Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

őszintén? én nem számítottam erre ;]

All→M8

(#2) Wolverine


Wolverine
félisten

A kérdés az, hogy saját univerzumot használnak-e fel, vagy licencelik valamelyik ismertebbet (Walking Dead, World War Z stb.).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3) Jander


Jander
senior tag

Ez az ArmA2 modból nőtte ki magát? Asszem DayZ volt a neve (még nevettem is rajta: daisy, ilyen nevet). Szerettem volna kipróbálni, de emiatt nem akartam megvenni az ArmA-t.

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#4) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Cikkben ilyen magyar szavakat, mint permadeath...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5) Omli85 válasza Jander (#3) üzenetére


Omli85
őstag

Igen a DayZ-ből nőtte ki magát.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#6) Teasüti válasza Dilikutya (#4) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Tetszik. Vhogy bejönnek az FPS-ek RPG-vel fűszerezve (RPG viszont nem).
Meg amúgy is divat a zombi apokalipszis.
"Permadeath" is örvendetes. :K
El tudnám képzelni (naiv gondolat), hogy vásárlás előtt kapnál egy életet, amolyan demóként. Ha ügyes vagy... :P
Sőt, egy ilyen modellben menet közben kéne kialakítani a karaktert, ezzel ne menjen el az idő, ha amúgy tiszavirág életűek a karakterek. ;]

Nem is értem mai világban miért nincsenek demók, sokkal egyszerűbb kifizettetni az emberekkel a játékot, ha már ráfüggtek.

[ Szerkesztve ]

(#7) Omli85 válasza Teasüti (#6) üzenetére


Omli85
őstag

"HC" mód = adrenalinbomba kb :D

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#8) AxBattler


AxBattler
félisten

Ez nagyon ígéretesnek tűnik - sajna addigra már nem lesz hozzá megfelelő gépem. :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#9) velizare válasza Dilikutya (#4) üzenetére


velizare
nagyúr

ez egy örök "sapkás" téma. kicsit hitelesebb lett volna a moralizálás, ha az aláírásodban is azt olvasnám, hogy "kő és gurulás életérzés, baba, kő és kógurulás életérzés...". :DDD

@Jander: A DayZ egy Arma2 mod, ez pedig egy önálló program. A készítők között nincs átfedés. Az interjúban elhangzik, hogy jóval még a DayZ megjelenés előtt kezdődött a tervezés, és annak népszerűségét önigazolásként fogják fel, hogy van egy ilyen játéknak piaci létjogosultsága.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#10) Beri78


Beri78
őstag

ez biztos nagyon "vicces" lesz

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#11) Jander válasza velizare (#9) üzenetére


Jander
senior tag

Ennek nagyon örülök, mert az ArmA2 gépigényéről meg úgy általában az optimalizáltságról elég rosszakat hallottam / olvastam. Jó biztosan javítottak rajta sokat megjelenés óta... de azért sokkal nagyobb biztonság, hogy külön fejlesztik ezt a játékot (meg ahogy írod mások fejlesztik).

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#12) velizare válasza Jander (#11) üzenetére


velizare
nagyúr

nézd, az Arma olyan, amilyen... a DayZ olyan amilyen... de hogy a TWZ milyen, azt kiadásig nincs ember, aki meg tudná neked mondani. szkeptikus vagyok, ami azt illeti, egy "mmo"-t azért nem kiadás előtt fél évvel szoktak bejelenteni. ha engem kérdezel, rókabőr, de én alapvetően nem vagyok oda ezért a zombiőrületért.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#13) Wolverine válasza velizare (#12) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem ez nem is lesz MMO. Az a 250-es korlát túl alacsony ehhez.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#14) AxBattler válasza Wolverine (#13) üzenetére


AxBattler
félisten

Szerintem meg egy ARMÁsított L4D lesz. ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#15) Kassh válasza Teasüti (#6) üzenetére


Kassh
csendes tag

14napos trialok, friend trialok, open betak :P attól még mert máshogy hivják őket, attól még vannak :)

(#16) Teasüti válasza Kassh (#15) üzenetére


Teasüti
nagyúr

MMO-val kevéssel találkoztam eddig életemben, tájékozatlan voltam. :R

(#17) Dilikutya válasza velizare (#12) üzenetére


Dilikutya
félisten

Horrorrajongóként én viszont imádom a zombikat. Egy baj van csak: vagy silány minőségű játékok készülnek, vagy direkt multira kihegyezettek. Tetszik a Left 4 Dead, de egyjátékos módban hamar megunom, multiban sem köt le, egyedül társaságban, egy szobában lenne érdekes.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18) Wolverine válasza Dilikutya (#17) üzenetére


Wolverine
félisten

Azt pont erre találták ki, hogy ismerősökkel játszd coopban...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#19) Nesti


Nesti
tag

Valaki játszik már innen a bétával..? :DDD
Mert én jelentkeztem de semmi emailt nem kapok...! :S

Ha az Élet citrommal kínál, kérj hozzá Tequilát!!! Next-Gen konzol?...Meg kell venni!!! Samsung Galaxy A5. :) :P

(#20) Teasüti válasza Nesti (#19) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Én se.

