Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Egy kérdés bánt engemet: hogy a fenébe lehet csatlakozni a beta-hoz? (P40 Pro, független, Finnországból való)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2) #24536576


#24536576
törölt tag

Mikor nevezik át Harmonyra?

(#3) andor80 válasza kakuk.tamas (#1) üzenetére


andor80
senior tag

[link]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#4) andor80 válasza #24536576 (#2) üzenetére


andor80
senior tag

Minek tennék android és abból is a legjobb minőségű felület optimalizáció és kb minden szinten csak a lábnyomát szagolja a konkurencia

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#5) kakuk.tamas válasza andor80 (#3) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Oké, csak azt írja, hogy nincs elérhető project... :F :W

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#6) #24536576 válasza andor80 (#4) üzenetére


#24536576
törölt tag

:DD :DD :DD :DD

(#7) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Ha egy pöttöm eszűk is lett volna a 20-as szériát még támogatták volna P vonalon és a Mate 10-eket is. Így is kopnak ki szépen lassan ezzel csak gyorsítják a folyamatot mert a user hamarabb fog cserélni.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#8) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Honor 20 széria is benne van a listában, mert nem látom?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9) mbotnd válasza andor80 (#4) üzenetére


mbotnd
tag

Érdekes, hogy mennyire ráfeküdtek az önálló szoftverre. Lassan jön az új iOs (Harmony Os)?

(#10) k-adi válasza Micsurin (#7) üzenetére


k-adi
nagyúr

hát olyan sok újítás van ebben hogy annyira vágyni kéne erre a 11re?

(#11) Micsurin válasza k-adi (#10) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Itt magáról a gesztusról és hozzáállásról lenne szó főleg az ő helyzetükben. Samu nem volt szorult helyzetben még a gyenge 20-as széria ellenére sem mégis rátolt +1 évet a csúcs és a közép.kat. tetejére.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#12) scyllarus


scyllarus
veterán

A Huawei egy életre elvágta magát nálam a Honor Playnél.
Undorító, amit műveltek. Soha többet telefont tőlük.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13) Decske válasza andor80 (#4) üzenetére


Decske
aktív tag

Hát, két generációnyi Mate szériás telefon után vitatkoznék ezzel a kijelentéssel. Szvsz nem lenne rossz, de a memóriakezelés botrányos, nekem random tűnnek el az alkalmazásváltóból appjaim. Ha letörlöm a számomra felesleges optimalizáló sz@rokat, a telefon szinte kuka lesz. Ha rajtahagyom őket, hiába állítgatok bármit semmit nem ér. Alternatív rendszert meg nem lehet telepíteni, mert a bootloader zárt és nem adják ki a kódokat a nyitáshoz.
Kár ezekért a dolgokért, mert vannak nagyon jó dolgok a rendszerben, a Mate 10-em az egyik legjobb telefonom (volt, mert érkezik az utódja a Pixel 5 személyében).

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#14) #95462144 válasza scyllarus (#12) üzenetére


#95462144
törölt tag

Pont ez az, hogy nem műveltek semmit nem? Mármint frissítés terén. :DDD

(#15) 7Heads Drago válasza Decske (#13) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Zsír a Pixel 5 ahogy hallom, csak rendelni kell hozzá ragasztott is. ;]
Témához: kapnak chipet és hirtelen jönnek az updatek is. Remélem tolják a saját Os-t is.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#16) user12


user12
őstag

A P20 pro-t is lehúzták a wc-n.
Pedig kicsivel több, mint két éves készülék.
A kisebb (pro nélküli és lite) modellekről meg ne is beszéljünk. :((

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#17) scyllarus válasza user12 (#16) üzenetére


scyllarus
veterán

A Play hardvere ugyanaz, mint a P20 Pro és még 10-et sem kapott. Miközben a harmatgyenge, régi Kirin 710(f)-es modellekre kiadták. Mindezt hazugsággal indokolva.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#18) N_A_S válasza user12 (#16) üzenetére


N_A_S
veterán

A Lite verziók általában nem kapnak akkora támogatást mint a normál vagy Pro változatok és évvel nincs is baj szerintem, a hardver ezeknél általában sokkal butább.

P30 tulajként viszont én sem tudok csatlakozni egyetlen projekthez sem a béta appban. Ha valaki tud valami megoldást az írja már meg! :R

https://tinyurl.com/phnas

(#19) user12 válasza scyllarus (#17) üzenetére


user12
őstag

És pont ez a stratégia az, ami én nekem nem volt szimpatikus. Plusz utána bejött a google embargó... :O

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#20) Decske válasza 7Heads Drago (#15) üzenetére


Decske
aktív tag

Majd kiderül. Ha pillanatragasztó nem fogja meg, akkor ott a postásragasztó. :DD

Bár elszigetelt esetekről adtak hírt, remélem az enyém nem abból a sarzsból származik.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#21) Anathema67


Anathema67
tag

Nekem Honor View 20 van, teljesen meg vagyok elégedve a frissítéssel.

(#22) danielrevesz


danielrevesz
kezdő

Nagyon sajnálom az Emuit, mert tényleg messze a legjobb rendszer androidon. A memóriakezelés meg az üzemidőért cserébe sokkal jobb döntés.
Mate 20 pro-ról valószínű Iphone-ra lesz váltás, mert a Samsunf felülete még mindig botrányosan lassú, többi gyártó egyszerűen meg messze elmarad a Hauwei Samsung kettőstől egyéb téren.

(#23) N_A_S válasza danielrevesz (#22) üzenetére


N_A_S
veterán

Pl az OxygenOS szerintem minden tekintetben jobb..

https://tinyurl.com/phnas

(#24) scyllarus válasza N_A_S (#23) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez tök egyéni. Nekem a MIUI jön be a legjobban.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#25) N_A_S válasza scyllarus (#24) üzenetére


N_A_S
veterán

Igazad van, bár sebesség tekintetében szerintem az OOS-t semmi nem veri, annyira jól optimalizált. A MIUI-ban nekem pl baromira nem tetszett hogy bizonyos feliratok magyar nyelven szét vannak tördelve, valahogy így íródnak ki a dolgok:

Bállítá
sok

Vannak jó funkció de pont az ilyenek miatt egy elhanyagolt Launchernek mondanám, attól függetlenűl hogy tényleg sok beállítási lehetőség van.

Amúgy a frissítésekkel kapcsolatban: az általan hirdetett Honor 10 pont ma kapott egy újabb update-et, Augusztusi biztronsági javításokkal, 630MB volt, és ez is már két és fél éves.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/phnas

(#26) scyllarus válasza N_A_S (#25) üzenetére


scyllarus
veterán

Ne is bosszants, a Honor 10 hardvere is ugyanaz, mint a Playnek, pár hónappal még öregebb is, mégis frissítik :o

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#27) fidjevo válasza k-adi (#10) üzenetére


fidjevo
csendes tag

Nekem is pont ez jutott eszembe. Fejből tudna valaki most mondani 2 db ujítást amit a 11 hoz?

(#28) Decske


Decske
aktív tag

Notification history, jobb, átláthatóbb értesítés kezelés, az összes appnak elérhetővé vált a Messenger buborék megjelenítése (bár én inkább idegesítőnek tartom ezt) és a 3rdparty launcherek esetében is elérhető a gesztusvezérlés.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.