Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

ÁH E90 teszt is készülödik :DD

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Ricardo


Ricardo
félisten

Kijelző ahogy látom a szokásos 176*220. a megjelenítésében van valami változás? (18bites színmélység)

(#3) AS válasza Ricardo (#2) üzenetére


AS
félisten

2.0 lett a 1.9 böl :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

valószínüleg nem eléggé figyelmesen olvasok
de nem ehhez a telefonhoz járt egy gps-es füles is??? :F

(#5) Ricardo válasza AS (#3) üzenetére


Ricardo
félisten

Igen azt is láttam. A tesztből hiányoltam hogy nem esett róla szó.

(#6) Bog válasza Ricardo (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Opcionális tartozék, nem csak ehhez a telefonhoz csatolható, a tesztkészülékhez nem járt.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#7) Gzolo


Gzolo
senior tag

Multimédia résznél utolsó képen milyen cucc az Audible Player?

(#8) balintka


balintka
addikt

Tetszik, jó telefon. Ha 30-40e forint körüli áron lesz, akkor igen versenyképes lesz!

(#9) Ricardo válasza Bog (#6) üzenetére


Ricardo
félisten

Kijelző :F :DD

(#10) dragonfx


dragonfx
veterán

Ez egy k610 se több se kevesebb.
A videóba leragadnak folyamatosan, ami előny lenne hogy 2mp-es kamera mindent tud kiveszegetik belőle.
A k7x0-t kellene már kidobni újjat, meg a k610et is frissíthetnék.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11) djtoomi


djtoomi
addikt

Egyetértek Bocha kollégával.Nagyon jo kis készülék,bár még kézben enm fogtam élőben nem láttam,de sztem emgvan az a telefon ami a W300i-t váltja majd.Egyébként megabass:a basszus maximumra,a többit a közepes alá egy szintel,és kész is a megabass! ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#12) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

korrekt kis cucc, bár a belső memóriát kicsit szűkösre vették (lásd még 100 sms)...

jó áron tuti slágertelefon lesz (mondjuk én nem cserélném le rá a K705em, de... ;] )

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#13) peterszky válasza AS (#1) üzenetére


peterszky
őstag

Én is erre figyeltem fel :) Nagyon várom már.

[Szerkesztve]

What else you gonna do on a Saturday?

(#14) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Tisztességes iparosmunka, semmi több.
Lényeg újabb jellegtelen SE készülék.
De biztos sokan fogják szeretni és megvenni.

Jah, az E90 teszt jöhet gyorsan. :)

[Szerkesztve]

(#15) AMD Power


AMD Power
titán

Ez nagyon baba lett. Remélem akkor is lesz teszt róla ha már meglesz hozzá GPS-s fülles.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16) orbano válasza (Kolombusz) (#14) üzenetére


orbano
félisten

manapság már ez is ritka...


rádió RDS-es?

A vér nem válik VAZZE!™

(#17) róland


róland
veterán

AccuWeather: [link] - az egyik legnagyobb időjárás előrejelző oldal, hasonló, mint a Weather.com

Íme Budapest adatai: [link].

[Szerkesztve]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#18) AMD Power válasza AMD Power (#15) üzenetére


AMD Power
titán

Bog! Lesz ilyen teszt...? :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Hát igazábol csak annyiban tud többet a k750 től, hogy van benne 3G , ezzel szemben se autófokusz se segédfény.Ezt nem nevezném előrelépésnek egyálltalán.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#20) djtoomi válasza Jégkokó (#19) üzenetére


djtoomi
addikt

Talán joy sincs benne,anyagminőség jobb,ujabb szoftver.Amugy tőled nem is várna senki többet.Remélem E90-re is hasonló ''jókat'' fogsz mondani! :R

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#21) Jégkokó válasza djtoomi (#20) üzenetére


Jégkokó
veterán

Azért azt nem mondanám, hogy a k750 anyagminősége olyan rossz lenne, meg recsegne ropogna, és ennek meg annyival jobb.Sokat ér az ujabb soft, ha egy 2 éves teló szintjét se tudja elérni, mellesleg a kijelzője is lehetett volna 320x240 pixeles, mert ez manapság már nem csak a felsőkategóriás telefonok extrája.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#22) EQMontoya válasza (Kolombusz) (#14) üzenetére


EQMontoya
veterán

nem teljesen, középkategóriában az ilyen minőség szokatlan, és annyira nem is néz ki szarul... véleményem szerint ha jó áron adják, jó vétel lesz. :R

Same rules apply!

