Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Hú már nagyon vártam ezt a telefont, kiváncsi vagyok arra, hogy vajon teljesíti a várakozásaimat :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#2) kaller1


kaller1
veterán

Nem rossz...Nekem csak az nem világos,hogy a fele annyiba kerülő 3250-hez sokkal jobb minőségű fülest adnak... :D Az meg nem lehet válasz,hogy úgy is lecseréli a gyárit aki már ilyet vesz...Sztem a Nokia azért odafigyelhetne az ilyen apróságokra is... :)) (A Nokiának ez apróság,a vevőnek nem biztos...)

[Szerkesztve]

.::> <::.

(#3) rumos14


rumos14
nagyúr

rakhattak volna bele 4 giga flash memóriát is. ettől csökkenne a méret, a súly és a fogyasztás is. persze 1 éve, amikor először bejelentették, még nagyon drága lett volna 4gb flash.
a 113 mm összezárt állapotra értendő gondolom, hát elég nagy darabocska, egy kisebb pda szintjén van.

(#4) Bog válasza rumos14 (#3) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

A winchester mindössze 13 gramm, nem ettől nehéz, hanem attól, hogy fémből van és nem kicsi.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5) blueMerle


blueMerle
veterán

''azonban belső kamera nincs rajta''

szerintem ez lehetne inkább '' azonban a telefon első részén nincs kamera''


a telefon nekem nem jön be, ennél még a L7-es kijelzője is jobb, és az árához képest nem egy nagyágyú. A wincsi kíváncsi lennék milyen eséseket bírna ki :)

(#6) Rolly


Rolly
veterán

nem semmi hogy a nokia záróbuliján két ilyen telefonról nyomta a zenét a DJ :D


wow

(#7) blueMerle válasza Rolly (#6) üzenetére


blueMerle
veterán

Hát azért remélem hogy Tiesto nem ilyenröl fogja nyomni a szépet ezentúl :D

(#8) Pompi válasza blueMerle (#5) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

''ennél még a L7-es kijelzője is jobb''

Láttad élőben? Csak mert szvsz ezekből a tesztben bemutatott képekből pont semmi következtetést nem lehet levonni.. nem is értem miért kell ilyen atom moarés képet mellékelni.


Kérdés a szerkesztőkhöz. Ezekkel a kijelzőképekkel mit szeretnétek bemutatni? Ha az ikonokat, meg, hogy az egyes oldalakon kb. mik vannak akkor miért nem jó a telefonnal készített screenshot (már persze ahol lehetséges, és itt az mert hát Symbian) ?!

Feel Good Inc.

(#9) harsd


harsd
csendes tag

tommá'
engem egy ilyen digitális diktafonra emlékeztet a külseje.

(#10) Bog válasza Pompi (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Amint tudsz prezentálni egy 9.1-es Symbian rendszeren futó képlopót, egyből megoldjuk a problémát, de mi még ilyet nem találtunk, sajnos.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#11) Polacheck válasza Pompi (#8) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nos, a képeket Bog készítette, megvallom őszintén, hogy nem gondoltam volna, hogy ennyire fotózhatatlan a kijelző, majd ő elmondja, ez miért van így.

A kijelzőket ahol tudjuk, mindenképpen screenshotozzuk, azonban a tesztben is kb. 15x írtam le, hogy az új operációs rendszer visszafelé nem kompatibilis (csakúgy, mint a 3250 esetében), az erre írt alkalmazásokból 0, azaz zéró darabot leltem a neten. De, ha tudsz valami jó programot, ami működik rajta, és alkalmas screenshotok késítésére, küldd át, és szíves örömest lecserélem a tesztben lévő kijelzőképeket.

Ha pedig egyszerűen csak megírtuk volna, hogy a kijelzőképek bizony semmit nem mutatnak, nem hittetek volna nekünk.

less qq more pewpew!

(#12) Goose-T


Goose-T
veterán

Egy dologban biztos vagyok. Mostanában divat a Nokiáról rosszat mondani.
A hozzászólásokat elnézve van alapja a cikkben tett kijelentésnek. :U

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#13) opr


opr
veterán

csak én nam vettem észre vagy tényleg nem írtatok semmi konkrétat az akkuról? Mennyit bír zenével, mennyi a tényleges készenléti idő(nem az amit megadnak:DDD), stb. stb...
Egyébként nem rossz, de azt a töltőt nem értem :F van hozzá sima, régimódi vezetékes töltő is? Erről a régi alcatelek jutottak eszembe, attól is frászt kapott mindenki aki használta... ha töltés közben jön a hívás, akkor
a.) iszonyat idiótán néz ki ahogy állványostól fogja a telót és telefonál
b.) még hülyébben néz ki ahogy pózol az asztal mellett miközben próbál közel hajolni a telóhoz
c.) felkapja, beleszól h majd máskor,visszarakja a töltőre...

