Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) aron_m


aron_m
csendes tag

Pár napja vettem meg az alap játékot. Ami neten elérhető volt róla azt elolvastam, aztán úgy döntöttem hogy egy próbát +4500ft-ot megér nekem.
Nagy önbizalommal vágtam neki, 10 éves counter-strike meg kb 5 éves wow tapasztalattal, úgy gondoltam nagy meglepetés nem érhet. Tévedtem! :)
Játék nagyjából ugyanazokat az alapbeállításokat kínálja mint amiket megszoktam.
A grafikai motor néhol gyönyörű dolgokat produkál(nyílt terepek) máshol elnagyolt és egyhangú (épületek belseje). Összeségében pont azt nyújtja ami egy ilyen játékhoz kell. A hangok és a héha felcsendülő zene nagyon jól el lettek találva, sok horrorjáték elbújhat mellette :)
Az eddigi tapasztalatom az hogy ha csak nem vagy piszkosul óvatos, és nem nézel be minden sarokra 5ször mielőtt kilépnél, valamint fél percenként nem távcsövezed körbe a területet bizony sokszor fűbe fogsz harapni.
Félni pedig nem a zombiktól kell, hanem a többi játékostól. Találkoztam pár barátságos playerrel is, sőt egy alkalommal még fegyvert is kaptam valakitől, de ezek a kivételek. Az esetek 95% -ban valamelyik fél halálával végződik két ismeretlen találkozása.
Ebből kiindulva úgy gondolom hogy csapatban érdemes próbálkozni, leginkább a több szem többet lát elv miatt, valamint egy magányos túlélő ha meglát 3-4 együtt mozgó fegyverest, már nem biztos hogy megkockáztatja felfedni a helyzetét.
Sokat megjárt online harcosnak tartom magam, bár az elején említett játékokhoz nem hasonlítanám ezt. Mégis meglepetésként ért az az adrenalin löket amit ez a játék tudott előcsalni belőlem egy egy neccesebb helyzet közben.
A fejlesztés egyébként jó irányban halad, a többi már rajtunk játékosokon áll.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.