Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hg3X


Hg3X
tag

Nekem ez tetszik most. Bár nem tudom, hogy magyar kiosztással fog-e rendelkezni (gondolom nem, sajnos). Viszont ha jobban megnézzük, akkor észrevehetjük, hogy egyszínű fehér világítással (szerintem) egy egészen kulturáltan kinéző kis billentyűzetté válik.

[ Szerkesztve ]

Jeff who??

(#2) hajbel válasza Hg3X (#1) üzenetére


hajbel
addikt

A UK kiosztás is teljesen jó magyarul gépelőknek.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#3) Hg3X válasza hajbel (#2) üzenetére


Hg3X
tag

Nekem is sok ismerősöm van, akiknek tényleg megfelel, de valahogy én nem tudom megszokni (főleg az ilyen / jelek, meg hasonlók miatt)... Persze lehet, hogy csak nem próbálkozom eléggé... :DDD

Jeff who??

(#4) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Nekem is csak magyar kiosztással kellene, amíg magyarul gépelek, addig nem akarom keresgélni az ékezeteket, mert annyira nem szoktam meg a "vakon" gépelést és nem is akarom erőltetni.

Amúgy ennyiért biztos nem kellene. 10K-val biztos drágábbak ezek a mecha-k mint amennyit érnek úgy általában.

Észrevettem viszont, hogy egyre több a rendes dedikált média vezérlő gombokkal ellátott mecha, ami jó irány, főleg a görgős hangerő szabályzó. Még a lecsatolható kábelt kellene alappá tenni és meg is vagyunk.

(#5) warfernom


warfernom
tag

Ez pont úgy nézki mint a Corsair K70 szériája.
Csak a márka meg az anyag más :/

Jbl Extreme, Corsair Scimitar & K70, Nzxt52

(#6) Dealer95 válasza Hg3X (#3) üzenetére


Dealer95
őstag

Ugyan így vagyok vele én is nyugi ;)
Főleg ennyi pénzért.. legyen má' magyar :D

[ Szerkesztve ]

(#7) Navaren válasza Hg3X (#3) üzenetére


Navaren
aktív tag

Együttérzek Veled.

Nem is tudom, mióta keresek olyan billentyűzetet, ami:
- csuklótámaszos
- mechanikus
- piros, vagy variálható világítása van
- MAGYAR kiosztású
- nincs pokolian elszállva az ára

De nem tudom, van-e olyan, amelyik mindegyik kritériának megfelel.
Ez megint lehetne akár olyan is, dizájn tetszik, fehéren tényleg nem rossz (én pirosban használnám, mindenem fekete-piros itthon), de én sem hiszem, hogy lesz magyar kiosztással.

Azért reménykedjünk :).

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#8) Hg3X válasza Dealer95 (#6) üzenetére


Hg3X
tag

Végre valaki... :D

Jeff who??

(#9) Hg3X válasza Navaren (#7) üzenetére


Hg3X
tag

Hát a CoolerMaster MasterKeys az mechanikus (igaz viszont, hogy utólag tudod magyarítani csak), RGB, kb 41k-ért lehet a magyarított billentyűkkel együtt megvenni, de nincs neki csuklótámasza. Egyébként én komolyan gondolkozom egy ilyen megvételén...

Jeff who??

(#10) vlevi válasza Navaren (#7) üzenetére


vlevi
nagyúr

Hááát, igen, sajnos nincs túl nagy választék.

Én most a Tesoro Gram Spektrumra vagyok kicsit ráizgulva, mert
- laposabb, mint az átlag mecha, ezért talán nem kell hozzá csuklótámasz
- mecha (red switch),
- RGB, variálható háttérvilágítás. Mondjuk ez nekem nem kell
- Magyar
- 30K körül van, hát, egy 2000Ft-os Chiconyhoz (ez van most, valamint egy Rapoo nagyonlapos wireless) képest ...

Kár, hogy a "sima" Tesoro Durandalhoz nem adnak csuklótámaszt, mert az is magyar, abban Cherry MX Brown switch van, és egy 10-essel olcsóbb, viszont nincs benne egy bikmak LED sem. Ez utóbbi nekem pl. nem kátrány, sőt talán előny. Ez viszont átlag magasságú, ezért lehet, hogy jól jönne hozzá a csuklótámasz. A Durandal Ultimate-hoz pöpec, formában hozzáillő támasz van, az jól jönne a normálhoz is.

