Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#105) dobragab válasza kuyarashi (#99) üzenetére


dobragab
addikt

Az A4Tech X7 optikai egereket egykoron - emlékeim szerint 5-10 évvel ezelőtt - tényleg jó szenzorral, A3070 / A3080-nal szerelték, azok voltak olyan pontosak, amit te leírtál. Persze ettől még nem biztos, hogy nálad tényleg olyan példány van. :) Aztán egyszer a számozás megváltoztatása nélkül, kussban kicserélték az összesben trágya módon implementált 3305DK-ra.

Joggal mondhatjuk egy közepes egérre, hogy számunkra van olyan jó, mint egy tényleg jó érzékelővel szerelt, jó paraméterekkel rendelkező egér

Fogalomzavar, bár részben az én hibám, hogy (még) nem fejtettem ki. A mi fogalmaink szerinti jó egér kategóriába beletartozik a te A4Tech-ed is, de mondjuk a G600 nem.

de ez olyan kicsit, mintha azt állítanánk, hogy jó nekünk a Skoda, minek a BMW

Utálom az autós hasonlatokat, mert az egerek piacára abszolút torz lenne levetíteni. Ami itt zajlik, az kb. olyan, mintha az autók jelentős része valamilyen technikai paraméter alapján jelentősen alulmarad a többivel szemben. Mondjuk az elöl-hátul multi-link futómű annyival jobb, hogy csak na, a többi pedig kuka, ártól, márkától, lökettérfogattól zömmel függetlenül. Azaz ha mondjuk új árral számolva rá tudsz költeni 5-10M-t, annyi pénzért már vehetsz rendes futóművel ellátottat is. Azt persze nem állítjuk, hogy az ülés kényelme nem érdekes, vagy minek klíma bele, ki-ki pénztárcájának és igényeinek, de leginkább a kényelem függvényében válogathatja.

Ugyanúgy elvisz a Penny-be, van 2-zónás klímája, röhögve viszi a 150-et (úgyis 130-nál a limit), stb. Ez igaz is mind, de ezek nem versenykörülmények.

Persze, de élményautózásra alkalmatlan a merev hátsó híd, és nem nehéz belátni, hogy a Zalaszűzmáriai húgyrázókon csak kellemesebb volna, 40 felett is lehet vele közlekedni. Mármint 40 km/h ;]

Mi azt mondjuk, hogy hasra ütöttem, 3-as BMW helyett Lexus IS 200, vagy H Astra-ból a 3. felszereltségi szinttől felfelé, mert alatta nem jár hozzá rendes futómű. Egy szóval sem említettem, hogy melyiknek a navija ismeri a Kelet-Vas-megyei tájszólást, vagy nagyobb a csomagtartója.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.