(#23) vwpolopg válasza EQMontoya (#22) üzenetére


vwpolopg
őstag

Jeeee!! Az E90 is ott figyelt!! Már nagyon várom!!!

Ez az SE meg..hát nekem személy szerint nem tetszik, de ez legalább már nem a koránhaló joyt kapta meg...

[Szerkesztve]

(#24) papi77


papi77
addikt

Azért ne feledjük,h ez egy alsó kategóriás készülék!!!...és nagyon jónak tűnik.

Az első: NOKIA 1611

(#25) EQMontoya válasza vwpolopg (#23) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az E90 egy féltégla sztem. Zsebben hordhatatlan, telefonálni nehéz és k nagy... bahh

Same rules apply!

(#26) (Kolombusz) válasza EQMontoya (#25) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

BlueMerle azt mondja, hogy egyáltalán nem kényelmetlen, ő már fogott ilyet a kezében. [link]

(#27) AMD Power válasza vwpolopg (#23) üzenetére


AMD Power
titán

A koránhaló joy csak egy ''népi'' hülyeség. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#28) Bog válasza AMD Power (#18) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Lesz, de ez tipikusan olyan dolog ( a szoftver és a térképek miatt), amivel megvárnánk a hivatalosanis is megjelenő verziót.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#29) AMD Power válasza Bog (#28) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt megértem.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30) Stiky válasza róland (#17) üzenetére


Stiky
senior tag

Jaja és szerintem nagyon jó dolog hogy ez a fícsör belekrült a telóba.

Nekem az AccuWeather plugin-ja > [link] < a tűzróka vendégszeretetét élvezi. :D És nagyon jó adatbázisból táplálkozik. Az én kis 37-38k lakosú city-m adatai is lekérhetők :DD
[kép]

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#31) Daweee válasza Jégkokó (#19) üzenetére


Daweee
őstag

Igen, a különbség annyi (a felsoroltakon kívül) hogy a K750 anno erősen felsőkategóriás készülék volt, ez meg alsó-közép. Előrelépésnek ott lesz a K850...

(#32) Bocha válasza Jégkokó (#21) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Néha nem értelek Téged... most a tesztet figyelmen kívül hagyva: gondolod, hogy K750i tulajként hülyeségből gondolkodtam el a cserén?

Összeszerelés minősége ég és föld, K750i bizony recseg, K530i mellett elég műanyagos-feelingje van. A kijelző felbontásban nem előrelépés, de a színek élénkebbek, továbbá a szoftver is sokkal gyorsabb. Ja, a K750i-men már haldoklik a joystick, ezen meg csecse kis dpad van. A kamera viszont tényleg jóval gyengébb, ez az egy dolog tart vissza.

Persze, QVGA nem a felsőkategória sajátja, de az alsó-középkategóriában azért nem jellemző. Ahogy a 2 megapixeles kamera sem, ebben mégis az van, még ha nem is egy csúcs. És várhatóan annyiba fog kerülni, mint anno a K510i.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#33) Bocha válasza AS (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Direkt a szemfüles olvasók kedvéért biggyesztettem oda azt a képet. :))

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#34) Bocha válasza Ricardo (#2) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Kösz hogy szóltál :R , #32-ben említettem, meg a cikkbe is beleírtam még egy fél mondatot ezzel kapcsolatban.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#35) Remittenda válasza Bocha (#33) üzenetére


Remittenda
aktív tag

És lehet tudni valamit arról, hogy mikor látunk róla tesztet? :DDD :DDD

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#36) Bocha válasza Remittenda (#35) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Jaja, én már napok óta tudom! :D
Most mókásnak találom kicsit borzolni a kedélyeket, úgyhogy csak annyit mondok: nagyon gyorsak vagyunk. ;)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#37) moma


moma
őstag

jó az a lecseréljemes kép. érdekes, hogy mennyire kevés a változtatás és mégis mennyivel jobban néz ez ki :DDD (vagy legalábbis nekem jobban tetszik)

we all deserve a bit of luck.

