwood) válasza D.Orion (#15) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Igen, ahogy mondod: az életmód!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#19) hommeros válasza Májsztró (#17) üzenetére


hommeros
őstag

Én gyerekkoromba elvoltam három kerekű autókkal, meg mindennel, amit a természetben feleltem. Szerintem egyértelműen a szülők felelőssége bizonyos kor alatt így elhanyagolni. És igen, ez lehet hajlam, de akkor szigorúbb szabályok szerint kell élnie. Az élet nincs ilyen szinten egyensúlyba, ami az egyiknek játék, szórakozás, a másiknak akár halálos végkimenetel is lehet. Persze ez drasztikus végpont, de érthető a lényeg.
Én is szoktam játszani természetesen, de csak mértékkel. Sajnos személyesen ismerek 2x éves srácot, akinek az emberi kapcsolatai mentek rá erre a "függésre".

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#20) Májsztró válasza hommeros (#19) üzenetére


Májsztró
addikt

persze sok függ a szülőkön, de ha minden rajtuk múlna akkor mán én is függnék. Ugyanis 4 évesen már nyomtam keménybe a format c:-t :D Akkor a wolfeinsten 3d volt a menő , a sok MIL nyomkodással. Szóval én se gágyultam meg. Bár a szgép mindennapi része az életemnek. De ha arról van szó , akkor gond nélkül itt tudom hagyni 4 hétre. Tehát nem fogok beledögleni abba hogy nincs gép. Ha van akkor meg napi fél-1 órát általában használom is.

(#21) 30z.Samu válasza Májsztró (#13) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én kipróbáltam, de valahogy nem hatott meg.

Sic Parvis Magna

(#22) gixivo válasza Májsztró (#17) üzenetére


gixivo
tag

GTA-t is be akarják tiltani, mert a sok lövöldözős fiatal mindig a GTA-ra keni, vagy valakinek mindig eszébe jut, hogy a GTA-ra kenje.
Jut eszembe, tiltsuk be a mákot, mert nagyon szeretem a mákos bejglit, és néha annyit eszem belőle, hogy szószerint beállok tőle, és akkor idióta dolgokat csinálok, lelövök húsz embert, meg hasonlók. Végülis a mák volt a hibás, miatta volt az egész, nehogymá engem büntessenek meg.
(Akinem nem lenne érthető, a sok máktól beáll az ember mintha drogozna, ez a biológiai hatása ha sokat eszünk belőle.)

Meg amúgy is én régen kipróbáltam a WoW-ot, de kb 10 perc után elöndött az undor, és azóta tiszta szívemből rühellem a WoW-ot, és a wowfajtákat.

[ Szerkesztve ]

Ismeretlen számot nem veszek fel! - PÜ-ben keress, ott gyorsabb!

(#23) Májsztró válasza gixivo (#22) üzenetére


Májsztró
addikt

ezt a mákos dolgot ki kell próbáljam :DDD mennyit kell belőle megenni ? :D
Mán én sem vagyok oda a WOW-ért :R

(#24) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Én közel 10 hónapja Cabal Online-ozom. Nem tagadom egy időbe belezöldültem, de mostanra lecsengett a dolog.

Amúgy kicsit vagyok elhízva, de 1 hónapja aktívan mozgok.:)

UI: én fenntartom, hogy játszani jobb, mint drogozni vagy egyéb más káros szenvedéllyel élni; bár azzal is tisztába vagyok, hogy a cyber-függőség is nagyon komoly jelenség.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#25) D1Rect


D1Rect
félisten

Én nem látom olyan hatalmas gondnak a WoW-ot. Én személy szerint 2 órát játszottam vele összesen. Sztem nem a WoW váltja ki a jelenséget, egyszerűen összegyűlnek az MMORPG-ken a függőségre hajlamos egyének.

Más játék is válthat ki ilyet, idéznék egy klasszikust: LINK :))

(#26) Madárpók válasza Májsztró (#23) üzenetére


Madárpók
aktív tag

Szerintem ha egy csomagot megeszel belőlle tisztán akkor annak elégnek kell lennie ahhoz hogy valamilyen hatást elérj, ha meg semmi akkor valószínűleg nincs benn elég hatóanyag ;)

(#27) (Darkwood) válasza D1Rect (#25) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Igen, ez az örökzöld videó kimeríti az addiktíviát, mint fogalmat! ;]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#28) Wolverine válasza 30z.Samu (#5) üzenetére


Wolverine
félisten

A Runescape-pel (ami egy másik MMO) meg másfélszer annyian játszanak, mint a WoW-val. Na bumm...