Az meg h nem képesek egy normális fülest mellé adni az már vicc...
ezeket kivéve tetszik, bár a kamerába még elfért volna egy autofocus ;]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#14) AS


AS
félisten

Jó kis lol (nagy tela) Most képekröl nem jön be, de én csak aakor itélek ha már volt a kezembe.. Na azt hisuem felnézek a nokia-ás boltos ismerömhöz :D

Készülék sokat csuszot, 2005 télre volt kitüzve a dátum.. hát ez nem jött ösze...

Nekem egy negativ kritikám van a kilező, azt igazán lecserélheték volna...
Viszont video amikor miég be volt jelentve akkor QCIF volt, na ezen szerencére változtatak.

Ja igen meg nagy drága .. akkor inkább Nokia N80 :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#15) Bog válasza opr (#13) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Írtuk az akkuidőt: zenével majdnem 10 óra, anélkül 1-2 nap.
Természetesen a telefonon is van töltőbemenet. Meg a bölcsőn is.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#16) Polacheck válasza opr (#13) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

aku: utolsó oldal

A töltő normál vezetékes, de be lehet dugni a dokkoló hátuljába, használhatod dokkolóval, vagy anélkül.

less qq more pewpew!

(#17) Polacheck válasza Bog (#15) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

ehh, mindenre egyszerre válaszolunk? :)

less qq more pewpew!

(#18) opr


opr
veterán

ok, köszönöm :))
ezek szerint vaksi vagyok :D
akkor már csak a füles meg az autofocus hibádzik, és kész az utóbbi időek egyetlen valamire való nokia-ja :C
(bár a füles könnyen megoldható, az autofocus meg megbocsájtható, csak ha már ekkora a készülék akkor simán belefért volna...)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#19) a_tesz


a_tesz
Korrektor

4. oldal közepe: Sztereó Bluettoh támogatás viszont nincs.

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#20) Athos07 válasza blueMerle (#5) üzenetére


Athos07
senior tag

Sajnos konkrét számokat nem tudok mondani, mert nem találom a cikket, de egyszer olvastam, hogy végeztek egy ''töréstesztet'' összehasonlítandó az N91 (protó) és egy iPod (meg talán az i300-as) ütésállóságát, és míg az Apple tizenvalahány esés után bemondta az unalmast az N91 nagyságrendekkel többet bírt ki.

Ha valaki megtalálja a cikket szóljon.

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#21) kaller1 válasza Athos07 (#20) üzenetére


kaller1
veterán

Ez annyiból lényegtelen,hogy egy ilyen teló leejtése a gazdáját már az első alkalommal szívinfarktus közeli állapotba hozza... :DDD

.::> <::.

(#22) AS


AS
félisten

Én azt olvastam nokia 100 * vágta földhöz és semmi baja nem lett. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#23) X-COM válasza AS (#22) üzenetére


X-COM
nagyúr

és vajon hány sonyericsson-os földhözvágást bír? :))

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#24) kovsol


kovsol
titán

nekem valahogy nem jön be a külseje
nekem nagyon forcsán hat ezekkel a lejátszó gombokkal

May the Force be with you!

(#25) mrlujoak


mrlujoak
veterán

N91.
láss, hallgass, érezz. Ez igaz.
Zenei oldala nagyon fejlett, és szolgálatra kész. A mobil HDD pedig szintén technikai csemege, nem is vitatható.
Okosteló? Igen ez alap.
Külső anyagválasztás tökéletes, a minőséggel egyetemben.
A forma már vitatható, nekem kicsit ''nagyfejűnek'' tűnik, bár emiatt a fogása jobb.
Az oldalsó menügomb, ennyire már nem állt kézre.
A sokat vitatott kijelző élőben nem is annyira szörnyű, bár - ha az alkalmazott oprendszer támogatná - egy QVGA display-t elbírt volna a gép.
A színek, a pixelek ellenére szépek, minden jól látható rajta.
A kamera? Szerintem a képek mindent elárulnak. Nekem hiányzott a SE-nál megszokott AF, ami a képek finomságánál bizony visszaüt. Videórögzítés még nem igazán a mobilok világa...

