Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Egyszerűbb lenne ha átruházható fizikai licenckulcsokat árulnának tényleges adathordozók helyett. Legalábbis ma már nem sok előnye van annak, hogy lemezről húzza le az adatokat, ha egyszer óriási patch-eket kell letölteni hozzá.

<-ƘƘ->

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Biztos annyira rossz lett a játék, hogy dayone patch-be kicserélik az egész játékot. ;]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) harry3 válasza GodGamer5 (#2) üzenetére


harry3
őstag

A kommented és az arcképed illik egymáshoz. :DDD

(#4) Semin


Semin
senior tag

Na ez az egyik oka, hogy nem kínlódok fizikai termékekkel.Gyakorlatilag nem létezik játék, ami a megjelenés napján nem ránt le még 50GB-t valahonnan...

És, hogy nem lehet eladni? .. ez van :))

[ Szerkesztve ]

(#5) Kaiku válasza Semin (#4) üzenetére


Kaiku
senior tag

Eladni játékot amúgy is csak konzolon lehet.

(#6) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Mondjuk mikor sok esetben alapból gyorsabb netről lekapni, mint lemezekkel szórakozni. Utoljára talán valamelyik CoD rész volt ami 5 vagy 7 lemezen terpeszkedett, szerintem előbb jött le netről kényelmesen mire azt a fél tucat lemezt feltelepítettem volna. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#7) -Skylake- válasza harry3 (#3) üzenetére


-Skylake-
addikt

Egyebkent igaza van. Mar nem azert, de ha a day1 patch 50 giga akkor mi van azon a lemezen ? El se merem kepzelni...

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#8) fornettisuti válasza -Skylake- (#7) üzenetére


fornettisuti
veterán

A lemezen megkapod csak a bugokat.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9) mcwolf79 válasza Semin (#4) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát igen, sokszor a lemezről telepítés tovább tart, mint leszedni a Store-bòl a cuccot.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#10) Bird válasza harry3 (#3) üzenetére


Bird
addikt

Hatalmas. :D Nem véletlen folyamodott cseréhez idő előtt. :P

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#11) Hopkins95 válasza mcwolf79 (#9) üzenetére


Hopkins95
addikt

Próbáld meg 8 Megabites nettel ami nekem van otthon, egy nap múlva találkozunk. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#12) GodGamer5 válasza Bird (#10) üzenetére


GodGamer5
addikt

Azért kértem a cserét mert megtetszett...
Amúgy ha kicsit gondolkoznál akkor te is rájönnél, hogy ha egy első napos patch 50 giga akkor kurva nagy probléma van a játékkal.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#13) harry3 válasza GodGamer5 (#12) üzenetére


harry3
őstag

Csupán azon nevettünk, hogy a kommented, ami szvsz igaz a hírrel kapcsolatban az arcképed miatt valahogy még viccesebb. Semmi negatív hangvétele nem volt. Amúgy meg soha nem is játszottam a Divisionnel, csak random elolvastam a hírt és megtetszett a kommented. Sajnálom, hogy ez nem jött át és támadásként vetted és persze vissza is támadtál a fórumtársra.

[ Szerkesztve ]

(#14) GodGamer5 válasza harry3 (#13) üzenetére


GodGamer5
addikt

A 10-es komment alapján pedig nekem nem így tűnt. Igazából mindegy is.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#15) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Biztam benne, hogy reggel felkelek és tudom tolni, erre délben lehet nekiállni. :( :O

(#16) laceszgamer válasza -Skylake- (#7) üzenetére


laceszgamer
addikt

Egy launcher. :D Amúgy nem példa nélküli mikor egy DVD-re rádobnak egy pár megás launchert aztán szevasz, a többit intézi a kliens. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#17) Bird válasza -Rolika- (#15) üzenetére


Bird
addikt

Milyen délben? 12.00am éjfél. Jó reggelt kívánok! :P :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#18) PB


PB
tag

Felkeszul a Days Gone: [link]

(#19) GodGamer5 válasza PB (#18) üzenetére


GodGamer5
addikt

Én is felkészülök rá. Can't wait!!! :D

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#20) fornettisuti válasza -Rolika- (#15) üzenetére


fornettisuti
veterán

[link]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#21) csongi


csongi
veterán

Szuper! Erre se fogok aramot pocsekolni. :).
Az elso resz a keves es gyorsan lelepo jatekosok mellett is kepes lett masodik reszt generalni....
Van ebbe penz.
Meglatjuk Apex mellett mit tud felgozni.

(#22) Bird válasza csongi (#21) üzenetére


Bird
addikt

.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#23) Bird


Bird
addikt

Szerintetek melyik specializációval érdemes kezdeni? Én a sniperre gondoltam....

nem ide. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#24) -Rolika- válasza Bird (#17) üzenetére


-Rolika-
senior tag

Igen, később már rájöttem, hogy hülyeségeket beszéltem :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.