Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pipó


Pipó
őstag

Néztem az Evercool Turbo2 honlapját, de ott csak az X1800Xt-ig írják a kompatibilitást. Jó ez X1900XT-re is? Van ilyen már kiskerben, mert én nem találom.

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch - Kis fekete szir-szar rózsaszín biszbasszal a tetején? - Az is vaaan!

(#2) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az a tengeralattjárós doboz az utóbbi évek legjópofább csomagolása. Csillagos ötös a marketingeseknek. :D

Egy megjegyzés: a Daewoo TFT-nek gondolom DVI bemente és nem kimenete van (túl sok VGA-teszt? :D).

A Logitech webkamerákhoz adott mimika-felismerő szoftver nagyon jópofa, szívesen látnék erről egy részletesebb bemutatót is, és gondolom nem vagyok egyedül.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3) moma


moma
őstag

Az hogy, csepp álló a billentyűzet azt is jelenti, hogy bátran le lehet mosni, mondjuk csap alátartva? Vagy ezt azért nem? :DDD

we all deserve a bit of luck.

(#4) parandroid válasza moma (#3) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha csak csöpögteted a csapot, akkor valószínű...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#5) ftc


ftc
nagyúr

Az a szerencsétlen X1600XT ilyen passziv hűtéssel nem birhatja soká,bár ha kiadták akkor elvileg működik..

(#6) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Most ahogy így elnézem az asztalomat, két dolog hiányzik még róla:

Egy Logitech DiNovo set és valami brutális 20'' wide TFT. :D

Úgyhogy szeretettel köszöntöm a TFT-árak csökkenését, és további sikeres zuhanást kívánok nekik.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7) ftc válasza parandroid (#6) üzenetére


ftc
nagyúr

Jó neked hogy még valami hiányzik,nekem már csak helyem nincs
De TFT-re én is beneveznék igaz 19''-ra.....

(#8) Loretto


Loretto
veterán

Őszintén, volt a mistralba 72000-ért Club3D 7900GT? Mert mindenki azt hangoztatja hogy elfogyott, amit mondjuk (jelen esetben a giga 105000-re mellett), nem csodálok/nék.

Soirée...

(#9) Face8814 válasza Loretto (#8) üzenetére


Face8814
őstag

Jogos a kérdés.
Nekem olyan hihetetlennek tünik ez az ár. :U Ha persze nettoról van szó, akkor nem szóltam. :))

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#10) Loretto válasza Face8814 (#9) üzenetére


Loretto
veterán

Brruttó ár. Volt.

Soirée...

(#11) Face8814 válasza Loretto (#10) üzenetére


Face8814
őstag

Akkor az valami figyelemfelkeltő virtuális termék abszurd árral! :DDD
Hiszem, ha megvettem annyiért. :U

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#12) Mijo


Mijo
tag

Utolsó lap alján:
QuickCam Messanger Plus

Gyártó lapján:
QuickCam™ Messenger Plus

''Mit csinálnak a Windows gépek klaszterben? Hát egymás reset gombjait nyomkodják mikor másik elszáll...'' by Xebi@sg.hu

(#13) rudi válasza Pipó (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

Felfogatás szempontjából nincs különbség az X1800 és X1900 között.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#14) (Kolombusz) válasza Loretto (#8) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Szerintem elirhatták. 7800gt lehetett az. :F

(#15) Tbor


Tbor
tag

Mi az A4 tech billentyűzet pontos kódneve ? Esetleg hol kapható (nem találtam pl. lcds-720 vagy kls-5up modelleket a neten a magyar lapok között.) Esetleg van még jó árban vékony/kicsi ezüst -fekete színű más gyártótól is, amelyet ajánlani tudnátok ?

Köszönöm előre is !

(#16) Shodan válasza Tbor (#15) üzenetére


Shodan
addikt

Ez engem is érdekelne...

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#17) Scream007


Scream007
őstag

Az aerocool 14es ventije nagyon zsírul néz ahogyan az Aspire X-plorer és X-cruser házak is, komoly konkurencia van már ezen téren is.
Lassacskán nekem se a Sunbeam samurai/aerocool aeroengine II/raidmax Cobra trió lesza top házak, mert ezek faxásabbak.
Épp most akarok bill. venni, épp feketét és épp ps2eset, és a4tech egerem van ami nagyon megnyerő eddig, szal léci áruljátok el hol lehet ezta bill.t kapni ami itt meg lett említve??illetve a képen nem látszik de van rajta gép lekapcsizó gomb?

LOLL már 3an vagyunk akik kérdik :C :DD

[Szerkesztve]

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#18) dbius válasza Face8814 (#11) üzenetére


dbius
veterán

volt nekik ilyen árban... nézz be a 7900 topicba ott van, hogy ki tudott venni annyiért!

(#19) Franklin válasza Tbor (#15) üzenetére


Franklin
addikt

Pl. Genius SlimStar

Pár hónapja 4 rugó körül láttam...

(#20) eszterencs válasza Tbor (#15) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

A cikkben szereplő slim A4 Tech billentyűzet az LCD720H, a cikkben is pótoltam.

[link]

A Kelly-Tech oldalán megadnak viszonteladókat, elvileg azoknál mind beszerezhető (legfeljebb meg kell rendelni, ha nincs benne az árlistájukban).

(#21) Loretto válasza Tbor (#15) üzenetére


Loretto
veterán

Esetleg a Genius Luxmate is szóbajöhet,igaz nem ezüst fekete, de nagyon kellemes a megjelenése, de nem a hagyományos billentyűkiosztású.

Soirée...

(#22) KrAt


KrAt
veterán

Nagyon fain a monitor :)
Ami még tetszett, az a ventiszabályzó panel. A házak is jól néznek ki. Mondhatni szép kis csokor :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.