A zene:
A tesztben sokszor ráncoltam a szemöldököm, mert szerintem - annak ellenére hogy a W800i A Walkman mobil - már nem ezzel kellet volna hasonlítani, hanem a W810i-vel.
Azt nem szabad elfelejtenünk, hogy a W800i már mióta a piacon hódít. Azóta meg minden - a Nokia is - fejlődik.Namindegy.

A Nokiának miért is okoz egy minőségi - a telefonhoz illő - fülest mellékelnie?
Ha csak szigorúan a gyári tartozékokat használom, és nézem, akkor a Nokia - N91 ide vagy oda - nálam csúfosan megbukott a minőségi zenehallgatás terén. Miért kell ilyen ostobasággal elrontani a szépen felépített marketing terveket.
Mellesleg a W800i-t én sem az egyébként bombajó gyári SE fülessel, hanem a Sony mp3-lejátszóm minőségi, és szerintem jobban fülbesimuló, és ezáltal szebb hangokat produkáló fülhallgatójával hallgattam. Annál szebb, észrevehető hangkezelést már nehezen tudok elképzelni. RDS rádióra lenne szükség, de ezt ott a Nokia szakemberei nem tartják fontosnak, hisz nekik már van Visual Radio. Minket meg nem igazán néznek...

A zenehallgatás közbeni hívó nevének bemondása - itt ugye minden hívó nevét bemondani képes, mert nincs szükség külön felvenni hangparacsot - nagyon hasznos és okos dolog, csaképp már 2004-ben is használtam ezt az F500i telómon, hisz ő is tudta. Továbbmegyek, ott az én hangom, magyar kiejtéssel mondja a fülemre, ki hív, persze a technika akkori állása szerint ezért a funkcióért nekem előtte fel kellett venni a hangokat.
Már több Nokia telótesztnél olvastam, hogy mennyire odavannak, hogy ezt is tudja...

A videóhívás hibáját nem kell külön kiemelni, hisz mindenki láthatja, gondolhatja, eldöntheti.
A mono BT viszont egy ilyen volumenű modellből nem hiányozhatott volna. Nagyon kár érte. Ja itt villan belém:

''Sztereó Bluettoh támogatás viszont nincs.''

Javítani kellene... :))

A memóriakapacitása szép, de. Ugye megjelentek más modellek is merevlemezes háttértárral, és van ami standard 6GB-os.
Napvilágot látott már a 4GB-os MS-is a nem HDD-s technológia körében.
Tapasztalatok hiányában viszont kíváncsian várom/juk majd a vincsi tartósságára vonatkzó adatokat.
Egyik haverom iPod-ja most adta be a kulcsot. Épp szállt le a 4-6-os villamospótló autóbuszról a Nyugatinál, és kiesett az ingzsebéből a kicsike.
Csak a lépcsőn huppant le, onnan meg a járdára.
Külső sérülés nem esett rajta, mert textil tokban volt, viszont azóta nem szólal meg. :O

Majd fél-egy év múlva úgyis jönnek a tapasztalatok, annyi viszont biztos, hogy nem lehet majd annyira szabadon ''dobálni'', használni ezeket mint a kevésbé igényes, de strapabíróbb elődjeit.

Összességében az N91 ott van a topon. Nem mondanám annak, aki ezzel akarna megajándékozni, hogy vigye a sunyiba... :DD

mrlujoak








Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#26) Gerzsonx


Gerzsonx
csendes tag

gyenge kijelző, nincs sztereó kékfog hedszet de azért nem rosz
a wifi teccik

(#27) Den válasza mrlujoak (#25) üzenetére


Den
veterán

''Csak a lépcsőn huppant le, onnan meg a járdára.
Külső sérülés nem esett rajta, mert textil tokban volt, viszont azóta nem szólal meg''


és ehhez mi köze a hdd-nek? ha meg sem nyikkan az elktronikai hiba, nem a vinyóé.


a sztereó bt füles profilért miért kár? van ilyen fülesed?

hozzáadott füles.... nincs olyan füles ami mindenkinek jó, van aki agtybadugóst szeret, van aki hátulkeretest, van aki fülreakasztóst, stb... egy normlis füles 2-3k max 5k
nevetséges azon fanyalogni hogy szar a gyári füles.

www.simson4t.hu

(#28) Ck.


