Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Goblin12


Goblin12
őstag

Én várom, bár az 1-et én személy szerint a Co-oP story után meguntam, dark zone-ban is daráltunk kihoztuk a cuccokat azt ennyi, nem nagyon volt már inger, hogy játszuk. :F Remélem a kettőben kicsivel hosszabb lesz a story, és több inger lesz benne. :R

(#2) velizare


velizare
nagyúr

fekete zóna, jáááááááááááááááááááj :W

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#3) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezek a videók már hangulatosabbak mint a sztori tréler volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) bunfi


bunfi
őstag

Naosztán anti-cheat az lesz-e mostan?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#5) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Ez már a konzolokra butított grafika, vagy még azt látjuk, ahogy ki is nézhetne valójában (de nem fog).

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#6) ***ANDRÁS***


***ANDRÁS***
aktív tag

1-ben egy idő után már nem volt semmi cél, ami elégé játékgyilkos dolog, azért is hagytam abban. Erre rásegitettek a csalók és a raktér korlátozott kicsi helye is. 2 meg tovább rombolja azzal, hogy nem magyar honosítással jelenik meg, ugyhogy részemről passzolom a folytatást.

(#7) VágniValó


VágniValó
addikt

Igazán kiírhatták volna az Anticheat szoftvert, mindegy, a tegnapelőtti "Story" trailerhez képest felüdülés volt nézni.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#8) duvi válasza bunfi (#4) üzenetére


duvi
nagyúr

Igen, van benne.

(#9) 용 Bob válasza bunfi (#4) üzenetére


용 Bob
senior tag

Az anti cheat rendszerről egy elég jó kis előadás

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#10) sagem válasza 용 Bob (#9) üzenetére


sagem
addikt

semmi, EAC-os ember tart előadást végülis:)
Ez fogja védeni, itt meg lehet nézni hogy miket véd még, a legnagyobb név az a Fortnite.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#11) CactuS válasza bunfi (#4) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem kell, az elsőnél se kellett. Ja, várj.... ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#12) bunfi válasza 용 Bob (#9) üzenetére


bunfi
őstag

Ismerem a videót, azóta volt a témában frissebb is: https://www.youtube.com/watch?v=ObhK8lUfIlc.

Amúgy örömteli, legalább nem lehet majd CheatEnginenel csalni, de engem már elvesztettek. Gankersquadok, minden hónapban más meta és teljes fejlesztői dilettanizmus.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#13) cacasz02 válasza ***ANDRÁS*** (#6) üzenetére


cacasz02
aktív tag

Magyar nyelv egy kellemes meglepetés volt nekem, de aki itthon videojátékokkal játszik az szokja meg az angolt vagy hagyja abba. Valóban lett volna még potenciál a storyban de ezt a sanszot kihagyták, de nekem pl a cucc, ifógyüjtés nincs 100%-on. Jó lesz ez na!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.