Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thome


Thome
addikt

Szezám tárulj! :R

(#2) EczkE


EczkE
addikt

Király leírás. :K

Hol a csaj? :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#3) Thome válasza EczkE (#2) üzenetére


Thome
addikt

Váltottam, lejárt az ideje. :DDD
11 nap, höhö... :DDD

(#4) albert8


albert8
addikt

Na ez nem lesz egy olcsó mulatság de lagalább hasznos dolgokra költöd
és mellesleg fel leszel pakolva mint egy karácsonyfa :DDD

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#5) Thome válasza albert8 (#4) üzenetére


Thome
addikt

Hát, ahhoz képest, hogy valaki 1 hónapban elszív 20 ezer forintnyi cigit, ahhoz képest ha úgy vesszük, nem is sok! :)

(#6) DEJVID válasza Thome (#5) üzenetére


DEJVID
őstag

Nem beszélve arról, hogy ez egy értelmes hobbi.

(#7) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

hmm Jó cuccok! :R

(#8) Thome válasza rolkaDb (#7) üzenetére


Thome
addikt

Amik még sajnos nem az enyémek. :)

(#9) Thunderzolee

Legalább már tudom miket hordanak az amcsi katonák. :D

És am hová ez a sokminden?
Úgy értem, sajnos eléggé megnéznének, ha ilyesmiben utaznék mondjuk a metrón.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#10) Thome válasza Thunderzolee (#9) üzenetére


Thome
addikt

Röviden, tömören: LINK :)
(A videó a szentendrei paintball pályán van.)

Aztán hogy megnéznek, az hol zavar? :)
Beléd kötni biztos nem fognak! :DDD

(Csak a fegyvert, illetve a tárakat rejtsd el szem elől. => Fegyvertáska.)

[ Szerkesztve ]

(#11) DEJVID válasza Thome (#10) üzenetére


DEJVID
őstag

Fegyver van már?

(#12) Thome válasza DEJVID (#11) üzenetére


Thome
addikt

Csak volt, de majd a felszerelés vételezése után ismét lesz. Fegyvert kölcsönadni tudnak egyes emberek, viszont felszerelést nem! :B

[ Szerkesztve ]

(#13) DEJVID válasza Thome (#12) üzenetére


DEJVID
őstag

Állat nagyon. Marha jó dolog lehet ez. :)

(#14) feka007


feka007
nagyúr

Faja, viszont magyar airsoft pályákon nem túl előnyös az acu-digital, fák között sokkal könnyebben kiszúrnak, mint egy woodlanddel. :D Ez a cucc Irakba meg Afganisztánba való, erre a terepre van a marpat. Belehalni nem fogsz, csak esetleg többször kilőnek majd. :) Nekem multicamom van, ez se kifejezetten erre az éghajlatra való, de az okostojások ezt találták ki a (volt) csapatban.
Én 2 éve kezdtem airsoftozni, elején tök jó volt, de tavaly összesen kb. 4 játékon ha voltam azzal a teammel, de az is csak pénzkidobás volt kb, 60 fős játékok nulla szervezéssel full élvezetes volt, utoljára nyáron voltam játékon.. El is adtam a sisakot meg kisebb dolgokat, csak a fegyverek (M4, Thompson, M1911 :D ) meg a ruha maradt meg a szebb időkre. Nem akarom abbahagyni, mert jó game. Idén jó lenne vmi normális helyre becsatlakozni, mert ez így nem állapot :(

[ Szerkesztve ]

(#15) Thome válasza feka007 (#14) üzenetére


Thome
addikt

Tökölön lesz egy nagyszabású játék, És az inkább épületes pálya (Mint ahogy Rétság is az), oda tökéletes az Acu. Már pedig ez a felszerelés oda lesz direkt. És későbbiekben is jó lesz a hasonló játékokra. :)

A többi pályára pedig Marpat lesz (volt már marpat felszerelésem :) ), azaz "tengerészgyalogos" leszek. ;)

Ha nem laknál messze, mondanám, hogy megpróbálhatnánk valami normális csapatot eszkábálni, de lehetetlen, nagy a távolság.

A multicam viszont jó téma, volt CIRAS Maritime multicam mellényem, na nem is láttam hasonlót itthon MO-n olyan hűdesokat... :D

(Szentendrén véletlen nem voltatok játékon?)

(#16) feka007 válasza Thome (#15) üzenetére


feka007
nagyúr

Multicammal az a bajom, hogy ebayről vettem, és a nadrág full kicsi rám, hiába rendeltem a legnagyobb méretet. De az igaz, hogy elég egyedinek számított. :R A dress code miatt lett kitalálva, ami jó is lett volna, csak aztán a pályabérlés miatt állandóan hívtak csomó újoncot akiknek legtöbbje még a masz-ról se hallott és a fele kb. munkásruhába jött ki, úgyhogy legtöbbször ugrott a dolog.
Sztem vmi marpatot fogok beszerezni én is. :R

Ismerem Tökölt, főleg pesten játszottunk mi is. Voltam ott néhányszor. Pestszentimre, Dunakeszi (Alagimajor), Nagytétény, Szentendrén voltam. Meg még 1-2 ilyen noname Pólus melletti meg nemtom milyen pályán is egyszer-egyszer, de ott csak ilyen szedett-vedett játékokon.

(#17) Thome válasza feka007 (#16) üzenetére


Thome
addikt

Marpatból csak is eredetit vegyél, nagyon elüt a színe a kínai színe, mint az MC-nek. :)
ACU-ból mehet a kínai is, ha véletlen rávetemednél, mert ott minimális különbség van csak.

Mi a csapatod neve, ha meg szabad kérdezni? Tippelek egyet. Vanguard? :))

[ Szerkesztve ]

(#18) feka007 válasza Thome (#17) üzenetére


feka007
nagyúr

Majd megnézem, ruhák itthon is szoktak lenni jó áron, pl. multicamet jópáran Győrben vettek nálunk kb. ugyanannyiért.

Nem egészen, FFA (Friendly Fire Airsoft :D ). [link] Meghívásos az oldal, de ha gondolod küldök emailre meghívót, úgyis abból a 80 tagból 40-en kb. egy játékon voltak.. :)

(#19) Thome válasza feka007 (#18) üzenetére


Thome
addikt

Ott az e-mail címem a profilomban, ha gondolod, dobj egyet! :DDD :R

(#20) Emuka


Emuka
csendes tag

Ha esetleg érdekelne, van eladó PASGT, eredeti IIIA-s, fekete kevlár sisak.
3 hónapot használtam Afgánban.
M-L méretű
Adok hozzá egy másik állszíjat és egy sivatagi huzatot.

https://picasaweb.google.com/msgtratkai/Sisak03?authkey=Gv1sRgCIzSsdvE4_zJcg#

Ár: 30000 HUF

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.