(#38) papi77 válasza moma (#37) üzenetére


papi77
addikt

...tényleg jól néz ki! :C

Az első: NOKIA 1611

(#39) dwiki válasza Jégkokó (#19) üzenetére


dwiki
senior tag

Hát én azon kivételek egyik vagyok, aki veled ért egyet :) ...
Én sem cserélném le a k750-emet erre.
3G számomra nem nagy előny, a fényképezőgép gyengítése viszont nekem hátrány.
Tény hogy látszik rajta hogy újabb konstrukció, keskenyebb, nincs joy, de szvsz ennyi ''plusszért'' lecserélni k750-et (legalábbis ha nincs nagyon leélve a készülék, nem úgy mint a cikkírójé :), nekem sem lenne érdemes...
Persze nem is útód készülék az is igaz...

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#40) Nimrod


Nimrod
addikt

Az infrát miért kellett kivenni? :F

(#41) AMD Power válasza Bocha (#32) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos nekem a K800i is recseg. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#42) yedak


yedak
csendes tag

Ez egy szép kis telcsi! Valami azt súgja, hogy a T610-em után, pont jó lesz.... ;)
Aszem beköltözöm ebbe a topicba. :DD

(#43) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Szerintem marhára nem kéne oltogatni az optikát, mert aki ilyet akar az nem fényképezni fog, az inkább vesz K550-t, vagy K810-et. Vagy fényképezőgépet! :DDD
Egyébként tök jól néz ki, ha egy évvel később ismertem volna meg a Mobilarénát, akkor a mára már elköszönt K510i helyett ezt vetten volna. De azért jobban örülök a mostaninak, mert az jobb :D
Ez tökugyanaz mint a K610i valóban, csak egy kis rádióval meg TrackId-vel.

Azt a szar PlayNow menüt meg már el lehetne felejteni végre örökre! Igazi baromság, senki sem használja! Inkább raktak volna helyette vmi mást. Tökmindegy mit, csak ne minden menüből a WAPra kelljen már felmenni!

Ja és sztem MA már ez a teló inkább designra megy mint hogy a tudásával.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#44) EQMontoya válasza Nimrod (#40) üzenetére


EQMontoya
veterán

az utóbbi 1-2 évben nem láttam embert infrát használni... tán ezért?

Same rules apply!

(#45) Ra3 válasza EQMontoya (#44) üzenetére


Ra3
őstag

ittvagyok pl. én :) k500i-n nincs más. erre már megérné lecserélni a 2.5 éves k500i-t, a 510-ben a kijelző nem tetszett. mondjuk a csög pannonnál nem is volt, inkább a k310-et erőltették...

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#46) Apollyon válasza Ra3 (#45) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mér, mi a bajod a K510i kijelzőjével? Az jobb mint a tied..
A K500i-ben csak 65K, a K510i-ben 262K a színek száma :U

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#47) Ra3 válasza Apollyon (#46) üzenetére


Ra3
őstag

hát igazából semmi bajom vele, de nem láttam értelmét a váltásnak, ha a kijelző ugyanolyan pixeles marad, ha raktak volna bele egy 176*220-ast akkor már olyanom lenne. mondjuk a joy miatt még akkor is meggondolom... a k530 ilyen szempontból ideális :)

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#48) AMD Power válasza Apollyon (#43) üzenetére


AMD Power
titán

Ez a telefon élőben is nagyon jól néz ki. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49) fateless


fateless
veterán

Tök jó kis teló. Uaz, mint az eddigiek, de jó. Csak az EDGE a kisembereknek... :F

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#50) Emosz


Emosz
tag

Nem lett rossz a teszt de az se-nél is kezd kicsit samu fellingem lenni....Nem értem,miért nem lehet a k750 kameráját belepakolni ezekbe a készülékekbe,miért kell butítani ráadásul nem is W szériás a teló....Mindegy,az se tudja mit csinál egyelőre maradok a jó kis d750emnél :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.