(#11) TeeBee73 válasza vlevi (#10) üzenetére


TeeBee73
addikt

A Rapoo E9080-at én is csak az "ágyból filmnézés"-hez használom, gépelni kényelmetlen, de a beépített touchpad jól jön.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#12) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Nekem MX Speedes billem van, hát lehet hogy gyoirsabb lenyomni a gombot, de hogy azt is sikerül amit nem kéne, az is biztos. Tök alap a félreütés, kicsit pihentetem az ujjam a billentyűn, már írja is sorozatban a karaktereket, pedig le se nyomtam. Mégegyszer nem választanék ilyet. A Silver meg a Blue mit tud?

(#13) tool válasza warfernom (#5) üzenetére


tool
tag

Nekem is éppen ez jutott eszembe, k70RGB Lux van otthon, nem volt olcsó, de egyáltalán nem bántam meg, iszonyat jó minőségű, attraktív bill. Vicces volt, hogy az angol kiosztású Magyarországon beszerezhetetlen volt, csak US volt a nagykereknek számomra érthetetlen okok miatt, így Angliából kellett rendelnem.

(#14) Ringman válasza Dr. Akula (#12) üzenetére


Ringman
nagyúr

mx speed = mx silver.
a blue meg clicky - kattog

(#15) troviko


troviko
senior tag

Vezetékes? Pfff... kuka...

https://www.oldtech.hu/

(#16) scope2007 válasza SunMount3r (#4) üzenetére


scope2007
addikt

Görgős hangerőszabalyzo tényleg hasznos, én csak azt használom már

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#17) IgnisFatuus válasza Navaren (#7) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Íme: [link]

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#18) IgnisFatuus válasza Hg3X (#1) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Ha a fehér fény elég, és nem annyira drága magyart keresel: [link]

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#19) Navaren válasza IgnisFatuus (#18) üzenetére


Navaren
aktív tag

Inkább EZ tetszik nekem is :), köszönöm a linket.

Az ASUS Echelon billentyűzet tetszett nekem egyébként, az mindent tudott kb és még a kék világítással is meg voltam elégedve (akkori ház még kék LED-ekkel operált), de mire rámjött a dili, hogy akarok ilyet, addigra éppen kifutott a termék, és beszerezhetetlen magyar kiosztással.

Ez az Ozone Stike Pro viszont bejön :). Utánaolvasok kicsit, aztán ha minden klappol, veszek is egyet.

Mégegyszer köszönöm!

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#20) hajbel válasza Navaren (#19) üzenetére


hajbel
addikt

Csak ajánlani tudom ozone strike prot, nagyszerű billentyűzet. Írj ha van kérdésed.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#21) IgnisFatuus válasza Navaren (#19) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Nincs mit, a másikat piros szín és a csuklótámasz igény miatt linkeltem be. :)
Jó az Ozone Strike Pro egyébként, meg vagyok vele elégedve. ( ráadásul nekem az egerem is fehér és piros színben világít így mennek egymáshoz. :) )

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#22) SunMount3r válasza Navaren (#19) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Ozone Strike Pro-> A bill.-zetes Topic-ban nem ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#23) Puma K válasza SunMount3r (#4) üzenetére


Puma K
veterán

"...annyira nem szoktam meg a "vakon" gépelést..."

Sok MSN, Skype, pörgős játékokban chatelés halál után (nem nem 1-2 szavas káromkodások erejéig :DDD ), fórumozás és szövegszerkesztés.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#24) IgnisFatuus válasza SunMount3r (#22) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Szövegértés....
Ozone Strike Battle =! Ozone Strike Pro
Két különböző típus...

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#25) hajbel válasza IgnisFatuus (#24) üzenetére


hajbel
addikt

Ennek a relációnap éppenséggel igaz az eredménye :D

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#26) SunMount3r válasza IgnisFatuus (#24) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A szövegértésemmel speciel semmi baj. Legfeljebb félreolvastam. Kösz.

[ Szerkesztve ]

(#27) Hg3X válasza IgnisFatuus (#18) üzenetére


Hg3X
tag

Köszönöm a tippet, utána fogok olvasni a billentyűzetnek alaposabban :K

Jeff who??

(#28) IgnisFatuus válasza SunMount3r (#26) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Bocs, munkaidőben voltam és felhúztak. :)

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.