Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Jó kis termékek ezek...
Az X1950Pro 256MB nem látom sok értelmét, a vízhűtéses 7950GX2-nek sem ilyen árral, ebből már egy 8800GTS SLI is majdnem kijönne. Ez a webkamera meg nagyszerű ötlet.

"Csak úgy mondom"

(#2) ftc válasza Csapi007 (#1) üzenetére


ftc
nagyúr

miért is nem látod sok értelmét az X1950Pro 256MB-nak?

(#3) SLYM


SLYM
veterán

meddig él még az AGP?

(#4) LSL1337 válasza SLYM (#3) üzenetére


LSL1337
őstag

jó kérdés, amikor vannak oylan hibrid lapok hogy core2duo és AGP, szóval...

már gef6 is PCI-os volt, és már itt a gef 8, nem értem AGP tulajok meddig akarnak plusz pénzeket fizetni az AGP felár-ért...

(#5) Gtxtt válasza LSL1337 (#4) üzenetére


Gtxtt
tag

Amíg az adott gép és az új AGP-s videokártya elég az új játékokhoz.

''Nem az a szabadság,hogy megteheted amit akarsz,hanem az,hogy nem kell megtenned amit nem akarsz.''

(#6) dragonfx


dragonfx
veterán

A válasz rendkívül egyszerű, az egyik részét előttema kolléga leírta thx érte :R ...a másik nagyobbik súlyosabb indok, addig amíg nem leszn elég pénzem a pci-e váltásra értem ez alatt azt hogy nem ugyanolyna képességű gépet akarok hanem minden komponensében jelentősen jobbat!!!, ez ugyebár manapság csaka core2vel kivitelezhető.Ami legjobb esetben sem jön ki 80-100e alatt a váltás cakk pakkk.De ha netán valaki itt van aki pár hete eltalálta az 5 számot és késztetést érez a szerényebb konfiggal rendelkezők számát csökkentse akkor szívesen elfogadom a fent említett összeget. ;)

Amugy meg dx10ig már ugyis értetlmetlen hatalmas dolgokba bocsátkozni,+ a vista debütálásáig, végleges infó nincs egyikről sem.

Amugy a cikkhöz:

A kéát sharkonn ház nagyon szimpi pláne eza széllmalom megfogalmazás tetszik nagyon :C 15e-t megér.
Ja és hol van aza hely ahol azonnal át is vehető lenne 41e ellenében a 7600gt galaxy kiadásban???(nem arra vagyok kíváncsi hol előrendelhető, meg majd 2-3 hét, meg hamarosan, nemsokára..mert ezekkel tele a bakancs.....hanem ahol tényleg ott fekszik a polcon a cucc csak el kell menni és csengetni érte :R )

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7) kneedeep


kneedeep
tag

''Egyedül az egysoros Entert lehet kifogásolni''

[link]

Az én enterem, kétsoros :)

épp most teszteltem a cseppállóságát, 3 deci cola meg se kottyan neki :)

(#9) lorcsi


lorcsi
veterán

agyon jóötlet ez a vebcam :))
ötletes :)

(#10) slayer006 válasza kneedeep (#7) üzenetére


slayer006
addikt

az öngyújtók mihez kellenek :F :DDD

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#11) Loretto válasza dragonfx (#6) üzenetére


Loretto
veterán

Kíváncsi vagyok az a 25cm-es venti mennyi port húz be, amúgy tényleg teccetős darabok.

PoV egeret megnézitek? Esetleg valami öszefogobb lézeres egerek egyveleg??

Soirée...

(#12) Ősember


Ősember
őstag

ez a sharkoon ház ''az'' amit keresek, csak lenne hátul 2 12cm-es ventije és oldalt teli lenne... :DDD majdnem tökéletes :B

[Szerkesztve]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#13) orbano válasza slayer006 (#10) üzenetére


orbano
félisten

öngyújtáshoz? :U

gondolom a dohányzás a fő ok :(

A vér nem válik VAZZE!™

(#14) waverider


waverider
senior tag

rudi mester!

