Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) (An)Dante


(An)Dante
őstag

Részvétem! Még jó, hogy nem nálam landolt eme csúcsmobil.. :DDD

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#2) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

''blockbrakerrel'' helyett '' blockbreakerrel''. :D

Soha nem fogom megérteni, mostanában miért nem tudják az alsó kategóriás készülékeket normálisan összerakni (jelen esetben a kijelzőre és az igénytelen szoftverre gondolok.)
Nem hiszem, h. nem lehetett volna egy kontrasztosabb kijelzőt és egy átgondoltabb szoftvert beletenni.

Samsung Galaxy A54

(#3) (An)Dante


(An)Dante
őstag

Azok a régi szép idők, amikor hosszú évek alatt készült el egy-egy teló, és évente alig 4-5 modellel rukkolt elő egy gyártó.. ;)

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#4) blueMerle válasza (An)Dante (#3) üzenetére


blueMerle
veterán

Ha a kijelzö normális lenne, talám még sikere is lehetne az idösek körében, de így :F A ''nagyimobilok'' kényes pontja mindig a kijelzö. ebben pedig pont az nem ér semmit. Úgy fest, ez a készulék valóban a kömüveseké :D

[Szerkesztve]

(#5) Shim


Shim
őstag

''kicsit retro érzést sugall a kijelző feletti mikrofon''
a kijelző felett lenne a mikrofon? nem inkább a hangszóró? bár, el tudom képzelni, hogy ebbe a telefonba fordítva rakták be :D

a specifikációknál az sajtókép? elég vicces az az SE féle tükrözés gagyi változata ;]

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#6) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Egy hibát felfedeztem a cikkben:).Mégpedig azt, hogy a végén az ven írva, hogy van benne wap, de elötte meg erről egy szó sem volt.Meg egyébbként sztem fölösleges bele az 1 mega memória

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A specifikációknál jelzitek a WAP-ot, a tesztben viszont annak hiányáról írtok.

Samsung Galaxy A54

(#8) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Egyébbként még mindig nem értem, hogy miért nem próbálkoznak, meg a gyártók normális monokróm kiejlző mint ezt a szart.Sztem még a 3310 ben is sokkal jobb és olvashatobb kijelző volt benne, és ráadásúl még szebb is és talán még többet is tud :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#9) Omni


Omni
aktív tag

A vodánál 6900Ft vitamaxban, amiből 500 lebeszélhető. Szerintem ennyiért nem rossz.

Egyébként nem tudom hol lehet venni működő 6310i-t akár 10ezer forintért.

(#10) Jégkokó válasza Omni (#9) üzenetére


Jégkokó
veterán

Ha leveszünk belőle egy 0 át akkor megkapjuka a telefon reális árát, mert mind mondtam még egy 3310 is jobb volt, szinte mindenben

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#11) Viktor0610 válasza Omni (#9) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

''Egyébként nem tudom hol lehet venni működő 6310i-t akár 10ezer forintért.''
Nem feltétlen kell ezen fennakadni... A lényeg az, h. minimális pluszráfordítással sokkal jobb telefont lehet venni.

Samsung Galaxy A54

(#13) Viktor0610 válasza Kalandor (#12) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem a 6310-re gondoltam, azért nem írtam típust.
Gondolhattam volna pl. a 3310/3410/3510 trió bármelyikére.
(Az igaz, h. nem kapni 10-ért 6310-et. a példa sarkítás... :D )

Samsung Galaxy A54

(#14) ragazzo


ragazzo
őstag

Csak annyit fűznék hozzá a témáhot, hogy nálunk rengeteg elfogyott belőle.Valszeg csak az ára miatt vitték az idős mamának, papának.Persze az más kérdés, hogy nem nagyon tudták jól használni a cikkben ismertetett hibák miatt.Én próbáltam mindenkit rábeszélni legalább egy T290-re,de ha nem hallgatnak rám...