#22: na látod, én meg 10 percet sem tudok játszani egy fps-sel, és már megunom az agyatlan játékmenetet; MMO-kkal viszont akármeddig elszórakozom szabadidőmben.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#29) Depression válasza Madárpók (#26) üzenetére


Depression
veterán

Felőlem megehet napi 10 kilót is, úgysem lesz semmi baja. A morfint a mák tokja tartalmazza, nem a mákszemek.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#30) Májsztró válasza Depression (#29) üzenetére


Májsztró
addikt

akkor már értem ,hogy a szomszéd miért vágja be a mákgubót amikor terem :DDD ;)

(#31) Fáraó


Fáraó
őstag

WoW-ra fogni sztem felesleges, de akármelyik más játékra is. Ott van pl. a böngészős maffiozo.hu is, vki éjjel-nappal fent lóg. A cikk is írja, s én személy szerint egyet is értek vele.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#32) nrgia


nrgia
őstag

A kép a cikkben baromi jó....idáig csak nem süllyedek... :))
Volt már olyan, hogy alig vártam, hogy hazaérjek és játszak az akkor épp aktuális játékkal, egész nap dekoncentráltá váltam és csak a game körűl forgott minden gondolatom :U ....ez már betegesnek számít :F ????

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#33) D1Rect válasza nrgia (#32) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem volt olyan még a Fallout 1-el, hogy elb@sztam valamit(nem emlékszem pontosan, de ilyen felborítottam a poharat szintű) és meglepődtem hogy nem tudok Qiuck Loadolni :))

[ Szerkesztve ]

(#34) LackoMester


LackoMester
addikt

ja-ja a WOW-hoz LA-hoz hasonló gamek totálisan megfertözik az ember agyát,1-2 cimbim nyomja nagyon komolyan,egyszerüen nembirják abbahagyni,teljesen kimerültek,végük van...
én a napi 1-2 óra COD-zok, kiscserkész vagyok hozzájuk képest.

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#35) nrgia válasza D1Rect (#33) üzenetére


nrgia
őstag

Engem is néha az asszony ránt vissza a valóságba....mikor is azt hallom a távolban egyre erősödő hagerővel, hogy NEM AKAROD ABBAHAGYNI B@XDMEG EGÉSZ NAP CSAK JÁTSZOL ! nagyon hálás vagyok érte... :))

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#36) Rexdemon válasza gixivo (#1) üzenetére


Rexdemon
aktív tag

Azert megneznek egy felmerest, ahol azt vizsgaljak,h a jatekfuggo gyerekek szulei kozul hanyan TV fuggok...vagy basball fuggok...vagy hamburger fuggok...

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#37) frame>24 válasza nrgia (#35) üzenetére


frame>24
addikt

Az a szomorú igazság, hogy valóban nem csak a WoW, bármi más is kiválthat ilyet. A jelenség azért lehet ilyen szembeszökő manapság, mert megjelent az a nemzedék, aki már ebbe a "fejlettebb" PC-s (vagy konzolos), ÉS NETES környezetbe született bele. Egy 8-9-10 éves gyerek, de még egészen a 18-20 éves életkorig NAGYON fogékony erre a stimulusra. Én annak idején a C=64-et nyomtam sokat, de azért mi jártunk ki a térre is bőven.

Az viszont még SOKKAL szomorúbb, hogy a barátnőd üvöltözik utánad a game miatt, nekem 3 ismerősöm szakított nővel játszási okokból.

Szerintem, ha már a húsvér-nő nem képes kiváltani érdeklődést, az nagy baj.