én látom csak rosszul, vagy valóban nincsenek képek a cooler masterhez?

hm? :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#15) waverider


waverider
senior tag

igazán kihozhatnának a gyártók HDMI-s 8800-ast ennyi pénzért! :R :(

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#16) Blaise válasza Enszuke (#8) üzenetére


Blaise
veterán

Engem is ez érdekelne :DDD

(#17) Akheron válasza Ősember (#12) üzenetére


Akheron
senior tag

Ez a ház nekem is tetszik, mondjuk belülről biztos ratyi; az összes ház ratyi belülről :O

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#18) sgergi


sgergi
veterán

Ezek a Sharkoon házak nagyon jók, és olcsóak. Durva az a 25-centis venti az oldalában. :Y

(#19) anaqer válasza kneedeep (#7) üzenetére


anaqer
veterán

Feltehetőleg a cikkben az inglis vörzsön látszik.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#20) atuci


atuci
senior tag

a Sharkoon házaknál :
Belsejükbe négy 5,25”-os és hat 2,5”-os meghajtó fér

3,5-es vinyót már nem is lehet beletenni? ;]

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#21) t72killer válasza atuci (#20) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

VGA-knál korekt megjegyzés h a 7950GX2-t gyűjtőknek ajánlják. SZVSZ absz semmi értelme, miután itt van a 8800-as páros, még azokban a játékokban se, amik kihasználják az SLI-t...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#22) dragonfx válasza Loretto (#11) üzenetére


dragonfx
veterán

sokat. :DDD
Havi 1 kompizás belefér. ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#23) Loha


Loha
veterán

Ezt a Galaxy 7600GT AGP-t hol lehet most konkrétan kapni?

(#24) rudi válasza kneedeep (#7) üzenetére


rudi
nagyúr

Nocsak, a magyaron kétsoros az Enter! A bal Shift mekkora?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#25) rudi


rudi
nagyúr

Látom, sokakat érdekel az AGP-s 7600 GT. Az a nagy helyzet vele, hogy talán ehhez is nagy szerencse kell majd. Leadteket már jó régen lehet kapni - elvileg, de mindig elkapkodják. A Galaxy-t az Expert Computer nagyker forgalmazza idehaza. Amikor a cikket írtam, akkor még 1-5 és 1-50 között volt az AGP-s 7300 GT-ből és 7600 GT-ből is, de már teljesen lenullázták a készletet, sőt, rendelni sem lehet. Majd rákérdezek, hogy várhatólag milyen tételben jön még.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#26) rudi válasza waverider (#14) üzenetére


rudi
nagyúr

Nincs kép. Ott a link a termék oldalára, nyomj rá, és lesz kép.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#27) #gab_


#gab_
őstag

vízes GX2 259k :Y
ezt tényleg csak gyűjtőknek érdemes +venni...

Vízes BFG 8800GTX 215k... :U

(#28) kneedeep válasza rudi (#24) üzenetére


kneedeep
tag

(#29) rudi válasza kneedeep (#28) üzenetére


rudi
nagyúr

Ehh, sejtettem, hogy ez lesz, Í lenyúlja a shiftet. Én lazán meglennék az alt+j vagy k kombinációval í-re, és akkr lehetne rendes méretű Shift.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#30) Loha válasza rudi (#29) üzenetére


Loha
veterán

Vagy pedig nem kéne annyi windows gomb... zászlósból minek kettő...

