Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

mi az a tehenes szarós baromság az elején?

ahhh, Kid Icarus-al mennyit toltam GameBoy-on, örökkévalóságvolt, de kijátszottam. hogy érdemes-e a folytatásra....hát biztos nem ilyen formában.

a többit nem ismerem, de Zsoccc kedvéért folytathatnák a Shenmue-t :K.

ami még jöhetne: Half-Life, Portal, Arkham. de ezek mondjuk idővel jönnek is, és a Borderland-s ból is elfogadnék egy teljesen új részt.

Aurea mediocritas

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ami a listán nincs:
Pl Beyond folytatás vagy Banjo...többek között..de rengeteg van :)
A listából kb vagy 5el értek egyet :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) ollie


ollie
MODERÁTOR

Duke Nukem :D

***

(#5) HaaS


HaaS
addikt

Beyond Good and Evil... ahogy az első résznek vége volt, húú :C! Mindenki dörzsölte a kezét, hogy mikor jön már a folytatás... a sosem folytatott és legjobban várt játékok szavazásokon is mindig első ötben van...

... meg azért nagyon kéne egy új Magic Carpet:), aaz jó lenne!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#6) Rage47


Rage47
veterán

egyet sem ismerek a videóból:D
de nekem a BG&E folytatás kéne

(#7) Jofi81


Jofi81
őstag

Star Wars - Republic Commando

(#8) Wobee


Wobee
csendes tag

Counter Strike. Nem is értem, hogyan maradhatott ki a videóból.

(#10) Probber válasza Rage47 (#6) üzenetére


Probber
őstag

Én sem ismerek egyet se közülük! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#11) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Inkább John Carmack adja ki mielőbb a DOOM 4-et... ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#12) #65675776


#65675776
törölt tag

Egy normális folytatást megérdemelt volna a C&C széria is. De ugye be kellett érnünk a C&C3-mal...

Egy normálisan összerakott Close Combat folytatást is el bírnék viselni. A StormRegin-féle szánalmas klónok elég trék, a G.I. Combat félresikeredett. A jogokat birtokló MatrixGames meg inkább csak ront a régi játékokon is. Hiba volt az AtomicGames részéről eladni a jogokat.

Ahogy nézem a GT szerkesztőgárdája nagyon be van lőve egy-két stílusra, a többi meg le van...

(#13) Sicilian válasza Rage47 (#6) üzenetére


Sicilian
addikt

csatlakozom, én se sokat ismerek ...

nothing is true everything is permitted..

(#14) h-yle válasza Rage47 (#6) üzenetére


h-yle
addikt

BG&E folytatás elvileg készül.

A listán meg olyan gamek vannak, amik legalább 1-2 Gen-el ezelőttiek és nem készül folytatásuk. Igy tessék értelmezni. :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#15) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Szokás szerint nem értek egyet a játékok nagy részének listára kerülésével.

Biztos sokaknak tetszettek anno és jó lenne belőlük egy újabb rész, javított grafikával, de kb az egyetlen oka annak, hogy miért folytatást csináljanak egy ugyanolyan stílusú, de új franchise-ra épülő játék helyett, az az, hogy ezzel bevonjanak pár régi rajongót.
Ez kb igaz a legtöbb verekedős, ugrálós lövöldözős játékra.

Ahol igazán egyetértek azzal, hogy folytatást igényel, azok azok a játékok, ahol cliffhangerrel ért véget a történet, vagy ha nem is teljesen cliffhanger, de nincs is rendesen lezárva.
Úgyhogy a Shenmue helye a listán nagyon jól megérdemelt. Az Ultima ellen sincs kifogásom, főleg, ha megint az eredeti Avatár szerepel benne. Ha Raven is benne van az még jobb.

A listán lévő Nintendós jRPG-ket nem ismerem, tehát nem tudom mennyire igénylik a történet lezárását.

Ami még helyet érdemelne a listán szerintem:
Anachronox, KotOR (Nem, a TOR MMO nem jó! KotOR3-at akarok!)

Aki hülye, haljon meg!

(#16) vPFCS


vPFCS
csendes tag

Gratulálok a GT-nek ehhez az összeállításhoz...talán nem véletlenül nem készül egyikből sem folytatás....nyilván bukásra lenne ítélve.

(#17) bwoay válasza Sirandrish (#3) üzenetére


bwoay
nagyúr

Banjo???

