Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jocek91


jocek91
aktív tag

A kék rácsokat hanyagolhatták volna, ettől eltekintve korrekt kuckó.

(#2) MZperX75 válasza jocek91 (#1) üzenetére


MZperX75
addikt

:Y de egy ízléstelen egy ház. "Bár kinek a pap kinek a papné"

(#3) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Tiszta TRON design :)

⭐ Stella

(#4) ViZion válasza jocek91 (#1) üzenetére


ViZion
félisten

+1
A belseje elég korrektnek tűnik nekem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5) TESCO-Zsömle válasza ViZion (#4) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Lehet ki kéne fordítani... :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#6) ricshard444


ricshard444
veterán

Nem rossz végülis

Vannak dolgok...

(#7) kromatika


kromatika
veterán

nekem tetszik.jól néz ki. :K

(#8) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Értelmesebb lett volna a ház elejére tenni azt a SATA fiókot, mert nem biztos hogy mindenki olyan helyen tartaná a házat, ahol marad fölötte egy merevlemeznyi hely.

(#9) Gave


Gave
addikt

Ha az oldal lapjai és a teteje kicsit átgondoltabb akkor instant-get lenne. De így nagyon lerondítják a Gémer'tm motívumok.

Urban S21-el összeengedhetnék, abból elég jó darab születhetne.

[ Szerkesztve ]

(#10) banhammer


banhammer
veterán

Áááááááááááááj de szíííííííííííp.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#11) zolee5016


zolee5016
őstag

Szép szép,nagy nagy ..de egy combos procihűtő épp nem fér be (légre gondoltam....)

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#12) stbtamas válasza zolee5016 (#11) üzenetére


stbtamas
aktív tag

Aki ilyen gépházat vesz, annak a konfigja se szar.. Így pedig megérdemli a vízhűtést szerintem.. :D Annak pedig nem kell túl nagy hely.

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#13) madagascar


madagascar
csendes tag

ejj, szípez jó ez. de én inkább a gigabyte luxo k10 árát várom sokkal minyimájabb!:) link

Hogy hívják a filmes technika görög Istenét?.. HD-sz! :D

(#14) Chrys_ válasza stbtamas (#12) üzenetére


Chrys_
addikt

Legalábbis a proci felett nincs szükség nagy helyre :)

(#15) madagascar válasza Chrys_ (#14) üzenetére


madagascar
csendes tag

jaaa:) mondjuk ez érdekes,mert nem is olyan régen tértem át intel-re, mert eddig amd-s voltam. vettem egy matx gigabyte z77 lapot meg egy non K i5-2500 procit. sokan mondták,hogy majd ilyen kevés lesz a gyári hűtő,meg olyan kevés. nos azóta is azt használom rajta, és szépen tartja 28-32 fokon alapjáraton, ha pedig egy kicsit megmozgatom (grafikai szerk. számoltatással) felmegy 47-49 fokig. így nem érzem jelentőségét,hogy vegyek rá egy fél kilós 12cm ventis monstrumot. ezért várom is ezt a gigabyte luxo k10 árát, mert abban akkor minden szépen elférne.de persze itt mindenki magának épít gépet, amire akarja használni...

Hogy hívják a filmes technika görög Istenét?.. HD-sz! :D

(#16) Chrys_ válasza madagascar (#15) üzenetére


Chrys_
addikt

És nem hangos? Nekem egy Scythe Mugen Rev B volt az LGA2011-s CPU-n még léghűtésnél. Ennél nem volt gond a hanggal, ha volt is valami azt elnyomta a VGA venti :)

(#17) madagascar válasza Chrys_ (#16) üzenetére


madagascar
csendes tag

mármint mi, a nem hangos?

Hogy hívják a filmes technika görög Istenét?.. HD-sz! :D

(#18) Chrys_ válasza madagascar (#17) üzenetére


Chrys_
addikt

A gyári hűtő amikor terheled a CPU-t és felpörög a ventilátor.

(#19) madagascar


madagascar
csendes tag

ááá, semmi gond nincs vele... egyrégi codegen házban van még most a config. 2 db. 8cm ház venti, 1db. i5 gári venti és a 450W táp ventije csapja a hangot (na meg a szelet). és nagyon szépen haLkan duruzsol...

Hogy hívják a filmes technika görög Istenét?.. HD-sz! :D

(#20) madagascar válasza Chrys_ (#18) üzenetére


madagascar
csendes tag

ha így jobban belegondolok, azért persze az is tompítja a hangját, hogy egy nagy méretű asztal alatt van a ház, a lábamnál, és persze a háttérzene is elnyomja a hangját, mivel ez egy grafikai stúdióban van használva "igáslóként" :)

Hogy hívják a filmes technika görög Istenét?.. HD-sz! :D

(#21) waithEard


waithEard
őstag

Tetszetős kuckó, nekem bejön az eleje is. Csak az a kár, hogy nincs többféle színben...

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.