(#31) Ősember válasza kneedeep (#28) üzenetére


Ősember
őstag

nekem az egyetlen gondom ezzel a billentyüzettel, hogy vezeték nélküli. az asztalom miatt nem lehet megoldani az infrát, mert ilyen ratyi :O vezetékes változatban ha még olcsobb lenne annak igazán örülnék :C amugy a media vezérlö gombok jok winamp-hoz is vagy csak media playerrel kompatibilisek? :F

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#32) Loha válasza Ősember (#31) üzenetére


Loha
veterán

Van még olyan ember, aki nem tudja fejből a winamp gyorsbillentyűit? ;]

(#33) eXodus válasza rudi (#29) üzenetére


eXodus
őstag

Gémerek szeretik az '' í ''-t. ;)

(#34) Ősember válasza Loha (#32) üzenetére


Ősember
őstag

vannak olyanok? :Y én tényleg nem tudom öket :B most nézem és tényleg megvannak :DDD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#35) dragonfx válasza rudi (#25) üzenetére


dragonfx
veterán

Hát szerintem 1000dbot simán berendelhetetnének, hasraütve :U ..pláne jön a karácsony mire ideér.....
A leadtek elméletben mint a fehér holló, gyakorlatban nem lehet kapni.Ha jól tom 3 cég csinált eddig 7600gt agp-t és az írtó nagy kereslet enm tudom miért nem hozza meg a kedvét a többieknek is.Most mi a lényeg a kényszerítés(pci-e váltás) vagy a tuti bevétel??? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#36) Franticfox


Franticfox
tag

Igggen! AGP-s, DDR3-as 7300GT! Csak érdemes volt még várnom:D Ebből is nyugodtan rendelhetnének! valaki letesztelhetné, mit jelent az a -128 mega memória...:))

[Szerkesztve]

''Monas apó legyintett. Két kézzel is.''

(#37) Mijo válasza Ősember (#31) üzenetére


Mijo
tag

Szia!
Nekem Logitech Cordless Desktop EX110-em van. Ha a megvalósítás azonos, akkor a gombok jók WinAmp-hoz is, bár ha van Media Player, az kapja az eseményt. És van még egy érdekes jelenség: a Play/Pause gomb néha Play-ként hat, nem Pause-ként, tehát előről kezdi a számot ahelyett, hogy megállítaná. :(
Mindenesetre nekem tetszik, hogy akár a fal túloldaláról is állíthatom a hangerőt. :DDD
[kép]
Üdv: Mijo

''Mit csinálnak a Windows gépek klaszterben? Hát egymás reset gombjait nyomkodják mikor másik elszáll...'' by Xebi@sg.hu

(#38) Franticfox válasza Franticfox (#36) üzenetére


Franticfox
tag

Oké, megnéztem a múltkori Galaxy-tesztet, semmit...:B

''Monas apó legyintett. Két kézzel is.''

(#39) waverider válasza rudi (#26) üzenetére


waverider
senior tag

ilyen alapon a többihez is minek kép, végül is a gyártó/forgalmazói honlapon minden fennt van! szerintem ez elég nyegle válasz volt, mint cikk író-házigazdától, ezt ugye Te is érzed? :C :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#40) Obi-1


Obi-1
őstag

Ez a Sharkoon Rebel 9 igazán mutatós, nagyon jó árban is van! Lehet, hogy végre lecserélem a jó öreg Codegent?

Only a Sith deals in absolutes.

(#41) cOxeR válasza Obi-1 (#40) üzenetére


cOxeR
Ármester

Érdemes(nekem is teccik), de az azért érdekelne, hogy a ventillátoros változata, mennyire hangos pörgettyűket kapott...

(#42) Candy


Candy
tag

Ezt a pov lezeres egercsodat merre lehetne beszerzni? Illetve pcie zalmanos galaxykat merre?

wunderbike.postr.hu

(#43) krokk


krokk
senior tag

logitech internet 350hez ez a [link] szerintem jobb. A cikkben szereplőn megtévesztő a kép.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#44) sanyez


sanyez
csendes tag

Tudja vki hol lehet megvenni a fülest ennyiért?