Ck.
addikt

Kérdés:

Az SE-Walkman telókat is kipróbáltátok ugyanazzal a Sennheiser fülessel, vagy csak a hasatokra csaptatok és leírtátok, hogy az N91-en minőségibben szól a zene? :U

[Szerkesztve]

(#29) mrlujoak


mrlujoak
veterán

javítanom kell magam:

''A mono BT viszont egy ilyen volumenű modellből nem hiányozhatott volna.''

Helyesen:

A mono BT már kevés, a Sztereo BT viszont...


Bocsi

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#30) mrlujoak válasza Den (#27) üzenetére


mrlujoak
veterán

A nem szólal meg a zene lejátszására vonatkozik.
Hisz az nem szól... A gép maga bekapcsol, próbálkozik, aztán lekapcsol.
Örülnék én is ha csak szimpla elektronikai hiba lenne... Hát még haver mennyire :DD

A sztereo BT már igenis elkelne egy ilyen kategóriájú telefonban, pláne azért, mert egy éven belül viharosan elterjednek a st BT headsetek.

A fülesben teljesen igazad van. Mindenki használja azt amit szeret, kényelmesnek tart.
DE. Mint írtam egy ilyen presztízzsel rendelkező gyártó, egy ilyen komoly modelljéhez bőven, sőt kötelezően mellékelhetett volna egy minőségibb - akár más gyártótól - fülest.
A keresztapám pl csak gyári termékeket, kiegészítőket használ.
Ő Nokia elkötelezett, és a gyárit hallgatná, akkor is ha az nem jó.
Neki a Nokia feeling, ami nem hiányozhat.

''nevetséges azon fanyalogni hogy szar a gyári füles.''

De bizony egy ilyen mobilnál, pláne ennyi pénzért a júzer elvárja, hogy minőséget kapjon.
Pont hogy emiatt kell fanyalogni.
Ha ez egy 30-40 ezres modellnél fordul elő, akkor van az, hogy nem éri meg fanyalogni, mert ezért a pénzért nem fért bele egy jobb füles...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#31) KrAt


KrAt
veterán

Jó kis teló, és jó a teszt, grat hozzá :R

(#32) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

A Bluetooth-os elírást javítottam, az ilyesmit elég egyszer megjegyezni, amint gép elé kerülünk, javítjuk, köszönjük.

A fülesről. A hozzá kapott Sennheiser fülessel meghallgattam ugyanazt a számot egy W800i-n, és tapasztaltam eltérést, az N91 javára, a hangszerek tisztán, külön-külön felismerhetőbbek voltak. Ez viszont szubjektív, hiszen mindenki másképp szeret zenét hallgatni.
Ha nem próbáltam volna ki, nem írtam volna bele az összehasonlítást.

less qq more pewpew!

(#33) ByB


ByB
addikt

Szerintem elkésett a Nokia ezzel a telóval - (ebben a kategóriában már nem számítanak különleges extráknak) - stereo BT, 3G, jobb kijelző, AF kamera és még sorolhatnám, nem is beszélve az árról ami több, mint biztos, hogy magas lesz! A Sennheiser PXC250-es fülessel pedig nem érdemes mást összehasonlítani, annyira jól sikerült (borzasztóan drága) füles! W800i-t hallgattatok ezzel a fülessel? Összeségében amíg a telefon egy kompromisszum (márpedig még sokáig az lesz), addig a W800i jobb választás, a tudást, az árat és a hangulatot figyelembe véve! De várjuk meg a K800i Walkman változatát... :DDD

(#34) Polacheck válasza ByB (#33) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Egy hsz.-t olvass vissza, és a kérdésedre megvan a válasz.

less qq more pewpew!

(#35) mrlujoak válasza Polacheck (#32) üzenetére


mrlujoak
veterán

Milyen számot hallgattál, hogy a hangszereket ennyire kiemelted?

Nem kötekedem, távol álljon tőlem, de a Sony és a SonyEricsson hangképzési rendszere híres arról, hogy a mély és mélyközép hangokat nyomja meg, a magasakkal együtt.
Ezért olyan szép, szonis a hangzás.
Az sem mindegy hogy milyen hangzásbeállíttással hasonlítasz.
Az egyéni hangsávokat be lehet állítani közel azonosra, úgy talán a leghitelesebb a megmérettetés.

