Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nnivan


nnivan
tag

Eszemben sincs fikázni ezt a nokiát sem!
Csak azt jegyezném meg, hogy a naptárban a bejegyzések utólagos aut. törlése és az első csipogás utáni órákig tartó működése a motorola tulajdonsága!? Nem? Csak a motoknál ezek nincsenek kihagsúlyozva, illetve negatív tulajdonságként vannak említve!

(#2) I. Richard


I. Richard
senior tag

Az a cimke az oldalán... LOL:D:D
Megint a tipikus ''nem csinálunk új telefont, de kiadunk egyet...'' érzésem van:F
A marketingeseké innentől a pálya, mert ez a teló mással nem tudja majd magát eladni, csak egy agresszív reklámpolitikával, és így is csak egy bizonyos réteg fogja megvenni..:( Aztán lehet, h. nem nekem lesz igazam...:D

(#3) Athos07


Athos07
senior tag

Szerintem rossz napod lehetett Bog, mert nem hiszem hogy ekkora fikát érdemelt volna ez a teló. Az ára persze horrorisztikus, de pl. azt felvetni, hogy miért nincs benne 176*220-as kijelző? Köztudott - te is tudod - hogy a nokia ''sima'' S40-es telefonjainál sajnálatos módon kimaradt ez a felbontás, tehát vagy 128*160, vagy QVGA, köztes felbontást nem támogat a Series40. Tehát nem hiszem, hogy tényleg ezt a köztes kijelzőt vártátok volna.

A külsejére meg csak annyit, hogy - nem szeretem a nőies telefonokat, sőt - de ez valahogy tetszik. Én nem éreztem ''giccsesnek'' a dizájnt, sőt mérföldekkel jobban tetszik, mint az elődé. A rézmetszet-szerű minák meg különösen tetszenek - mint dizájnelem.

Tehát nekem túlságosan is egyoldalóra sikeredett a teszt.

Az, meg hogy nnivan képes volt ide is beszerkeszteni a motót, tényleg érthetetlen. :DDD

mod: I. Richard - nagyon éleslátóan vetted észre, hogy ez a telefon egy szűkebb réteg számára készül. Ezért is hívják ''divattelefonnak''. Ezek tipikusan a divatra különösen érzékeny embereknek szólnak.

[Szerkesztve]

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#4) AS


AS
félisten

Hm ez a legbutább tag.

a 7370 s700 kialakitásu és QVGA kijelzövel rendelkezik ami anyon veri a w900-at is lazán de enyi.

7380 na az érdekesebb lesz föleg a a felcsavaró töltő! meg zsák a és a csuklópánt is.

Jó teszt különben.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#5) nnivan válasza Athos07 (#3) üzenetére


nnivan
tag

Ez azért van, mert itt többször is elmagyarázták nekem, hogy valamihez hasonlítani kell és ez a motoknál általában a nokia szokott lenni.

(#6) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Szerintem annyira nem vészes a telefon, mellesleg a kijelzője is elég nagy legalábbis szedrintem.Meg igazából egy bizonyos ponton túl már fölösleges a nagy kijelző, mert az már az aksi élettartalmára megy.De itt kb még megtartották a jó arányt.Meg a nokia csinált már 208x208 pixeles kijelzős S40 es telefont pl: a 6230i is ilyen volt.De ez mondjuk szürke és fekete kivitelben már annyira nem vészes , legalábbis ami a külsejét illeti.ha meg cserélhető az előlapja, akkor meg még inkább lehet variálni a dolgokat. :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7) AS válasza Jégkokó (#6) üzenetére


AS
félisten

Hehe :DD Csak ez telo pont arol szol hogy igy néz ki. nem pedig azért hogy elölapot cseréljünk...
:))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) Jégkokó válasza AS (#7) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát akkor ez egy gyenge pontja a telefonnak, mert a nokia mindig is elég nagy hangsúlyt fektettet abba, hogy lehet szinte minden telefonjuknak cserélni az elejét meg a hátúlját is.Igaz volt már eddig is néhány kivétel, de álltalában nem ez volt a jellemző :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#9) Shim


Shim
őstag

specifikációknál ''Kijelzõ : 120x160 pixel, 65 ezer szín, TFT''

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#10) Bog válasza Shim (#9) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Thx.
nivan: mutass egy példát kérlek, hogy hol említettük meg negatívan az automatikus törlés funkciót a Motorolánál. Köszi. Ideje lenne visszafognod magad.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#11) Bog válasza Athos07 (#3) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Egyébként viszonylag jó napom volt, ha rossz lett volna, akkor... belegondolni sem szeretnék. Azért kapott a telefon ilyen lehúzást, mert:
1. Szinte nulla innováció, vagy fejlesztés sincs benne
2. Tudásához képest irreálisan drága, de a ''szépségéhez'' képest is

