Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

A user értelmi szintje közben a föld felé száguld, de "pro" hogy két kockacukorral kihúz egy teljes napot agyműködés nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#2) ViZion


ViZion
félisten

"Az AIoT TV rendszer nem fejleszt fegyvereket, és nem célja, hogy átvegye az irányítást a bolygó felett!"
OK, de még csak pár hetes a cucc, szkájnetnek is kellett idő... :K
Lehet öregszem, de nem érzem, h ezeket meg kellene vennem, sőt. Lehet trendi a mindenben wifi meg appal elérés, de valahogy ehhhh... szerintem ezt is a bányászok találták ki, h tudjanak másnál termeltetni. ;] :D

"pedig az is kardozós, kosztümös sorozat, sok szerelemmel" de cicik és sárkányok nélkül. Azé' az fontos. :o

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#3) rii válasza #16939776 (#1) üzenetére


rii
nagyúr

ne legyen egy saját gondolatod sem ....

a M.I.-vel szerelt tv már nem sokat tud rontani ahhoz képest, amit okozott az internet korlátlan elterjedése - face - okostelefon hármas.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#4) gabor7th


gabor7th
addikt

Szóval a forradalmi újítás az lesz, hogy kémked a felhasználó után és aztán ezt eladja reklámcégeknek.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#5) Tigerclaw válasza gabor7th (#4) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Nagyjából igen. Vicces látni, hogy amint keresek valamit a neten vásárlás szempontjából még hetekig visszaköszön a netes reklámokban, miközben mondjuk másnap már meg is vettem a kiszemelt mikrót, vagy hűtőgépet. Az AI-val lehet hogy nincs gond, csak - még - nincs minden info birtokában a jódöntéshez ...szerencsére.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) gabor7th válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


gabor7th
addikt

Igen, ez így van ahogy mondod, és ezt a reklámot drágábban számlázzák, mondván, hogy személyreszabott, közben meg az esély arra, hogy újra megvegyem azt a terméket amit tegnap vettem nulla, ha műszaki termék.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#7) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Olyan MI-nek lenne értelme tv-ben, ami kis felbontású anyagot normálisan felskáláz nagyobb felbontásra, mint pl a gugli képtömörítője, csak még okosabban.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#8) kalmani


kalmani
tag

Hiánypótló!
De remélem lehet vásárolni TV-t ezen fejlesztés nélkül is.

(#9) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Tessék visszahozni azt a jó öreg Sharpot, ahol osztott képernyőn jobb oldalt egy műsor - fejhallgató hanggal, másik oldalt meg a hangrendszerrel menjen a műsor!
:R :R na, ez okos ötlet lenne pl!
Új tvken sok esetben nincs fejhallgató sem! (a volt Samsungomon sem volt!)

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#10) AgFRjkUZT_3 válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


AgFRjkUZT_3
tag

Igen. Ez teljesen röhejes.
Most foglaltam egy szobát egy lengyel városban, azóta bombáz ugyanott egyéb szállásokkal.

Csak vártam, és vártam, és mikor nem jött semmi, tudtam, csak Tőled lehet...

(#11) atike


atike
nagyúr

"Első lépésként még csak az a feladat, hogy a technológia felmérje a felhasználók tartalomfogyasztási szokásait, tehát, hogy milyen műsorokat, filmeket, videókat néznek, milyen alkalmazásokat futtatnak, milyen internetes oldalakat nézegetnek"

...és mi lesz a második...? És a további lépések? :)

(#12) ViZion válasza Polarstar (#9) üzenetére


ViZion
félisten

Fejhallgató kimenet hálás dolog, nyugi, LG-n sincs. Megvettük, képe szép volt, stb... Hazavittük, a hangja egy talicska f@s, az is ilyen gödörből nyekergős. Mondtam boltos havernak mi legyen, ajánlott egy PC-s aktív cuccot, távirányító, etc. OK. Teszteljük. Hopp, hang kimenet nincs, csak hdmi és optikai csati. OK, akkor soundbar. LG drága lett volna, egy mélynyomós samsungot odaadtak olcsón (relative), szépen is szól. Összerakjuk, fain. Hangerőt viszont a saját távirányról kell állítani, mert "nem kompatibilis"... csak samu TV-vel. Fasza. Megtartottuk, nem volt képem ezzel is visszamenni. De ennyi okosságuk lehetne, de nincs. Kémkedésre meg van fejlesztés mindenhol (tudjuk, h a többi gyártó sem jobb, max. rosszabb a marketingje a kémproginak)... köszi.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#13) Lacok válasza gabor7th (#4) üzenetére


Lacok
őstag

Pontosan erről szól a dolog.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#14) #04441088


#04441088
törölt tag

Lassan már a wc is olyan lesz, ha kulázok egyet megmondja mit ettem, mennyi a vércukrom, a koleszterinem és milyen betegségeim vannak. :DDD

(#15) #20691712 válasza #04441088 (#14) üzenetére


#20691712
törölt tag

Na olyan nem lesz mert ez meg hasznos is volna. :U

Max azt elemzi majd, hogy szar a kanaped mert aranyered van es mar tolja is a kanape ajanlatokat...

[ Szerkesztve ]

(#16) donpeal01 válasza #20691712 (#15) üzenetére


donpeal01
csendes tag

Igen, ez valószínűbb.

(#17) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

mesterséges intelligencia kell a tv-be.. ha már nem ül előtte természetes..

ezeknek a gyártóknak egyébként még senki nem mondta meg, hogy amit csinálnak, az törvénytelen?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#18) Tigerclaw válasza bambano (#17) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Úgy globálisan az egész IT szegmens mintha kívűl esne mindenféle jogi szabályozáson. Más terméknél komoly következménye lenne bármi apróságnak, de ha szoftverről, vagy adatokról, információról van szó, akkor a cégek szerint elég egy bocsánat kérés és a hatóságok sem mennek tovább. Pl. egy adatlopási ügyben ahol kiderül, hogy hanyag volt a cég, simán milliókra, milliárdokra lehetne perelni, mégsem teszik. Mintha valami szent tehén lenne az egész szoftverbiznisz. Nem vállalnak semmilyen felelősséget és az ügyféllel is elfogadtatják, hogy bármi is történjen, nem tehet semmit sem ellenük. Épp azért olyan hulladék a legtöbb szoftver, mert nincs jogi következménye annak, hogy olyan.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#19) rii válasza bambano (#17) üzenetére


rii
nagyúr

" ... mesterséges intelligencia kell a tv-be.. ha már nem ül előtte természetes.. .... "

:DDD

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.