Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) updog


updog
senior tag

Őmm. A második mondat után elkattintottam. Így harmincas fejjel is, úgy, hogy az alapgondolataim (valószínűleg, nem olvastam ;] ) megegyeznek a tieddel. Csak képzeld el, te 16 évesen mit gondoltál volna, ha valaki a lean szemléletről kezd el előadást tartani (nekem most rá kellett googleznom hogy az mi a manó :DDD)

Ne érts félre, én nem tudnék egy ilyen előadást megtartani. De szerintem bármit is csinálsz majd, az osztály minimum 60%-a a telefonját fogja nyomkodni. Na de ha odasz*rsz a tanári asztal közepére, és szétcsapod tenyérrel ;] Amire ki akarok lyukadni: mi*** 15-20 éve is ugyanúgy magasról tojtunk a felvilágosításra, a továbbtanulási tanácsadásra, a suliba visszatérő idősebbek előadásaira, szóval még csak nem is "a mai fiatalok" hibája ez.

***(és mégis, akikkel én még azóta tartom a kapcsolatot, azok most családos, értelmes, jól kereső emberek)

Pedig biztos lett volna olyan téma és olyan előadásmód, amire tátott szájjal figyeltünk volna. Nem akarom elvenni a kedved, sőt, várom majd hogy elmeséld hogy sikerült, de így most kibicként azért azt mondom, ez szerintem nem jó irány.

Esetleg nézz meg néhány fiatalabb youtubert, hogy mikről, és hogyan beszélnek, vagy keress meg néhány ismerős gimnazistát, hogy szerintük mivel tudnád megszólitani őket.

"Belefér-e ez a negyvenöt percbe" Szerintem (ha csak nem saját készítésű vasember páncélban mész, motiválandó hogy srácok, ez az egyetemi labormunkám) meg ne próbáld 45 percig ezt forszírozni :)

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.