Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) derive


derive
senior tag

Remelem melto utod lesz :)
Az elso Gpadot nagyon szerettem, de mara mar eljart folotte az ido. Mara meg eltuntek a tabletek 250 euro kornzekerol, csak a Galaxy Tab A van meg elfogadhato parameterekkel es ez meg is latszik rajta.

[ Szerkesztve ]

(#2) joey04


joey04
titán

csak ne valami középkategóriás tucatgép legyen, legyen benne jó kijelző, nagy akksi, erős soc. nagyon kéne még a piacra több erős droidos tablet.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) gusthy válasza joey04 (#2) üzenetére


gusthy
veterán

Android version: M

Pfff.
Nem lesz ez csúcskategória.

(#4) kakuk.tamas válasza gusthy (#3) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ha megnézed, akkor novemberi a képernyőmentés. Mire kiadják, lehet az N is.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#5) kriver


kriver
tag

2017-ben ott kezdődik egy tablet, hogy Android 7.0, min. 3GB RAM, 32GB ROM, microSD bővíthetőség, FullHD ISP kijelző, 4500-6000 mAh akku (kijelzőmérettől függően). Snapi 6xx SoC esetén 110e alatti nyitóár, 8xx SoC esetén max. 150e nyitóár (4/64GB esetén) Szerintem.

(#6) Luck Dragon

Csak ne hogy olyan legyen mint az alsó,közép kategóriás mobiljai.
Ezt is kiadják 0,5-1GB Rammal.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ha jól emlékszem az eddigi LG tabokban semmi nagyon jó nem volt, max az ára. :)

Finn the human

(#8) derive válasza kriver (#5) üzenetére


derive
senior tag

Ugy legyen! :K

@Matada2.3: Es ez epp eleg is. Ritkan van olyan, hogy eredendoen rossz termek, csak az arazast szoktak elrontani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.