A 7370 tényleg jobbnak tűnik, hamarosan arról is lesz teszt.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#12) Rolly


Rolly
veterán

szerintem a specifikációnál el lett írva a mobil neve mert ott asszem Nokia 6111 van

(#13) csiga997


csiga997
őstag

Ez a cikk kb olyan, mint amikor egy férfi oldalakon keresztül értetlenkedve fanyalog azon, hogy mekkora baromság is már egy női bugyi, hiszen elöl kilóg hátul meg bevág; miért nem gyártanak inkább boxert!?
:U:U:U

(#14) Bog válasza csiga997 (#13) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ez lehetséges. De ugyanez a férfi az E530 nevű bugyiért viszont teljesen odavolt.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#15) Athos07 válasza Bog (#11) üzenetére


Athos07
senior tag

Természetesen el tudom fogadni azt, hogy mint ajánlat - ilyen ár mellett - nincs esélye a logikus vásárlók szemében (talán 80.000-ért láttam valamelyik sufni-oldalon?). De mivel ez egy 3 részes divatteló-széria alapdarabja (ismét mondom - az árat most nem tekintve) a fő célja a divat, és nem az innováció. Én csak azt mondom, hogy azért nincs benne szinte semmilyen újítás (a kinézetet meg talán a kijelzőt kivéve) mert az újítás a széria többi tagjánál keresendő (ott sem túl sok, de azért van.)

Nem akartam vitázni, csak a cikk utánérzetét mondtam el. :DD

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#16) Ricardo


Ricardo
félisten

Tuti nem lesz ilyen telefonom.

(#17) burgatshow


burgatshow
veterán

Egy hülye kérdés, a borítás mennyire strapabíró a mechanikai hatásokkal szemben? :F Erre azért kiváncsi vagyok. A másik: soha nem voltam egy nokia buzi, mert sosem tudtak még igazán olyan telefont csinálni, ami úgy istenigazából tetszett volna, a menürendszerültől meg egyenesen hülyét kapok bár biztos én vagyok elfogult. Lehet csak azért vagyok ennyire pesszimista, mert a családban 12 éve egyetlen egy nokia sem fordult meg? :DDD

A kijelző témához meg csak annyit, hogy Bog szerintem teljesen jól írta a nagyobb kijelző hiányát, noha már írtátok, hogy nincs átmenet a két pont között? Ennyi pénzért szerintem röhögve beleférne az a kijelző.

A teszt amúgy jó...

(#18) Digital


Digital
addikt

Azoknak akiknek készült (itt az ilyen beállítottságú emberekre gondolok) pont megfelelő a telefon tudása! Na ezt jól megaszontam :D

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#19) burgatshow válasza Digital (#18) üzenetére


burgatshow
veterán

Szóval aki megengedheti magának, annak bőven elég a tudása... :DDD

Ugye ezt akartad írni? ;]

(#20) Digital válasza burgatshow (#19) üzenetére


Digital
addikt

Aki villogásra veszi annak általában nem számít a készülék tudása,inkább hogy minél több plázalány tapperolja a telóját L:DL
Végül is igen ;]

[Szerkesztve]

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#21) Athos07 válasza burgatshow (#19) üzenetére


Athos07
senior tag

''Szóval aki megengedheti magának, annak bőven elég a tudása...''

Uh. Törvénybe kéne foglalni, hogy a telefon hátuljának 20%-ot elfoglaló sávban minden divattelóra ráírják ezt :D

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#22) burgatshow válasza Athos07 (#21) üzenetére


burgatshow
veterán

:C

(#23) Digital válasza Athos07 (#21) üzenetére


Digital
addikt

HEHE ;] :C
Szvsz aki trendi (talán inkább macsó :F) akar manapság lenni az valami high-end telóval mászkál:D De nem?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#24) burgatshow válasza Digital (#23) üzenetére


burgatshow
veterán

Ez így van. Én még nem láttam olyan macsót, aki a L'amour Nokiával rohangált volna.... :)

(#25) Jégkokó válasza burgatshow (#24) üzenetére


Jégkokó
veterán

Én meg eddig senkinél sem láttam ebbe a kategóriába eső nokiát :D

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#26) Den válasza Bog (#14) üzenetére


