Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) The DJ válasza dragon1993 (#8) üzenetére


The DJ
addikt

Ilyenkor örülök, hogy kitettem a linket, kapok olyan javaslatokat, amik felett teljesen elsiklottam. :R

Gyorsan létre is hoztam a hiányzó SPF rekordokat és beállítottam a reverse DNS-t is, pár óra múlva remélhetőleg már magasabb lesz a pontszám és nem fog minden levél a spam mappában landolni.

Linode: Jelenleg a Linode 2GB csomagot használom nagy megelégedéssel + fizetem mellé a backupot is. Az eddigi szolgáltatóim közül velük vagyok a legelégedettebb. A szerver villámgyors, kiesés nincs, a support is gyors és megbízható. Épp 246 nap uptime-nál járok :)

Az Apache a jelenlegi legfrissebb verzió ami a Debian stable tárolójában megtalálható. Nem hazudtolják meg magukat, a csomagok frissessége terén még mindig le vannak maradva egy hangyányit. Leforgathatnám a legfrissebbet kézzel is, de ahogy nézem semmi életbevágó veszélynek nem vagyok kitéve, úgyhogy megvárom amíg megérkezik a hivatalos csomag.

Ha lesz értelme, akkor később lehet, hogy leváltom nginx-re, de egyelőre felesleges, alig van forgalom a hosztolt weboldalakon.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.