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#15) (An)Dante


(An)Dante
őstag

A legolcsóbb telókat tényleg csak az áruk miatt veszik az emberek. Nem értem miért nem lehet egy tisztességes olcsó telót összerakni?! Nem kell bele még memória se, mivel a mai SIM-eken elfér 250 szám és 50 SMS. Ez a nagymama kaliberű felhasználók számára több, mint elegendő. A telón legyen egy méretes billentyűzet és gigantikus fizikai méretű kijelző! És ha lehet ne legyenek rövidítések a menüben, inkább keressen egy rövidebb szót. Régen sikerült.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#16) Omni válasza ragazzo (#14) üzenetére


Omni
aktív tag

Ez a telefon arra való hogy a családból el tudják érni a nagymamát/nagypapát: ha csörög felveszi, beszélnek rajta 2 percet. És erre a cikk szerint tökéletes is, hiszen készenléti ideje az uj készülékek között hosszúnak számít, hangminősége pedig jó, ára baráti.

Ami még talán jó hogy van benne Óra. Szerintem már ébresztőóra se kellene bele. Játék meg pláne nem.


(#17) Viktor0610 válasza Omni (#16) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez igaz, de ha a nagymama/nagypapa nem tudja elolvasni a kijelzőt, annak kontraszttalansága (meg a mögötte lévő idétlen kép) miatt, nem sokat ér.

Samsung Galaxy A54

(#18) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Javítottam a hibákat.

Sajnos tényleg sokkolt a telefon, és szerintem büntetni kellene, aki elkövette.

less qq more pewpew!

(#19) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Akkor ezek szerint mégis van wap a telefonban?Csak mert azt irták a cikkben , hogy nincsen, de látni egy földgömböt a menűbe.Gondolom ez szimbolizálhatja akkor ezek szerint

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#20) Polacheck válasza Jégkokó (#19) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nincs benne, azt is javítom. A földgömbös menüpont (ha egyre gondolunk, mert a pixelhalmok nem mindíg egyértelműek) mindössze a szolgáltatói számokat tartalmazta.

less qq more pewpew!

(#21) Jégkokó válasza Polacheck (#20) üzenetére


Jégkokó
veterán

EZ kicsit vicces.Mert a legtöbb telefonba a szolgáltatói számok egy simkártya szerű ikonra.Csak mert a a legtöbbne meg a földgömb a wapot jelöli.De ez nem tartozik bele a legtöbb telefonba, mert ez annál sokkal rosszabb :D

[Szerkesztve]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#22) SiTe


SiTe
csendes tag

Kb 2 hónapja vettünk telefont anyummal. Nekem w800i, neki nokia 6030, ami akkor 2 éves szerződéssel 6500 ft volt (árlista alapján legolcsóbb telót keresett). Azért az valamennyivel jobb vétel, nem? :F
Üzletasszony, semmi mást nem csinál, csak rengeteget telefonál és elolvassa a bank által küldütt üziket.

(#23) Jégkokó válasza SiTe (#22) üzenetére


Jégkokó
veterán

Egy napon se lehet említeni a két telefon mind tudásban, mind pedig kinézetben.:C

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#24) kowk válasza Jégkokó (#23) üzenetére


kowk
tag

de a 2 eves huseget sem a vitamaxxal ;)

(#25) ithomas válasza kowk (#24) üzenetére


ithomas
őstag

Jahh..de érdekes módon ezt a ''kis'' apróságot mintha nézné senki.. :U LOL

Real eyes realize real lies!

(#26) PrinczA válasza Viktor0610 (#11) üzenetére


PrinczA
őstag

En vettem 3 hete egy 6310-ert 12000HUF-ert (igaz nem ''i'')

(#28) Bubunya


Bubunya
csendes tag

Már 9 éve és 2 hete használom a készüléket, a teszt gagyibb mint a telefon. Még mindig egy hétig bírja az akksi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.