A BT headset miatt bocsi, később visszaolvastam és láttam előttem valaki már jelezte - kicsit furán - de mindegy.

A fülesekre visszatérve, viszont nem értem miért feltételezi valaki is, hogy leírsz valamit, és ki sem próbálod... :(
Szerintem tisztán lejött, hogy összehasonlítottad őket, ráadásul kipróbálva.

A hiperszuper fülhallgatók pedig mindig csodát művelnek a hangdobozokkal.
Egy 6.000 HUF-os noname mp3 lejátszó is meglepően jól szólt a Sony fülesemmel.

mrlujoak


Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#36) TayRol


TayRol
veterán

Már kapható : [link] :DD

(#37) ByB válasza Polacheck (#34) üzenetére


ByB
addikt

Miközben megfogalmaztam a kérdést, közben jött a válasz is, csak nem volt kedvem moddolni a hsz.-om... :R

TayRol - kerekítve 160k LOLLL :DDD (az 2 darab W800i vagy 1 darab W800i + 2GB MS DuoPro + Sennheiser PXC 250 + egy jó sörözés valamelyik belgánál... - ki melyiket választaná??? ;])

(#38) bobace


bobace
őstag

Tudom elfogult SE rajongó vagyok, és én is szívesen húzom a Nokiát. Jó kis telcsi lett ez meg kell hagyni, de ahhoz képest hogy Pola kollega hogy áradozott róla szerintem rengeteg apró hiányosságot írt le, és eléggé alárendelte a dolgokat a zenelejátszásnak. És szerény véleményem szerint annyira nem hú de innovatív a cuccos, bár nem mondom egy két alkatrészét szívesen látnám az én telcsimben is (HDD, wifi), de ennyi, minden másban láttam már jobbat, ez a szoft.támogatás meg horror...egyelőre.
Persze könnyen beszélek, úgy se lesz ilyen telóm pénz hiányában.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#39) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Szerintem azért ennyire nem kéne isteníteni ezt a telót...főleg az ára miatt is...hiába jobb mindenben egy W szériás SE-től ha a célközönség nem veszi meg. És az ilyen telefonoknál a célközönség a fiatalság. Viszont közülük kinek van pénze egy ilyen ''monstrumra''? Szerintem mérete,kinézete alapján sem kedvelnék. Ami tetszik benne az a Wifi+4GB HDD de egyet ne feledjük SE w950i ---> 4GB Flashmemoria...drágább de jobb techonológia. Sztereó Bluetooth Headset hiánya is fájdalmas. Ami viszont nagyon negatív az a kijelző...fényképező sem v.mi jó, de ez a teló nem fényképezésre van kihegyezve. Nem azt mondom, hogy egy rossz teló, hiszen sok remek funkciója van, de kérdés, hogy felveheti e a Walkman kategoriával a versenyt főleg ára és mérete miatt. Ráadásul ne feledkezzünk meg mégegyszer a w950i-ről amiben sztereo bluetooth headset támogatás is van (kiváncsian várom az SE DS970-es Stereo Bluetooth Headset tesztjét), RSS hírolvasó, uj Opera böngésző, szebb-nagyobb kijelző, kisebb méretü és szebb is, okosteló, zenelejátszója már az uj fajta walkman szoftver ---> 8 equalizer, megjeleníti szintén az album képeket stb...
Most lehet kicsit elfogult vagyok SE-vel kapcsolatban, de kár kimondani így április végefelé,hogy az idei zenetelók királya az. :)

(Nokia buliján lehet a DJ két n91-el nyomta, de hát az nokia buli volt...máshol még nem láttam bulin n91-et ;] )

You are not prepared.

(#40) kaller1 válasza DaveNo1 (#39) üzenetére


kaller1
veterán

Ott a pont... :C

.::> <::.

(#41) Polacheck válasza DaveNo1 (#39) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Meglátjuk, mit hoz a W950. Én is nagyon várom, hiszen az igazi ellenfele az lesz az N91-nek, azonban egy olyan mobillal nem tudok hasonítani, ami még sosem volt a kezemben 5 percnél többet.

less qq more pewpew!