Den
veterán

valószinüleg, azért mert tucsatízlése van, és pánikba esik mindentől ami a tizenkettő-egytucat, aktuálisan elfogadott forma és színvilágtól eltér, mert azt már rizikós felvállalni... élljen a csordaszellem.

ja és a hiányzó ''innováció''... ott van az csak nemlátod a fától az erdőt. ez megint egy fícsörlista teszt, nem mobil teszt, pont a teló lényegét nem sikerült megfogni..

www.simson4t.hu

(#27) Den válasza burgatshow (#17) üzenetére


Den
veterán

beleférne, de minek?

www.simson4t.hu

(#28) Den válasza burgatshow (#19) üzenetére


Den
veterán

rossz megközeltés. Vannak a normál mobilok, norml áron, amik tudnak mindent ami egy normál telefontól elvárható, és van a drágább árkategória efölött. A plusz pénzért van aki 10 csillió bejegyzéses telefonkönyvet meg 20 gigapixeles fényképezőt vár el, van aki meg szép egyedi megjelenést. mindakettő extra valamiben az extra árért, egyiknek sincs kevesebb értelme mint a másiknak.

Én pl. ha hajlandó lennék 40k-nál többet adni bármilyen telóért, akkor én a kinéztre mennék rá, mert csak telefonálok és sms-ezek a telómon, abszolút hidegen hagy minden egyébb funkció. Konkrétan ez a teló pl baromira tetszik, nagyon izléses és ötletes a az egész dizájn, az sem izgat hogy nőknek szánták.

Öcsém viszont legkevésbé a kinézetet nézi, ő ennyi pénzért minnél több technikai küyüt akarna bele. Többekközt ezért gyártanak többféle telefont ;)

aki pedig a a szépséget és a tudást egyszerre akarja annak ottvan ennek a telónak a nagyobb testvére

www.simson4t.hu

(#29) Bog válasza Den (#26) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ebben is van igazság. Ugyanakkor a P300-ról ódákat zengtünk, erre megkaptam, hogy hülye vagyok, mert az ronda. Az ízléssel nehéz vitatkozni. Az a telefon sem tud annyit, mint amennyit az ára indokolna, de ott volt néhány olyan megoldás, amely tényleg innovatív, és nem csak egy iparművészt kértek meg, hogy rajzolgasson szecessziós virágot. Hanem képesek voltak a bőrtokba beletolni egy tartalék akkumulátort, például.

Azt gondolom, hogy lehet szép dolgokat csinálni értelmesen is. Úgy, hogy a funkció harmonikus legyen a formával. Házon belül is akad erre jó példa: Nokia 8800. De pont a 7360 az a telefon, amelynél ez - szerintem - nem valósul meg.

Azóta már nyúzom a másik két rettenetet is: a 7370 jó lenne, csak valahogy nem olyan jó a nyitómechanika, mint vártam, a 7380 pedig állati jól néz ki, de az már nem telefon...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#30) AS válasza Bog (#29) üzenetére


AS
félisten

hát a 7270-ben a belsö memoria legnagyobb poén.. egyszerüen nevetséges...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#31) Digital válasza AS (#30) üzenetére


Digital
addikt

Hát jó szűkre szabták :(

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#32) PETTJ


PETTJ
tag

[kép]

a gatyámon is ilyen címke van :D :D :DDD

Megbízhatóságaim: http://tinyurl.com/caxg2kl || http://tinyurl.com/bvustsk || http://tinyurl.com/ckl4vn2

(#33) Czumy


Czumy
csendes tag

[kép]

...ez vajon melyik országból jött? Milyen betűk azok a billentyűzeten? Héber, arab?! :Y

Szerintem a kijelző előnyére nőtt és szebb is lett, mint a 7210 vagy a 7260. A sötét színű változat nekem még tetszik is, de ha új mobil, akkor inkább 6280 (vagy 6270 vagy 6233), és nem kimondottam a magyar piacra szánt készülékcsoportról van szó a 7360/7370/7380 esetében! Én arra gondolok, hogy (magyar szemmel) nyugati igények/minta alapján készítette el a Nokia előbb a 7210/7250/7260/7280 majd a 7360/7370/7380 készülékeket - ha jól olvastam, fogyott belőlük bőven, tavaly karácsonykor a fekete 7260-as volt a menő ajándék a plázafiúktól a plázacicáknak (tapasztalatból tudom, mert én adtam el nekik).
A tehetős, full gazdag emberek akkor is megveszik és felveszik a drága, világhírű pl: a gucci, vagy dolce&gabbana cuccokat, mert az trendi, menő, divatos - akkor is, ha úgy áll rajtuk, mint tehénen a gatya... :DD

