Hirdetés

2019. október 15., kedd

Gyorskeresés

(#1) Kendek

Kendek
(nagyúr)

Egyszerűbb lenne ha átruházható fizikai licenckulcsokat árulnának tényleges adathordozók helyett. Legalábbis ma már nem sok előnye van annak, hogy lemezről húzza le az adatokat, ha egyszer óriási patch-eket kell letölteni hozzá.

<-ƘƘ->

(#2) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Biztos annyira rossz lett a játék, hogy dayone patch-be kicserélik az egész játékot. ;]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#3) harry3 válasza GodGamer5 (#2) üzenetére

harry3
(őstag)

A kommented és az arcképed illik egymáshoz. :DDD

(#4) Semin

Semin
(tag)

Na ez az egyik oka, hogy nem kínlódok fizikai termékekkel.Gyakorlatilag nem létezik játék, ami a megjelenés napján nem ránt le még 50GB-t valahonnan...

És, hogy nem lehet eladni? .. ez van :))

[ Szerkesztve ]

(#5) Kaiku válasza Semin (#4) üzenetére

Kaiku
(senior tag)

Eladni játékot amúgy is csak konzolon lehet.

(#6) laceszgamer

laceszgamer
(addikt)

Mondjuk mikor sok esetben alapból gyorsabb netről lekapni, mint lemezekkel szórakozni. Utoljára talán valamelyik CoD rész volt ami 5 vagy 7 lemezen terpeszkedett, szerintem előbb jött le netről kényelmesen mire azt a fél tucat lemezt feltelepítettem volna. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#7) -Skylake- válasza harry3 (#3) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

Egyebkent igaza van. Mar nem azert, de ha a day1 patch 50 giga akkor mi van azon a lemezen ? El se merem kepzelni...

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#8) fornettisuti válasza -Skylake- (#7) üzenetére

fornettisuti
(addikt)

A lemezen megkapod csak a bugokat.

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Huawei Watch GT - Xiaomi MiBand2

(#9) mcwolf79 válasza Semin (#4) üzenetére

mcwolf79
(addikt)

Hát igen, sokszor a lemezről telepítés tovább tart, mint leszedni a Store-bòl a cuccot.

Xbox One X ; GT: Mcwolf79xy

(#10) Bird válasza harry3 (#3) üzenetére

Bird
(addikt)

Hatalmas. :D Nem véletlen folyamodott cseréhez idő előtt. :P

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:. Btag: Bird#21416 Xbox tag: Bird HUN

(#11) Hopkins95 válasza mcwolf79 (#9) üzenetére

Hopkins95
(őstag)

Próbáld meg 8 Megabites nettel ami nekem van otthon, egy nap múlva találkozunk. :)

[ Szerkesztve ]

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\Playstation 4 Slim \\ Origin/Uplay/Steam: Hopkins955

(#12) GodGamer5 válasza Bird (#10) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

Azért kértem a cserét mert megtetszett...
Amúgy ha kicsit gondolkoznál akkor te is rájönnél, hogy ha egy első napos patch 50 giga akkor kurva nagy probléma van a játékkal.

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#13) harry3 válasza GodGamer5 (#12) üzenetére

harry3
(őstag)

Csupán azon nevettünk, hogy a kommented, ami szvsz igaz a hírrel kapcsolatban az arcképed miatt valahogy még viccesebb. Semmi negatív hangvétele nem volt. Amúgy meg soha nem is játszottam a Divisionnel, csak random elolvastam a hírt és megtetszett a kommented. Sajnálom, hogy ez nem jött át és támadásként vetted és persze vissza is támadtál a fórumtársra.

[ Szerkesztve ]

(#14) GodGamer5 válasza harry3 (#13) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

A 10-es komment alapján pedig nekem nem így tűnt. Igazából mindegy is.

(#15) -Rolika-

-Rolika-
(aktív tag)

Biztam benne, hogy reggel felkelek és tudom tolni, erre délben lehet nekiállni. :( :O

(#16) laceszgamer válasza -Skylake- (#7) üzenetére

laceszgamer
(addikt)

Egy launcher. :D Amúgy nem példa nélküli mikor egy DVD-re rádobnak egy pár megás launchert aztán szevasz, a többit intézi a kliens. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#17) Bird válasza -Rolika- (#15) üzenetére

Bird
(addikt)

Milyen délben? 12.00am éjfél. Jó reggelt kívánok! :P :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:. Btag: Bird#21416 Xbox tag: Bird HUN

(#18) PB

PB
(tag)

Felkeszul a Days Gone: [link]

(#19) GodGamer5 válasza PB (#18) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

Én is felkészülök rá. Can't wait!!! :D

(#20) fornettisuti válasza -Rolika- (#15) üzenetére

fornettisuti
(addikt)

[link]

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Huawei Watch GT - Xiaomi MiBand2

(#21) csongi

csongi
(veterán)

Szuper! Erre se fogok aramot pocsekolni. :).
Az elso resz a keves es gyorsan lelepo jatekosok mellett is kepes lett masodik reszt generalni....
Van ebbe penz.
Meglatjuk Apex mellett mit tud felgozni.

(#22) Bird válasza csongi (#21) üzenetére

Bird
(addikt)

.

[ Szerkesztve ]

(#23) Bird

Bird
(addikt)

Szerintetek melyik specializációval érdemes kezdeni? Én a sniperre gondoltam....

nem ide. :R

[ Szerkesztve ]

(#24) -Rolika- válasza Bird (#17) üzenetére

-Rolika-
(aktív tag)

Igen, később már rájöttem, hogy hülyeségeket beszéltem :W

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.