Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) Dany007 válasza adalbert1 (#31) üzenetére


Dany007
veterán

Ez egy részről teljesen helytálló.
Másrészről viszont zavaró és szimplán értelmetlen, fölösleges. Zavaró mert ilyenkor ezek bekerülnek a topp akárhányba, és az első helyeken szerepelnek a fórumban. Elvéve ezzel a helyet az értelmesebb írásoktól. Sokszor én is belefutok ilyenekbe, de már kezdem személyenként ( avataronként ) szűrni az ilyet.

Persze tudom, a többség akarata számít. Legyen az akármilyen is amíg szabályt nem sért.
Csak rossz belegondolni, hogy a többségnek tényleg ez kell. Tényleg erre van igény. Szomorú, hogy egyre több olyan topic éri el az 1000-10k+ hsz-számot és van rendszeresen a fórum elején, amik gyakorlatilag nem szólnak semmi értelmesről és nem folyik érdemi beszélgetés.
Pedig itt már sok ember, sok érdekes témát felvetett, ami megélt 50 vagy max párszáz hsz-t aztán elsüllyedt. Holott én pl kíváncsi lennék adott témákban az emberek véleményére, elképzeléseire vitáira (persze nem csak szakmai téren, erre lenne jó a blogout).

Arról meg már ne is beszéljünk, amikor valaki szándékosan "trolltopicot" hoz létre. Ahol előre látható, hogy jól elszabadulnak majd az indulatok és értelmetlen szájkaratéban végződik az egész, mindenféle végkövetkeztetés / eredmény nélkül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.