[Szerkesztve]

(#34) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Én még soha senkinél nem láttam azt a nokiát ami ebbe a sorozatba tartozik amelyiket ugy ki kell nyitni és ilyen tükrös kijelzője van, pedig mindig figyelem az emberek telefonjait, de olyanhoz nekem még nem volt szerencsém eddig

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#35) AS


AS
félisten

Tényleg Bog ? XXl-gsm az araboktol szerezte ezt a telot? mert nagyon ugy tünik.. :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#36) Bog válasza AS (#35) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Szerencsére nem az én gondom, hogy a készülék honnan érkezik, de gondolom ez az ára annak, hogy a hivatalos hazai megjelenés előtt már meg lehet venni.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#37) Den válasza Czumy (#33) üzenetére


Den
veterán

szerintem az díszítés, legalábbis nekem tetszik hogy rajta van. :)

www.simson4t.hu

(#38) Digital válasza Den (#37) üzenetére


Digital
addikt

Valóban ötletes dolog!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#39) AS


AS
félisten

Bexarok! már bocsánat de ezt nézétek:
Nokia 7370: 100500 + áfa :Y :Y
http://www.phonezone.hu/main.php

No coment! :) :D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#40) csiga997 válasza Czumy (#33) üzenetére


csiga997
őstag

Thaiföld

(#41) Athos07 válasza AS (#39) üzenetére


Athos07
senior tag

Majd akkor lesz ''comment'', amikor a 6280 olcsóbban indul :C :C :C

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#42) Digital válasza AS (#39) üzenetére


Digital
addikt

Tyúúú bázzzzz:Y Negyedét sem adnám érte:( L:DDDL

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#43) Viktor0610 válasza AS (#39) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ahogy nézem, az ő áraikból nem igazán szabad messzemenő következtetéseket levonni...
Nézzétek meg a W900i árát! Drágábban adják (nettóban), mint a madaras bruttó áron -pedig nekik nem is ez a fő profiljuk!

Samsung Galaxy A54

(#44) AS válasza Viktor0610 (#43) üzenetére


AS
félisten

igazad van pl a d600 200-ért kezdték adni amikor a samsung hivatalos maximum ér 125..
de akkor is 80-85 lesz fügetlenül máshol.-. 7270
a 7280 még drágább de az már hivatalosan is kapható pl az mm-be ew-be! :))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#45) AS


AS
félisten

Sajnos igazam van :(
Egyik legolcsobb internetes bolt:
Ba ez 3 a model
Nokia 7360 79.900 -
Nokia 7370 98.900 -
Nokia 7380 112.900 -
[link]

Na de off vége , Bog jó tesztet irt! (én teszt melet az árt is figyelembe veszem)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#46) Buflon


Buflon
tag

Egy ilyen telefont gondoltam a nővéremnek születésnapjára.
Elöször megmutattam neki. És az eredmény: Leesett az álla a designtől. (Alig találtuk meg) :)
De én nem a tudásától. Hiszen tudásilag Egy 6101, amit most 37 körül árulják.
Nos ezt meg 48 körül, de csakis GSM boltban.
Érdemes megvenni ezt ilyen árban?
Kb 1 hónap múlva lenne megvéve, addig biztos esik egy kicsit az ára.
Szolgáltatónál még mindig nincs, pedig az lenne a legjobb.
Nem tudja valaki, hogy lesz-e valamelyik solg-nál?

''tegnap féltizenháromkó értünk haza''

(#47) Viktor0610 válasza Buflon (#46) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az olyan rétegtelefonokat, mint ez is, nem szokták felvenni a szolgáltatók a kínálatba.

Samsung Galaxy A54

(#48) Buflon válasza Viktor0610 (#47) üzenetére


Buflon
tag

Kár. :(
Nem baj, jó lesz az függetlenül. :)
Kösz.

''tegnap féltizenháromkó értünk haza''

(#49) Zoltanfi válasza Buflon (#48) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Nézzétek meg a 6131-et!
Most 43/53e a T-nél előfizuval, vagy függetlenül 63 körül..

A kijelző százszor jobb abban meg a kamera is és bővíthető, mp3 lejátszós stb
Szerintem a 6131 szebb is..

(#50) HERR Z válasza Zoltanfi (#49) üzenetére


HERR Z
veterán

de az mikor csajtelefon?
erre a csajok ránéznek és ''hú de cuki'' meg hasonlókat dobnak, az meg....még a fehér piros se túl csajos..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.