Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • The DJ

    addikt

    válasz Slavia #33 üzenetére

    Szia!

    Eddig mindössze három hozzászólásod van ezen a fórumon és mindhárom nekem (ellenem) szól. Tisztában vagyok azzal, hogy a munkáim korántsem tökéletesek, de nem is azért készítettem őket, hogy sztár dj legyek. Próbálom fejleszteni magam, minden területen kipróbálni a tudásom, mindössze erről szól az egész. A kulturált véleményt szívesen fogadom, a megindokolt véleményt még szívesebben. De azt, hogy "ez egy rakás lószar" nem igazán tolerálom. Miért az? Mert neked nem tetszik a stílus? Akkor ne hallgasd :) Vagy mert nem jók az átkeverések? Üsse kő, lehet. Válasz: Ne hallgasd. Sok olyan téma/alkotás van, ami nekem sem jön be. Mit teszek? Kulturáltan leírom _ÉRVEKKEL_ , hogy mi a gondom, vagy egyszerűen nem szólok hozzá. Senki nem szereti, ha ok nélkül ócsárolod a munkáját, főleg, ha nem tudod mennyi energiája van benne.

    A másik: Kaptam jó pár kedves hozzászólást, kritikát is, próbálom megfogadni őket. Jó néhány embernek tetszik, amit csinálok és ez nekem bőven elég. Ha már pár ember azt mondja, hogy szerette hallgatni és tetszenek neki a mixek, akkor én már elégedett vagyok, mert mindössze ennyi ezzel az egésszel a célom. Nem ez a fő szakmám, egyszerűen csak imádom a zenét. Ez pedig remélem nem főbenjáró bűn...

    Bye.

    [ Szerkesztve ]

    https://astrogate.hu - PC & Laptop Szerviz + Shop - Alaplap javítás, zárlatos tápkörök javítása, BIOS hibák orvoslása.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés