Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peterson_


Peterson_
addikt

Azért kíváncsi lennék, hányan választanak 10 forintos készüléket XXL kategóriás előfizetéssel :U

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#2) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...nah' az Xperia E 39900-as pre paid ára legalább kissé mérsékli a tesztjénél kialakult lincshangulatot...

Árazása pont középre sikeredett...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#3) Mészi2


Mészi2
tag

A galaxy ace 2 miért van kétszer?

(#4) Bici


Bici
félisten

Nokia 620 nincs is a T-nél még... :U
Nem 610 akart lenni véletlenül? :B

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#5) jenei1994


jenei1994
addikt

Sony Xperia E van a telenornál? Azért kérdem nézem a honlapját sehol nem látom,hogy lenne.

(#6) mukibuci válasza Bici (#4) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

[link] - igazából a kezdőlapon rögtön kiveri az ember szemét :DDD

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7) adamssss


adamssss
veterán

BB Z10-ről van vmi info, hogy mikortól lesz elérhető a szolgáltatóknál?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#8) Bici válasza mukibuci (#6) üzenetére


Bici
félisten

Ott a pont.
Én vagyok a hülye, mert Telenor helyett Telekom-ot olvastam a címben. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#9) tamcsu10 válasza jenei1994 (#5) üzenetére


tamcsu10
tag

Az oldal frissítése nem az erősségük :D talán estére felkerül. :D

iPhone 6s Plus / iPad Air 2 / MBA 13

(#10) sing1ep1ayer válasza Peterson_ (#1) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Hát kábé senki. Ha már 10 forintért kapod M kategóriával, akkor XXL-es előfizunál a Telenor kellene fizessen, hogy elvidd tőlük azt a vackot.

(#11) Lavar


Lavar
aktív tag

620-as korrekt áron van.

(#12) B1T3


B1T3
addikt

A Nokia Lumia 620 árát nagyon jól lőtték be, remélhetőleg marad is ilyen, és nem lesz ebből is +10/15 ezres emelés, ami sajnos nem ritka.
Ha a Nokia Lumia 520 is bekerülne a Telenor kínálatába, akkor ez alapján (2 év hűséggel a ~3000 Ft-os havidíjú kategóriában webshopról rendelve 33240 Ft, kártyásan 57000 Ft) simán becsúszhatna 2 év hűséggel 30000 Ft alá, ami már erős ajánlat lenne, és a Nokiának sem tenne rosszat.

(#13) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Ezt miért nem hozzátok hírnek? Korlátlan t-mobile díjcsomag

Szánalmas, nevetséges, és felháborító amit a t-mobile (hangsúlyozom nálunk vagyis Magyarországon) művel, náluk 15ért csak hálón belül korlátlan a beszélgetés, 21ért minden irányban, még a "csodás" Vodafone is sokkal jobb már, náluk 15ért minden irányban korlátlan.

Szánalmasak a mobilszolgáltatók nálunk, és újat meg nem engednek be a kis triumvirátusukba. :W

[ Szerkesztve ]

(#14) mukibuci válasza Lotusomega (#13) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

[link] - 2013-03-27 10:44

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15) Athoss9


Athoss9
csendes tag

#3 Mészi2
Egyes tarifákban olcsóbb lett, másik tarifákban meg drágább

[ Szerkesztve ]

(#16) fateless válasza B1T3 (#12) üzenetére


fateless
veterán

Most vitték lejjebb, lehet, hogy csak ideiglenes...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#17) Ati1979


Ati1979
veterán

A 620-as nokia nem is rossz.

Kicsit meglepett, hogy magyar szolgáltatónál lehet normális áron használható telefont kapni. :)

Pozitív csalódás. :C

(#18) vince válasza Ati1979 (#17) üzenetére


vince
őstag

A lumia 620 ára 2 éves sima egyszerű előfizuval még ennél a jelenleginél olcsóbb volt, március 5-től máig 39990 Ft-ért lehetett elhozni, a mai árlistával ment vissza az ára 44990 Ft-ra, ami viszont a blogbejegyzésből kimaradt.

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#19) littlelion21


littlelion21
addikt

Arról nincs valakinek info-ja hogy a 520-720 kapható lesz-e náluk?

(#20) Ati1979 válasza vince (#18) üzenetére


Ati1979
veterán

Igen az áremelést nem igazán szeretné hangsúlyozni a telenor. :)
Amúgy szerintem ilyen áron simán tömegtelefon lehet, annak ellenére, hogy nem androidos.

(#21) B1T3 válasza fateless (#16) üzenetére


B1T3
addikt

De azelőtt sem volt rossz árra, hogy lejjebb vitték. :)

(#22) littlelion21


littlelion21
addikt

A Galaxy Ace kapcsán felbukkant a "kifutó" címke. Az apokalipszis elkezdődött. ;]

(#23) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos tegyük hozzá mmert a Hirdetett 10 Ft HuFt -os ár mellé Iszonyatos havi dijakat kell felvállalni,igy aztán sokan csalodnak//Átlag havi dijak,9.000-14.000.-HuFt al beválalva,igy igaz az ár ennyiért,szoval nagy jövedelm-fizu kell ilyen konstrukciokhoz! :C ;]

föolvaso

(#24) Rusi válasza fojuzer (#23) üzenetére


Rusi
senior tag

A 10 forintos készülékek más-más tarifacsomaggal kerülnek ennyibe. Van, amelyik a legalapabb, 1690-es csomaggal is ennyi, valamelyik 3/5/8/11 ezres vagy magasabb csomaggal, ez készüléktől függ. Tudom-tudom, azért háborogsz, mert az S3 mini az 1690-es csomaggal nem 10 forint, de arra várhatsz a végtelenségig ebben az országban... (és ez nem feltétlen a szolgáltató hibája!).

Mobilaréna (2010-2017)

(#25) B1T3 válasza Rusi (#24) üzenetére


B1T3
addikt

Igen, azt kell látni, hogy ezek nem 10 forintos akciók, hanem szimplán 10 forintos mobilok. Lehetne azt is mondani, ha egy szolgáltatónál – hasra ütés következik – 999 Ft-ba kerülő telefonból több van, hogy ott meg „999 Ft-os mobilok vannak”. Kb. ennyi jelentősége van a 10 Ft-os telefonoknak, csak jól hangzik, semmi más.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.