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#18) Infernohun


Infernohun
tag

Shenmue az jöhetne,meg a Killer Instinc is. :C

(#19) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

A video-t nem tom megnézni, íme a kívánság lista:

- igazi Unreal 2
- igazi UT3
- igazi Tiberian Sun 2
- igazi Red Alert 3
- igazi Quake4 - Q2 stílusban
- WarCraft 4
- Blood( az 1. rész stílusában ) 3
- Shadow Warriror 2
- Heavy Metal FAKK 3
- Requiem - Avenging Angel 2
- Terminator: Skynet 2(?)
- Star Trek: Elite Force 3
- valami ütősebb Jeti Knájt folytatás is jöhetne :K

Így elsőre ennyi.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#20) pschio


pschio
őstag

HL2

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#21) Bj Brooklyn


Bj Brooklyn
aktív tag

Command & Conquer: Renegade
BLOOD
Hexen
Heretic
Quake 3 Arena
Project IGI
Carmageddon
Thief
Stolen
Gunman Chronicles
Boiling Point: Road to Hell
Tribes
Vampire: The Masquerade - Bloodlines
Delta Force
Will Rock :DDD
Painkiller
Condemned: Criminal Origins ( kihozhatnák a második részét PC-re )
Halo ( itt is ki kellene hozni PC-re a részeket )
Jurassic Park: Trespasser
Apocalypse
System Shock... Egyelőre ennyi :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#22) Sirandrish válasza bwoay (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

Banjo..az N64es...
Igényelném a folytatását..és lehetőleg nem a BOX féle szinvonallal...
Persze jöhet Box-ra ha már övék a Rare de a régi hangulatot akarom :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23) Esmein


Esmein
nagyúr

Day of the Tentacle
Soho M.A.D

Ezekbol siman johetne egy masodik kor ha fel tudnak noni az elodokhoz.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#24) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Egyetértek én is az első helyezettel Shenmue powaa :R
Bár nekem azaz érzésem hogy már soha nem lesz folytatása pedig a kettő úgy ér végez hogy: "The story goes on"
Az igéret szép szó... aztán majd meglátjuk mit hoz a jövő!

(#25) sowi


sowi
őstag

jagged alliance, alap

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#26) h-yle válasza Bj Brooklyn (#21) üzenetére


h-yle
addikt

Egy jó Vampire folytatást akaroooook. Modern vámpíros, intrikás, szuperképességes, darkos RPG. Ha nem lenne elég eladás, én mennék ki a boltba és mindenkire aki bemegy rásóznék 2-t.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#27) Ygg


Ygg
senior tag

BLOOD!!!
Csatlakozom!
De az első stílusában legyen, valóban!

(#28) james001


james001
veterán

én egyet folytatnék de sajna nem lesz tuti folytatása (mert már a gyártó sincs):Legacy Of Kain Soul Reaver.
sajna a főhős meghal a 3. rész végén de azért még lehetne kiadni belőle pár részt...más karakterrel pl.
ja és csak nekem nem mutatja a videó hogy ki az első??

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#29) iBlast


iBlast
aktív tag

hát igen...párnak tényleg jöhetne :K

(#30) bwoay válasza Sirandrish (#22) üzenetére


bwoay
nagyúr

na ok, de N64-en nem folytathatják. x360-ra meg ott van a folytatás. Azt senki nem garantálja, hogy tetszeni fog... az egy másik történet.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#31) Silenzio válasza ]Phobos[ (#19) üzenetére


Silenzio
addikt

És az általad említett játékok mitől nem "igaziak"? Mert a te ízlésednek nem felenek meg? Mekkora hülyeség már, elnézést. :U

Mi az hogy igazi Tiberian Sun 2? A Tiberian Sun eleve folytatás. Mire gondolsz egyáltalán, mert képtelen vagyok kihámozni... Nem tetszett a C&C3? ÉS?! Nekem meg nem tetszenek az új CoD részek, mégis rekordokat döntenek. Különbözőek vagyunk, nem lehet mindenkinek kedvezni. A Skynet szintén 2. rész volt, ráadásul semmit nem tett hozzá az elsőhöz, max annyit, hogy ment 640x480-ban is. 2. résznek hadd ne csináljanak már 2. részt, könyörgöm... FAKK 1 meg sose létezett, ennyit arról is.

Az én listám: Another World, Flashback, Relentless/Little Big Adventure, Nocturne, Ecstatica, Half-Life, Duke Nukem, Blood, KOTOR (nem MMO), Call of Cthulhu.

