Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) Peterson_ válasza Zirowe (#22) üzenetére


Peterson_
addikt

Na ez már tényleg kicsit túlzás ám. :P
Igaz, Vindu minden történetben elég kemény, mivel megjárta a sötét oldalt a vaapad által, tehát az erő veszélyesebb szintjeit is biztonsággal kezeli, emellett pedig burtálisan bánik a karddal. (a kard színe is innen van, mint ugye Mara Jade kardja is lila a legtöbb ábrázolásban)
-Egyébként a valóságban annyi volt a lila kard sztori, hogy Samuel L. Jacksont megkérdezték, hogy milyen színű kardot szeretne a karakterének.
Mire Ő megkérdezte, hogy milyenek lehetnek.
Felsorolás után pedig feldobta, hogy mi lenne, ha lila lenne...

Aztán e köré jött a végtelen mélységekbe menő magyarázat, amit feljebb vázoltam :DDD
Egyébként elég szánalmas volt ahogy a filmben Ő, a legerősebb Jedik egyike ennyire pancser halált halt, és elszállt mint a győzelmi zászló.
De az elfogó alakulat is elég rapszodikus véget ért kb 2 perc leforgása alatt, egy csoffadt vénembertől, aki hadonászott a kardjával, mert hogy ugye akkor még az erőt sem vetette be "Palpatine".
Pedig ők is a legképzettebb Jedik közé tartoztak. :U

Visszakanyarodva, nekem még mindig jobban tetszenek az eredeti "köpenyes Jedik", akik egymagukban, vagy ketten járnak a galaxisok között nyomozni, vagy rendet tenni(pl Obi-Want előszeretettel bízták meg ilyenekkel).
Nem kell mindig agy nélkül rombolni,mert akkor kb értékét veszti az egész.
Azon kívül, ők mégiscsak ilyen szerzetes-félék az eredeti elképzelések szerint is, pusztán a békéért folytatott harc miatt powerkodnak néha, de ezt leszámítva sokkal fontosabb nekik, hogy fürkésszék az erő gyönyöreit, meg a holokronokat.

...Amikor említettem a 66-os parancs utáni érát, és hogy milyen jó lenne, ha lenne pl Kenobiról valami, akkor egyből ez jutott eszembe: ez
Szerintem baromi hangulatos fan art lett. :K

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.