(#21) vbbb


vbbb
őstag

Nah elvileg elfogadták a jelentkezésemet BETA-ra. Mindjárt nézem is az e-mailt. :K

(#22) oneal1


oneal1
senior tag

másik forumban szervezünk már kis csapatot:)

aki csapatná a játékban és szeretné ezt úgy, hogy TS-n csapatba verődve játszon az írjon nekem privátot!

már nincs sok hátra:)

(#23) vbbb


vbbb
őstag

Na nekem még mindig nem jött lópikula se. :)

(#24) oneal1 válasza vbbb (#23) üzenetére


oneal1
senior tag

hát ha nem veszed meg akkor nem is fog!:)

(#25) vbbb válasza oneal1 (#24) üzenetére


vbbb
őstag

Akkor kihagyjuk. Azt gondoltam ez is egy ingyenes online játék ahol lehet venni prémium dolgokat ha akrasz.
Meg minek lehet jelentkezni BETA kulcsért ha meg kell venni hozzá a játékot? Abba úgyis van normális kulcs nem?

(#26) oneal1 válasza vbbb (#25) üzenetére


oneal1
senior tag

nem a béta kulcsért jelentkeztél hanem értesítésért a beta-ra!

mit takar a normális kulcs?

ha megveszed a 3 csomag egyikét akkor megkapod a játékot rendesen!

(#27) paleinho válasza oneal1 (#26) üzenetére


paleinho
senior tag

Sziasztok!
mai napig nem is láttam hogy van ilyen topic, már azon gondolkodtam kéne nyitni egyet :)
pioneer előrendelve, bár csak kedden tudok majd játszani

(#28) aron_m


aron_m
csendes tag

Pár napja vettem meg az alap játékot. Ami neten elérhető volt róla azt elolvastam, aztán úgy döntöttem hogy egy próbát +4500ft-ot megér nekem.
Nagy önbizalommal vágtam neki, 10 éves counter-strike meg kb 5 éves wow tapasztalattal, úgy gondoltam nagy meglepetés nem érhet. Tévedtem! :)
Játék nagyjából ugyanazokat az alapbeállításokat kínálja mint amiket megszoktam.
A grafikai motor néhol gyönyörű dolgokat produkál(nyílt terepek) máshol elnagyolt és egyhangú (épületek belseje). Összeségében pont azt nyújtja ami egy ilyen játékhoz kell. A hangok és a héha felcsendülő zene nagyon jól el lettek találva, sok horrorjáték elbújhat mellette :)
Az eddigi tapasztalatom az hogy ha csak nem vagy piszkosul óvatos, és nem nézel be minden sarokra 5ször mielőtt kilépnél, valamint fél percenként nem távcsövezed körbe a területet bizony sokszor fűbe fogsz harapni.
Félni pedig nem a zombiktól kell, hanem a többi játékostól. Találkoztam pár barátságos playerrel is, sőt egy alkalommal még fegyvert is kaptam valakitől, de ezek a kivételek. Az esetek 95% -ban valamelyik fél halálával végződik két ismeretlen találkozása.
Ebből kiindulva úgy gondolom hogy csapatban érdemes próbálkozni, leginkább a több szem többet lát elv miatt, valamint egy magányos túlélő ha meglát 3-4 együtt mozgó fegyverest, már nem biztos hogy megkockáztatja felfedni a helyzetét.
Sokat megjárt online harcosnak tartom magam, bár az elején említett játékokhoz nem hasonlítanám ezt. Mégis meglepetésként ért az az adrenalin löket amit ez a játék tudott előcsalni belőlem egy egy neccesebb helyzet közben.
A fejlesztés egyébként jó irányban halad, a többi már rajtunk játékosokon áll.

(#29) Ilsyde válasza aron_m (#28) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ha olyan szintre fejlodik mint a Day Z akkor kivehetik a zombikat is, semmi szukseg rajuk :D

(#30) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Nem tudom, hogy eredetihez van-e guest key, de ha van még lehetőség kipróbálni, szívesen fogadnék egyet.. esetleg emulatornexus-os is jól jönne. A játék alapötlete nagyon tetszik, de jó lenne kipróbálni mielőtt megveszem, még ha csak 15 dodó is. Ha valaki tudtok segíteni dobjatok meg egy PM-el! :)
Előre is köszi! (bocs a másik topic dupe miatt :) )

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.