Úgyhogy csöndben megjegyezném, bizony legyél is neki hálás, hogy még veled van.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#38) uffneked


uffneked
aktív tag

Nekem sajnos volt olyan idoszakom, amikor lineage2-re ravettek a haverok...
Komoly fuggoseg alakult ki belole, volt, amikor felkeltem reggel, es jatszottam, mert anyam elobb elment. 1x odaig fajultam, hogy "najo, elso orara nem fontos bemenni" cimszoval logtam egy teljes napot sulibol, hogy jatszak vele. Es hulyeseg, hogy igy tudsz fuggni masfele jatekoktol. Csak az mmorpg-tol lehet ennyire fuggni, mert pl egy fps idore megy, jatszol 1 mapot, vagy 2-t, esetleg egy wart, vagy pubolsz. De pubon is megunod hamar, foleg hogy egy ido utan vagy nem megy, vagy nincs celja, megunod...
MMORPG arra epul, hogy mindig tudj valamit csinalni: fejlodj, pvpzz, mobolj, gyujtsd a matikat, piacolj. Szoval ott mindig van dolgod, mindig van egy cel, ami miatt ott ulsz. Sajnos most beindultak a bongeszos jatekok is, amik ugyanerre epulnek. :U

Nekem ugy sikerult kikerulnom, hogy wipe-oltak a szervert, aztan akadozott, es elvette az elmenyt. Most cod2zom, es semmifele problemam nincs a dologgal.

188 centi / 67 kilo / 20 ev

(#39) nrgia válasza frame>24 (#37) üzenetére


nrgia
őstag

Igazad van . Már el is kezdtem visszavenni a játékra fordított időből . Most hétvégén pl a római parton sétálgattunk, nagyon jó volt és nem hiányzott a gépem egy percre sem.Sőt el is fáradtam annyira hogy mikor hazaértünk, be sem kapcsoltam a masinát. :)

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#40) frame>24 válasza nrgia (#39) üzenetére


frame>24
addikt

Örömmel hallom :K

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#41) D1Rect válasza nrgia (#35) üzenetére


D1Rect
félisten

Én azért ezt már régen kinőttem.
A menyasszonyom az előző párjával a WoW miatt ment szét. Sztem nem olyan rossz játék az ;] :P

(#42) frame>24 válasza uffneked (#38) üzenetére


frame>24
addikt

Én azért írtam, hogy mástól is lehet, mert a hsz-emben említett egyének közül csak az egyik volt WoW-os, a másik a Battlefield 2-be zsongott durván! bele, a harmadik pedig a CoD4-be.
Ezek a játékok kategóriáik kitűnőségei, de nem ugyanolyan stílusok, még az utóbbi 2 FPS sem...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#43) uffneked válasza frame>24 (#42) üzenetére


uffneked
aktív tag

En 4 eve cod2zom eleg durvan, de ez sem jalant tobbet annal, hogyha war van, akkor nem veszem fel a telefont. De egy war max 1 ora, aztan visszahivom, vagy esetleg felidoben. Ott megiscsak 4 ember varna ram...

(#44) ollie válasza D.Orion (#15) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itthon is közel ennyi a túlsúlyos.

***

(#46) Crazy God


Crazy God
csendes tag

Mikor feltettem a wow-ot a gépemre 10 percig birtam vele játszani annyira rosz játék, a grafika meg valami 5-6 éves színtűeknek való, dedós az egész, bocs ha valakit megsértek de ez szégyen játék.

(#47) Viktor77 válasza Crazy God (#46) üzenetére


Viktor77
titán

És mégis többen játszanak vele, mint bármi mással a világon. Na, erre varrjál gombot.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#48) mad1 válasza Viktor77 (#47) üzenetére


mad1
veterán

Jo sok igenytelen ember van. ;)

[ Szerkesztve ]

Ne szemetelj ! = Steam

(#49) Viktor77 válasza mad1 (#48) üzenetére


Viktor77
titán

:))

MOD: Ja, meg tudom, egyél szart, ennyi légy nem tévedhet, meg ilyenek. Tudsz még közhelyeket felsorolni?
Mert attól még, hogy egyesek fikázzák (szimplán), attól még tény, hogy a Blizzard megalkotott valamit, amivel beírta magát a játéktörténelembe (nem is akárhogy).
MOD2: Mindegy, részemről befejeztem, unalmas 100-adszorra is ugyanazokat a köröket lefutni. Bár nekem kicsit furcsa, hogy valaki azért regel, hogy lefikázzon valamit.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#50) mad1 válasza Viktor77 (#49) üzenetére


mad1
veterán

Most ezt te nekem akartad irni? :U

Ne szemetelj ! = Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.