Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) LonGleY


LonGleY
veterán

Kipróbáltam kb. fél órája. Ennek a K530i-nek még viszonylag korrekt gombjai vannak, de a W810 féle, kicsit gömbölyded, különálló gombsora azért jobban használható. Mindenesetre ez sem rossz, de nagy ujjakkal picit kényelmetlen lehet, nem lehet annyira érezni a különbséget a gombok között. Mindenképp próbáljátok ki megvétel előtt!

(#102) benczeb


benczeb
aktív tag

sziasztok,

ma fogtam egy k510i-t, ahhoz képest mennyivel jobb vagy rosszabb? a kijelző lényegesen szebb az 530-ban?

köszi,
b

(#103) AMD Power válasza benczeb (#102) üzenetére


AMD Power
titán

Szebb azért jóval.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#104) benczeb válasza AMD Power (#103) üzenetére


benczeb
aktív tag

van nálatok MM-ben, mennyibe fáj?

(#105) AMD Power válasza benczeb (#104) üzenetére


AMD Power
titán

Van igen. Olyan 55K környéke.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#106) benczeb


benczeb
aktív tag

Köszi az infót.
Most olvastam egy másik fórumon, hogy nem jelzi ki a Missed call-okat. Igaz lehet ez?

(#107) Dollface válasza benczeb (#106) üzenetére


Dollface
tag

Hogyhogy nem jelzi ki????

Nekem mindíg írja a nem fogadott hívásokat,ha arra gondolsz...

(#108) AMD Power válasza benczeb (#106) üzenetére


AMD Power
titán

Én még ilyenről nem hallottam.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#109) benncee


benncee
csendes tag

hali!
lehet én is beruházok egy ilyen telóra.
de érdekelne, hogy akinek már van ilyene, hogy élvezhető-e ilyen kijelzőn a net?
és hogy a teló összeszerelése (ezt jól leírtam) nem recseg-ropog?
egyébként nagyon szép kis teló csak kár hogy kihagyták a lámpát belőle,
anno még a k750-en sok hasznát vettem a sötétben :))
ja és ha jól látom, akkor a k530-nak nagyobb a kijelzője, mint a w810-nek?
(csak összehasonlításképpen, mert nekem ilyen volt k750 után).

[ Szerkesztve ]

(#110) Dollface válasza benncee (#109) üzenetére


Dollface
tag

Szia.

Azt hogy mennyire élvezhető a net a kijelzőn sajnos nem tudom mert még soha az életben nem neteztem telefonon.Szerintem netezni nem telón kell,legyen bármekkora is a kijelzője.

A ropogásról: nekem egy nagyon-nagyon picit "lélegzett" a hátsó aksifedél egyik sarka.De alátettem egy vékonyka papírlapot és most tökéletes.Egyébként nagyon masszív kis telefon ha kézbeveszi az ember.

A kijelző pedig valóban nagyobb mint a 750-esé és sokkal élesebb is.

(#111) benncee


benncee
csendes tag

hali!
az internetet csak akkor hasznánlnám a telóban, amikor nem vagyok gépközelbe, jól jöhet.
vicces a recsegés elleni megoldásod, anno még én is pappírlappal oldottam meg a recsegést a w810 akksifedelén, de működött :).
ha csak a fedélnél ropog egy kicsit az nem vészes.
lényegébe még kinéztem a nokia 6500 classic-ot (külseje gyönyörű, félig fémházas) , de nem igazán szeretem a nokia szoftját, mert nagyon kevés java cuccot tudok rá tenni (6280-nál egy csomó játéknál alkalmazás hibát ír ki, -néha játék közben is- a w810-esen meg simán ment), hát igen java-ban a sonyericsson a nyerő.

(#112) benczeb válasza AMD Power (#108) üzenetére


benczeb
aktív tag

elvileg úgy van, hogy tf, h keres vki, de nem látod, nem veszed fel, majd elmegy a telcsi amolyan alvó módba, vagyis elfeketedik a kijelző, és neked kell megnyomni egy gombot, hogy észrevedd, h volt kapás.
nem, semmi ilyen?

(#113) Cloud_s válasza benczeb (#112) üzenetére


Cloud_s
aktív tag

De, ez így van ahogy írod. A legtöbb (összes?) SE ilyen.

(#114) benncee


benncee
csendes tag

nem tom nekem a w810-esen midíg csak elhalványodott a kijelző ha volt egy nem fogadott hívás, vagy jött egy sms... (de lehet rosszul emléxem, régen volt :( )

(#115) tlön


tlön
csendes tag

Nekem a régi SEom az időt is mutatta folyamatosan, és ha volt nemfogadott v sms, akkor mellétett egy piktogramot. Az újakon már óra sincs??