(#42) Agostino


Agostino
addikt

Hát lehet, hogy akár az inget is rádadja, de valahogy elveszett a fene nagy tudás mellett az elegancia szerintem. A gombok kifejezetten gagyin hatnak nekem, régebben voltak ilyen kulcstartós bizbazok amik minden gombra más zenét nyomattak, na azok emlékeztetnek erre a telefonra engem.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#43) DaveNo1 válasza Polacheck (#41) üzenetére


DaveNo1
veterán

persze, én se akarok előre ''károgni'', de nekem igy elsőre sokkal jobban bejön a w950...viszont itt az árával lesznek gondok kb ez is 160 rugo körül lesz, persze meglátjuk mit hoz ki belőle az SE, hiszen híresek a korrekt áraikról. Nokia N series két dolog miatt nem jön be...ár+méret...+mindenki isteniti a kategoriát...előbb olvastam n80 tesztet (remélem nemsokára ti is előálltok eggyel), és kicsit tul lett rajongva...ja és persze áráról nem írtak a teszben (sajnos MO-n mindig az árakkal jönnek az emberek hisz egy ilyen teló 2* annyiba kerül mint az átlagfizetés...de hát ez van, marad nekünk a kirakatbámulás :) )

You are not prepared.

(#44) Dtomi


Dtomi
őstag

Ez az a nagy csoda ami mindent ver???? :)) :)) :)) Na azért ez talán egy kicsit túlzás és HDD van benne vagy microdrive?? akkor nem igazán bír6ja a strapát ezzel nem kelll kocogni menni, vagy majd futtatunk scandisket? vagy ez hogy van :Y :Y egyértelmű hátrány szerintem egy flashmemoval szemben. Ja és ugye egy ms sd tf fele annyi kraftal elmegy mivel nincs benne semmi mozgó alkatrész. Design??? szerintem 8850 egy az egyben. ja és 160 ezer??? ki vesz ennyiért telefont?? Majd a DJ-k :R :R :R

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#46) Dare2Live válasza mrlujoak (#30) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Érdekes ez az ipod leesett hdd nemmegy dolog, PH!n anno sokáig(kb nanoig) figyelemmel kisértem az IPOD topicot és IPOD sokmindenért meghibásodott de hdd miatt egysem. Pedig jópáran igencsak extrem körülmények közt használják.

''De bizony egy ilyen mobilnál, pláne ennyi pénzért a júzer elvárja, hogy minőséget kapjon.''

Ballgaság ilyen alapon szidhatod az ipodtól elkezdve az iriveren át a szerintem legjobb hordozható mp3player iaudion keresztül mindent mert mindnek sokkal szarabb a fülese mint a SEé.
és jóis az, hogy mindhez alapfüles jár... pl barátnőm írtózik az SE fülestől, én soha nem használnák utcán egy px-100-200-250... ot mert lehet sokkal jobb mint Sony LP de nagy..... és mindenkinek más az igénye




[Szerkesztve]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#47) orbano


orbano
félisten

Komolyan nem értem, miért lenne olyan nagy király ez a telefon. Nézzük mit tud jobban mint a w800? Jobb kijelző? Nem. Jobb kamera? Nem. Jobb mp3? Hány ember mondja meg a különbséget ugyanazzal a fülessel? Jobban néz ki? Szubjektív, szerintem a közelébe sem ér a w800-nak, még a 810 és 900-nak sem. Esetleg kisebb/könnyebb, mint a w800? Hát nem éppen, mindkét irányba ráver egy centit kb. Az egyetlen amit elmondhat, hogy gyárilag több benne a hely és talán értelmesebb kicsit a lejátzó program. Ettől én még nem avatnék királyt...

Persze csak SZVSZ!!!

:R

A vér nem válik VAZZE!™

(#48) ByB válasza Polacheck (#41) üzenetére


ByB
addikt

A W950 az N91 ellenfele? :F Miért is, mert annak is 4GB a beépített memóriája? Szerintem eléggé elbeszél egymás mellett a két telefon, például: wifi, 3G, kamera...

(#49) Dare2Live válasza mrlujoak (#35) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Szerintem a hangzást témát zárjuk le neki jobban bejött, indokolni a saját tapasztalatával tudja ha ezt nemtudod elfogadni nincs mit tenni méréssel ezt nemlehet igazolni ráadásul ez olyan mint a nő neked a juci neki az ica.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#50) Dare2Live válasza ByB (#48) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

hja rengetegben különböznek

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.