Amiket nem toltam még, de 100%-ra veszem, hogy imádni fogom őket: Grim Fandango, The Lost Journey, Planescape Torment, Shenmue - ezeknek is kijárna a folytatás...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#33) Silenzio válasza Bj Brooklyn (#21) üzenetére


Silenzio
addikt

Hű, ezen a listán meglepődtem.

A Will rock mocskos nagy bukás volt, de szerintem a Gunman Chronicles-zel sem sokan játszottak, pedig nem sikerült rosszul.

Van itt két cím amit szerintem a fórumozók 90%-a nem ismer. A Trespasser az egyik, kb. 5 évvel előzte meg a korát. '99-es játék Havok motort megszégyenítő fizikával. Én csak karszimulátornak hívom, hatalmas fless volt, de lehetetlen volt irányítani. :) Érdemes csekkolni.

A Boiling Point: Road to Hell a GTA-t ötvözte a Far Cry-jal, sokkal több lehetőséggel, mint a Far Cry 2-ben, de a sok bug és a gyengécske technikai háttér miatt óriásit bukott. Pedig az évtized játéka lehetett volna. Kár értük.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#34) elithun


elithun
őstag

Panzer Dragoont nem ismerem,de jó volna belőle egy mai grafikájú játék.

(#7) Jofi81: egyetértek, jöhetne már a folytatása.

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#35) Esmein válasza Silenzio (#33) üzenetére


Esmein
nagyúr

Trespasser nagyon csunyat fejelt, mert nyomas alatt bugosan adtak ki, es olyan gyoker volt az AI, hogy a csodajara jartak a Wolfeinstein 3D fejlesztoi. Grafikailag iszonyatosan ott volt a jatek, de ha a hangulat nem sikerul...

(valamiert a dinos jatekok mindig megbuknak, ez nem tudom hogy van)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#36) Dani811


Dani811
aktív tag

valami jó CoD :DDD

(#37) elithun válasza Esmein (#35) üzenetére


elithun
őstag

Pedig engem pont azok érdekelnek a legjobban. :(((

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#38) Silenzio válasza Esmein (#35) üzenetére


Silenzio
addikt

Az irányítás volt előre mutató. :) Annyira "modern", hogy a mai napig nincs ilyen játék :D Nekimész a falnak háttal, mert a dínó meg akar csócsálni, oszt' elejted a fegyvered? WTF?! :C Épületes volt, mondom én. Amúgy tisztában voltam vele, hogy ordas nagy bukta volt az is.

Amúgy a Dino Crisis sorozat nem bukott szerintem. Mondjuk a közelébe sem ért a RE sikerének, tegyük hozzá, joggal.
Nowhereman: Sorolj párat, kérlek! Lehet, kihagytam valamit. :) Ma optimista kedvem van, csináljanak folytatásokat nekünk!

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#39) Nowhereman


Nowhereman
őstag

A folytatásokkal az a baj, hogy sok a csilivili ez+az felszín alatt ratyibb belbecs szokott lakozni. Ez a filmekre és a játékokra is igaz. A sok 2-3... meg reloaded és gold - a robbanási effekteket eldobva - elvétve hozta az alapmű színvonalát. Ahová a brilliáns első részek után az UFO, Colonization, Master of Orion, Tropico... stb. sülyedt... Köszönöm, de a sok elbalanszírozott folytatás után nem merek kérni semmiből se folytatást, pedig sorolhatnék rengeteg olyan mókát, ami DOS-on még mindenki nyúzott mint a meszes, de azóta se írt senki hasonlót...

Utánam a kondenzcsik!

(#40) Silenzio


Silenzio
addikt

Apropó: mielőtt az Invictus Team elment a jobban fizető versenyjáték-kategória felé, csináltak egy gyönyörű, kézzel rajzolt kaland-akciójátékot először Amigára, majd PC-re. Onescapee a címe. Hozzám hasonló Flashback ill. Another World veteránoknak ideális. Ha minden igaz már abandonware is, én legalábbis HTTP-ről szedtem. Ritka míves munka, mindenkinek ajánlom! Nem olyan régi cucc, mai Windows-okon is gond nélkül fut.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#41) FefeeX válasza Infernohun (#18) üzenetére


FefeeX
veterán

Hm, valóban, Killer Instict-et komolyabb gépekre. Rise of the Robots is nagy volt anno, főleg a második.
- normális újhullámos Golden Axe
- 2 dimenziós normális Super Mario
- Total Annihilation (nekem valahogy a Supreme Commander csak egy rossz klónnak felel meg)
- Trine érdemelne folytatást
- Carmageddonnal egyetértek, de szigorúan az első rész stílusában
- Dune2, mondjuk a Dune2000 stílusában
- Stunts
- N&S
- F-Zero

Most egyelőre ennyi jött ki :)

(#42) dízelracer


dízelracer
senior tag

Rise of the Triads, Golden Axe, Double Dragon, Jedi Knight, Duke Nukem, Crash Bandicoot, Megaman X...

