Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) keIdor válasza k. (#12) üzenetére


keIdor
titán

Én úgy értettem, hogy a régiből se hoznak ki mindent, de már itt az új. Jó példa erre az informatika világa. Rohannak előre mint a hülyék, közben optimalizálás nuku. A lényeg a MAXIMÁLIS profit. Mindent fizetőssé akarnak tenni. Nem sokon múlik/múlott, hogy a Call of Duty multit is fizetőssé akarták/akarják tenni. Meg fogják idővel lépni szerintem, majd apránként puhítják a népet. Csak azt nem tudom mire, mikor az IWNET bugos, csalókból pedig kínai nagyságú hadsereget lehetne kiképezni. Ez a jövőben sem lesz másképp...
A kijelzők / telefon kicsit más kategória, ha vesz az ember egy 24-es S-IPS monitort azzal el van 2-3 évig simán, mert annyit nem fejlődik az új, hogy megérje váltani, max kicsivel kevesebbet fogyaszt, vagy több új csatlakozó van rajta és ennyi. TFT-ről jó előrelépés majd az OLED lesz egyszer. Egyébként most a 3D hype megy, de az egészségügyi okok miatt szerintem el is fog bukni hamar. A telefon megint. A mai napig jó egy Samsung i8910HD, vagy LG KM900 Arena, pedig már több, mint 1 éves mindkettő és ki is hoztak belőlük mindent.
Én inkább pl. a videokártyákra gondoltam, csak hogy mondjak egy példát, de tudnék még.
Na, azokat pl. nem használják ki rendesen és mire eljutunk oda, hogy ó, jó a driver, meg halk, egyedi hűtésű modellek jönnek ki gyárilag, akkor már itt is az új. :U

A cipőkhöz, deszkákhoz nem tudok hozzászólni, egyik sem érdekel és nem is költök sokat ruhákra. Szóval pl. 25.000ft-os cipők nem nekem készülnek. Az öltözködés inkább a hölgyeket érdekli jobban. A deszka meg egy más kategória teljesen, nem értek hozzá, de ott nem tudnak előállni évente sok újdonsággal amire költeni kéne.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.