(#116) Coyote2000


Coyote2000
őstag

Ennek az SE-nek nem lesz retkes a hátulján levő lyukacsos rész? A tapogatástól mindenféle mocsok odarakódhat, vagy nem? Élőben még nem tapiztam, azért kérdezem.

Az utolsó fotón mi az a borzalmas Nokia ami mellé odatettétek? :D

(#117) Viktor0610 válasza Coyote2000 (#116) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nokia E90.

Samsung Galaxy A54

(#118) benncee


benncee
csendes tag

:) az E90 tényleg elég borzalmasan néz ki :Y
szó szerint féltégla (de lehet h egész) :))

(#119) AMD Power válasza benncee (#118) üzenetére


AMD Power
titán

Lehet ,hogy nagy de ilyen kaliberű telefont egyenlőre csak a Nokia tud csinálni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#120) kapu


kapu
csendes tag

Üdv!

Hogy lehet eltüntetni a sima képernyőnél jobb alsó sarokból, hogy ne a W@P legyen a jobb gomb funkciója hanem más, másik oldalon a hívások az rendben van.
A gyorsbillentyű beállításnál csak a kerek navigombot tudom állítani.

(#121) nemma válasza kapu (#120) üzenetére


nemma
addikt

Sajnos sehogy :(

(#122) kapu válasza nemma (#121) üzenetére


kapu
csendes tag

azt nem hiszem mert ha jól tudom alapból a menü elérésnek kell ott lennie tehát valahogy biztos át lehet rakni.
Hacsak... nem lehet, hogy csak akkor ha kitöröljük magát a wap elérést?

(#123) Viktor0610 válasza kapu (#122) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amenyiben szolgáltatófüggő készüléked van, ez egy megváltoztathatatlan szolgáltatói "korlátozás".

Samsung Galaxy A54

(#124) nemma válasza kapu (#122) üzenetére


nemma
addikt

Nyilván szolgáltatófüggő a telefonod, így kedvesen megcsinálták neked, hogy ne állíthass be mást. Viszont igazad van, független készüléknél a menügomb helye lenne ott.

Mod: ááá, előzés szabálytalanul, Viktooor! ;]

[ Szerkesztve ]

(#125) kapu válasza Viktor0610 (#123) üzenetére


kapu
csendes tag

Valóban szolgáltatófüggő a készülék.
Vagyis ha kitörlök minden netbeállítást és wap beállítást a funkciógomb akkor is kezdőnek az marad csak nem ér el semmit.

(#126) nemma válasza kapu (#125) üzenetére


nemma
addikt

Pontosan.

(#127) benczeb


benczeb
aktív tag

Gyerekek, aki használja egy ideje, írjon már pls néhány szubjektív szót róla.
50-ért lehet kapni, ha cool, beruházom...

(#128) nike_ válasza benczeb (#127) üzenetére


nike_
addikt

Nekem is tetszett anno úgy fél éve.Csak a 176x220-as kijelző és a Symbian hiánya miatt nem vettem meg. De a hátulja az nagyon bejön, minőségi műanyag, és szerintem szép.

(#129) AMD Power válasza nike_ (#128) üzenetére


AMD Power
titán

Tényleg szép ez a telcsi. De nekem a 240 x 320 már alap követelmény.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#130) Mr. Maroon


Mr. Maroon
csendes tag

Jó a teszt, tuti, hogy a K530 lesz a következő telefonom :)) , mert nagyon jó(a mostani k310-emhez képest...)

(#131) ton1974


ton1974
csendes tag

Üdv! Megtudjátok mondani, hogy mekkora a K530-nak a kijelzője. Fizikai méretre gondolok (mm)! Az akkumulátorja mennyit bír átlagos használat mellett?

(#132) se4ever2


se4ever2
aktív tag

Bocs,nem tudnátok megmondani hogy T-mobile-nál mennyi a K530i?Előre is kössz!:D

(#133) Viktor0610 válasza se4ever2 (#132) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi lenne, ha megnéznéd magad? :U

(.[knil] :ketígeS)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#134) edina1985


edina1985
csendes tag

Sziasztok! Szerintetek várható h. ez a teló vmikorra lemegy 20K körülre (kártyás és Pannon-nál)? És ha igen kb. hány hónap lehet?

(#135) edina1985


edina1985
csendes tag

Ja és azt kifelejtettem,h. most 25K a Pannon-nál csak előfizetős :(

(#136) AMD Power válasza edina1985 (#134) üzenetére


AMD Power
titán

Hááát nem hinném. A V630i is csak azért lett ennyire olcsó mert Vodafone-s telcsinek "készült."