Ezekből mindből el tudnék képzelni egy új részt 3D-ben Crysis szintű grafikával.

(#43) h-yle


h-yle
addikt

Ja, a legdurvábbat el is felejtettem.
Freelancer folytatást! Most!

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#44) ollie válasza Silenzio (#40) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, ingyenes.

(#33) Silenzio: igen, a Gunman Chronicles nagyon jó lett, én többször is végigjátszottam.

[ Szerkesztve ]

***

(#45) Nowhereman válasza Silenzio (#38) üzenetére


Nowhereman
őstag

csak néhányat a kedvedért...
Stunts
Street Rod
Motor City
Master of Magic
Way for Victory

Utánam a kondenzcsik!

(#46) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

VAGRANT STORY FOLYTATAST AKAROK4!!!4 :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#47) ViZion válasza ]Phobos[ (#19) üzenetére


ViZion
félisten

Valóban volt egy jó sorozat: Unreal. Unreal II tökéletes volt.
Története volt, fantasztikus zene, látványban anno mindent vert. Fegyverek: ötletesek, szépek és hatékonyak :) Számtalanszor végigvittem. Post Severnaya a halálom.
Egy hibája volt: nem volt benne multi. Erre jött a tournament. Megvettem az UT 3-at is, de a story mód egy halvány molypuki az Awakening sztorihoz képest.
2003-as játék! És ma is odaver... nem elég a jó grafika, ha nincs értelme a következő pályának nekilátni!

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#48) ViZion válasza h-yle (#43) üzenetére


ViZion
félisten

Hejjj' A Freelancer is nagyon jó volt... Meg nagyon durva a vége felé

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#49) ]Phobos[ válasza Silenzio (#31) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Nos, feltételezve, hogy a tagok általában saját véleményt írnak a fórumokba, főleg, hogy a kérdés kifejezetten az egyéni igényekre vonatkozott, bocsáss meg, hogy kommentelni mertem.

A fentiek függvényében nem tartozom magyarázattal, de csak a kedvedért:
Nem, a csillogó grafikájú, de tartalmilag üres, felejthető hangulatú tucat termékek nem felelnek meg az egyéni ízlés világomnak. Csak hogy így kapásból egy dolgot emeljek ki, az elődöknek kiváló hangulatú zenéi voltak, amiket némi konvertálás után magukban is hallgatok.
U vs U2
UT99, UT2k4( zenében a 2k3 is jónak mondható ) vs UT3
Sun vs Wars
A "folytatásokban" viszont többnyire csak zajok vannak.
És ez csak egy példa, ami nem mellesleg pont a hangulat egyik alappillére.
Mindemellett persze vannak, akiknek ez megfelel, én - ha nem haragszol - nem tartozom közéjük.

Ami a Skynet-et illeti, utólag játszottam vele, mint sok más játékkal, így nem rendelkezem az adott korból átfogó ismeretekkel, BOCS.
Heavy Metal FAKK 2 - erről tudtam, hogy egy képregény és asszem rajzfilmből született, az első részről viszont valóban nem hallottam. De mivel valamilyen misztikus okból mögé b.sztak egy nyomorult 2-est, feltételeztem, hogy ... de ezek szerint rosszul. Megint csak BOCS.

Remélem így értelmet nyert a "hülyeség".

#47: Én sajnos nem osztom az örömöd. Mint önálló játék, valóban nem rossz, de:
- az űrcowboy-os idióta főszál
- az Atlantis-on való szenvedés
- a zene teljes hiánya
- a grafika egyszerre reális( épületek, környezet ), és nyomorultul rajzfilmes( karakterek, pl. óriás pókok újra definiálják a gagyi fogalmát ) kettőssége
nálam totálisan agyonvágja a játékot és akkor még csak önmagában néztem, nem is az elődhöz hasonlítottam.

[ Szerkesztve ]

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#50) edward2 válasza ViZion (#47) üzenetére


edward2
addikt

Ati 9800prommal ott feszültem képernyő előtt hogy úristen micsoda grafika. Elég nagy game volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.