Segíts magadon, az Isten is megsegít :D

(#45) rudi válasza sanyez (#44) üzenetére


rudi
nagyúr

Itt nézelődj kiskerek után [link].

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#46) Padree válasza Franticfox (#38) üzenetére


Padree
senior tag

128MB vs 256MB - azért vannak kétséges pontok szerintem:

Újabban több játéknál is felmerült hogy 128MB-os kariknál bizonyos beállításokat nem enged alkalmazni, ilyen pl.: F.E.A.R., Ghost Recon: Advanced Warfighter (és még tuti van pár csak nemjut eszembe).
A GRAW 256MB-os karinál is ''leszabályoz'' memóriára hivatkozva ([link]), nem enged bizonyos felbontás fölé. 128MB-osnál nem tudom hol a határ, gondolom 1024x768 - ami még megfelel a 7300GT képességeinek és a nagytöbbség CRT monitora is ezt a felbontást bírja. Mindenesetre létezik ez a dolog és már nemolyan egyértelműen parasztvakítás mint régebben a harmatgyenge alsó kategóriás kariknál.

Másik kérdéses pont ami szerintem sokakban felvetődik az a memória sebessége - konkrétan a 7300GT GDDR3 vs. 7600GS DDR2 dilemmára gondolok. Egyre inkább azt hallani hogy már nem befolyásol olyan szinten mint régebben, inkább a GPU képességei fogják meghatározni a játékok alatt nyújtott teljesítményt (ez tükröződik talán a Galaxy-s Oblivion tesztben is). Léteznek ugye a ROP egységek - nemigazán ismerem a szerepüket de valami olyasmi sejlett ki nekem róluk hogy ha több van belőlük akkor ellensúlyozza a memória alacsony sebességéből adódó hátrányt. :F Úgytudom ezekből több van a 7600GS-ekben (javítsatok ki ha rosszul tudom). Kérdés hogy a jövőre nézve megéri-e aza plusz 5-6 ezer Ft amivel több a 7600GS DDR2 a 7300GT GDDR3 -nál. A Digit-life-on van egy teszt: [link] ahol a 7300GT GDDR3 minden tesztben jobban teljesített a 7600GS DDR2-nél, de mi várható? Mi fog kelleni: erős GPU vagy gyors memória (tudom: mindkettő :D , de inkább melyik)?

Rudi! Jó lenne ha megírnád véleményedet a fenti két dologról! Szerintem sokakat érdekel a dolog.

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#47) rudi válasza Padree (#46) üzenetére


rudi
nagyúr

Elsősorban azt kell tudni, hogy a 128 MB vs 256 MB kérdés a low-endre vonatkozik, szóval az, hogy 128 MB-on nem tudsz olyan részletes textúrákat mint 256 MB-on nem annyira érdekes, mert a low-end kártya valószínűleg be fog halni attól a részletességtől, amihez a 256 MB kell. Szerintem a Galaxy-s tesztből nagyon jól látszik, hogy a 128 MB gyors memória sokkal szerencsésebb mint a 256 MB lassú, hiszen a 7300 GT-nek 8 futószalaggal elvileg jóval a 7600 GS 12 futószalagja alatt illene lennie sebességben, de általában nem ez történt. A legmodernebb, shaderintenzív játékoknál viszont hamarább fullad ki a 8-12 shader egység mint a memória, ez látszik az Oblivionban is. Megjegyzem, ezekhez a shaderintenzív játékokhoz már mindkét kártya kevés, hacsak nem lehet iszonyatosan meghúzni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#48) Padree válasza rudi (#47) üzenetére


Padree
senior tag

Thx! ... (megyek 7300GT-t venni ;] )

"I don't give a penny - FCK twenty twenty..."

(#49) bit_bro válasza rudi (#45) üzenetére


bit_bro
tag

Ezeket az FSP tápos Asus házakat hol lehet kapni?

(#50) rudi válasza bit_bro (#49) üzenetére


rudi
nagyúr

[link]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.