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#137) Viktor0610 válasza AMD Power (#136) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Max. akkor fog lemenni az ára, mikor kifutó lesz, és sajnos, akkor sem a Pannonnál... :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#138) gizda


gizda
senior tag

halihó, pár napja volt szerencsém kézbe venni az 530-ast bár csak pár percre de az első benyomások nagyon meggyőzőek és már megint sunyiericcson :DD
üdv :R

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#139) edina1985


edina1985
csendes tag

Sziasztok!

Köszi a válaszokat. Hát nagyon sajnálom,h. nem tudom megvenni!

Nálam ezek a fontosak:
-sony ericsson legyen
-20K körül+Pannonos(!!!)
-Nagy szép kijelző (130*130-asnál legyen nagyobb) szép ikonokkal :)) +designes külső (nő lévén)=olyan mint a k530i :))
-2 megapixeles kamera minimum
-Zenehallgatás szempontjából tök mindegy mi van rajta

Szerintetek ezeknek a szempontoknak megfelelő vmikor? :)

[ Szerkesztve ]

(#140) gizda válasza edina1985 (#139) üzenetére


gizda
senior tag

persze csak idő kérdése :D
használtan már bizti lehet 20-30k közt szerintem

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#141) Viktor0610 válasza edina1985 (#139) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Pannonnál feltöltőkáryával nem igen fogsz találni ilyen paraméterekkel telefont, max. előfizetéssel.

(Előfizetéssel talán már most is kaphatóak ilyen készülékek.)

Samsung Galaxy A54

(#142) copass válasza Viktor0610 (#141) üzenetére


copass
veterán

pontosan. pannon listaár 45E, kiemelt,bónusz,blablabalba2év.. 20E
én csak a joy miatt veszem,k700i-m kettőt evett meg 2év alatt,meg már kezd hüjeségeket csinálni: csörög,kijelző sötét,kikapcsolom vibrál tovább,aksi kivesz,csend! :D

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#143) edina1985 válasza Viktor0610 (#141) üzenetére


edina1985
csendes tag

Köszi a segítséget! Media Markt-ban 39 990 Ft, remélem kb 3 hónap múlva 35 körül (35max. vagy az alatt) meg lehet venni! Vagy várhatok több hónapot ennyi árcsökkenésre?

Amúgy miért van az,h. itt 39 990 Ft (Miskolcon) és Szombathelyi MM-ban 49 000 Ft (áprilisi árak)?

(#144) Viktor0610 válasza edina1985 (#143) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem ennél lejjebb nem igen fog menni az ár...

Áruházanként eltérő akciók lehetnek -pl. vezetői döntés, bolti készlet függvényében.

Samsung Galaxy A54

(#145) edina1985


edina1985
csendes tag

Sziasztok! Lenne vki olyan kedves,h. küldene képeket, amit ezzel a telóval csinált! Tudom,h. vannak itt képek,meg találtam máshol is, de azok olyan mesterkéltek (nincs rajtuk semmi élet, a városban meg azért emberek sétálnak stb...). Ja és ha van emberi alakos az lenne a legjobb! Angol fórumon utánaolvasgattam, ott csupa jókat írtak csak a kameráról nem (de nekem egy siemens c65 CIF-es kamera után a SE K530i képei felüdölés!!

Akit érdekel angolul vélemények : http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_k530-reviews-2004.php

Angolul teszt+kamera képek:
http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_k530-review-169p3.php

Aki megosztana velem k530i képeket azok ide küldhetik:
zzz85@freemail.hu

[ Szerkesztve ]

(#146) edina1985 válasza Viktor0610 (#141) üzenetére


edina1985
csendes tag

Sziasztok!

Aki talál Miskolcon Gsm szaküzletben ilyen telót 35-36K körül, az írjon már nekem! Mert ez nem igaz,h. mindenhol itt 40K fölötti összegeket kérnek érte!Kiv. MM. ahol 40...

A bolt nélküli kereskedelem formáit nem kedvelem (interneten rendelést). Meg ahol 35 körül van ez a teló az vagy Pesten v. Miskolctól messze van, vagy neten (garancia szempontjából is kellemetlen ez a mód, vásárlás esetén is, stb...).

(#147) grafikus17


grafikus17
senior tag

MGSM-nél 37-990.- két év garival.
origogsem 40.990 két év gyártói garival.

Xiaomi Redmi note 7

(#148) edina1985 válasza grafikus17 (#147) üzenetére


edina1985
csendes tag

Sziasztok!

Köszi, grafikus17, de nekem olyan áruház/szaküzlet (bolt) kéne ami MISKOLCON van!

(#149) ton1974


ton1974
csendes tag

Valaki tudna adni linket, ahol K530i-hez vannak ingyenes java-s progik? Előre is köszönöm!

(#150) AMD Power válasza ton1974 (#149) üzenetére


AMD Power
titán

Seria

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.