Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jeanne d'Arc

Eszméletlenül szép, nagyon várom a megjelenést!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#2) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Isteni

(#3) hitvanyalak válasza Jeanne d'Arc (#1) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Emiatt (is) legközelebb egy ps3-at veszek :C

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#4) Beri78


Beri78
őstag

nagyon csecse

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#5) LÁZ


LÁZ
addikt

nem újdonság a trailer, de lehet vennem kell egy ps3-at ;]

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#6) #08052480


#08052480
törölt tag

Azert az hozza tartozik, hogy a nagyja azert nez ki ilyen vaditoan szepen mert elore renderelt atvezeto - ugy mint az unchartedekben. Persze ettol fuggetlenul nincs ketsegem afelol, hogy a generacio egyik legszebbje lesz, de sokkal inkabb izgat, hogy mennyire fog elesben mukodni az e3-mon bemutatott jatekmenet. Ha azt szabadon, mindenfele szkript nelkul fogja produkalni jo esellyel jatektortenelmi merfoldkovet avathatunk.

(#7) Xaels


Xaels
félisten

Jól néz ki a játék. A játékmenet is tetszik. Kicsit olyan érzésem van a történettel kapcsolatban mint a "Az út" c. filmet látnám ami végül is tetszett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Szerintem ha ezt is átportolnák PC-re ennek is hamar megtérülne a költsége, mint az Alan Wake-nél :K Kár lenne ha kihagynák a PC-és verziót :U

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#9) Zigur válasza Psychopeti (#8) üzenetére


Zigur
senior tag

PS3 exkluzív cím, esély sincs PC-re.

(#10) MrPG8 válasza Psychopeti (#8) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Nem hinném, hogy a PC-s kiadásból bármi is megtérülne... Főleg, hogy több mint 90%-a csak letöltené.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.