Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) trx001


trx001
csendes tag

Bár support dologra szerencsére nekem sem volt szükségem, de anno amikor kinéztem magamnak egy T60-ast nagyon pozitívan "csalódtam" a vevőszolgálatukkal kapcsolatban. Utánaolvastam rendesen a neten a T60-asnak, minden tökéletes volt, de egy valami nagyon zavart. Csak olyan képet találtam a gépről, amelyen "egysoros" volt az ENTER gomb. Felhívtam a vevőszolgálatot, gondoltam ilyen kérdést meg sem fognak érteni vagy hülyének fognak nézni. Ehhez képest megértette a hölgy, próbált meggyőzni, hogy a magyar billentyűzeteken csak nagy ENTER gomb van. Elég szkeptikus szoktam lenni az ilyenekben és az eladók azért szoktak túlozni a cél érdekében... :) Mondta a hölgy, hogy most is ilyen laptopon dolgozik, ezért is tudja biztosra mondani a dolgot. Érezhette, hogy nem nagyon tud meggyőzni, ezért végül mobillal készített egy képet a billentyűzetről és elküldte emailben! Nem is gondoltam volna, hogy tényleg küld majd levelet, de max. fél óra múlva megvolt a kép. :) Most is az akkor vett (2 éve) T60-at használom. :) Napi 10-12 órát megy a gép, de semmi baja. Egyedül az inteles videókártyával van gondom linux alatt, pedig Windowson még Guild Wars-ozni is tudok. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.