Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

hát, bevallom, egy pöppet megrökönyödtem, h tetszett (a teszt alapján)...

Viszont nekem akkor se tetszik még mindíg a színösszeállítás... (esetleg ha fehér helyett más lenne?)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2) m@xsys


m@xsys
senior tag

Muhaha - ez nagyon tetszett :P

Ha csodálkoztok a kijelző milyenségén, akkor jön a 6060-as utod a 6060i, aminél ugyancsak eljátsza a Nokia, hogy a TFT kijelzőt lecseréli CSTN-re.
Ez aztán a fejlödés i :((( vagy csak jőn a karácsony és kell az gyengekijelzős ócó mobil :W

(#3) Pompi válasza bolondember (#1) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Szerintem ez a színösszeállítás nem annyita rossz:

[kép]

Feel Good Inc.

(#4) Ricardo válasza m@xsys (#2) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem csodálkozom, csak rossz ötletnek tartom.

(#5) m@xsys


m@xsys
senior tag

De nem is annyira jó - mondjuk elmegy.
Nekem nem jön be.

(#6) Scooter válasza m@xsys (#5) üzenetére


Scooter
tag

Lehet hogy élőben azért más.
De a kijelző az......... :(

(#7) blueMerle


blueMerle
veterán

Most komolyan: MIÉRT nem lehetett tesztfotókat felrakni? Mostmár ez úgy lesz, hogyha szar, azt ne is lássa senki, a tesztelö meg röhög a markában, hogy na wazze, keressé. Nem értem, én eddig azt hittem hogy a mobilaréna egyre jobban fejldödik és nö a színvoval...tévedtem? :U :F Miért kelljen nekem még kutakodni, ha egy klikk nektek felrakni a fotókat. Miért kellene 100 helyröl infókat guberálni...? Mindegy, ezernyi kérdésem lenne ezzel kapcsolatban, de inkább hagyom az egészet.....Tudom ez kis dolog, csak nehogy valaminek a kezdete legyen...Lassan majd képek se lesznek a telókról? Azt is majd máshol nézzem meg? :( :( :(

(#8) Loretto válasza Pompi (#3) üzenetére


Loretto
veterán

Tény. Így nem is olyan vészes.

Soirée...

(#9) bolondember válasza Pompi (#3) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

elviselhetőbb, ez tény és haló...:)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10) kleingy


kleingy
csendes tag

Gubro!

Egy kicsit gáz, hogy egyrészt nincs fenn kamerafotó (akármilyen szar a VGA), másrészt
hogy a teló fotózásánál nem volt rajta rendesen a hátlap?

És a legdurvább: a 2.0-ás BT NEM!! a sztereó headsetet jelenti!

(#11) Bog válasza kleingy (#10) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hi,

Gubro külföldön, nem tudom, mikor tud belogolni, addig:
A készüléket én fotóztam, és tényleg nem vettem észre, hogy a hátlap nem pattant fel, még akkor sem, amikor a képeket megvágtam. Jogos a pont.

A 2.0-s BT valóban nem jelenti, hogy sztereó, de ilyet nem is írt a kollega. Ez így tényleg durva :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#12) opr


opr
veterán

Ez a teló szerintem: ronda, szar, ehhez képest drága lesz.
A teszt alapján nem különbözik a véleményünk... Ezek után nem értem a pecsétet a végén :U

Egyébként vannak benne jó poénok, röhögtem pár nagyot :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#13) Stiky


Stiky
senior tag

Fiatalos teló VGA kamcsival?? Hová lesznek így a szombat esti bulik emlékképei :D
Már 1 éve is gagyisztikus volt a VGA
Minden gyártó azon van ki rak minnél nagyobb kamcsit, sok memót meg stb.-t a telókba
Erre tessék...jó, olcsó szegmens ahova szánják...de akkor is... :(

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#14) Gubro válasza blueMerle (#7) üzenetére


Gubro
senior tag

Igazad van, a jövőben igyekszem a sokkoló fotókat is feltenni, elnézést. Sajnos a telefon már nincs nálam, így ezt ez alkalommal nem tudom pótolni.

(#15) m@xsys válasza Scooter (#6) üzenetére


m@xsys
senior tag

Tényleg nem volt nállam bekapcsolva, csak a nagytestvér 5300, de valószínű ugyanugy csalodnék a kijelzőben, mint a várt 6080-nál, ahol csak a kaszni szép. ;)
Tesztképeket egy ilyen oldalon szükséges megjeleníteni!

(#16) blueMerle válasza Gubro (#14) üzenetére


blueMerle
veterán

Ennek örülök. :R A Mobilarénát tartom még mindig Európa egyik legszínvonalasabb mobilos portáljának, pedig jelen vagyok az orosz, cseh és lengyel portálokon is. Lassan de biztosan eléritek a mobilmania.cz szintjét, ami azért nem piskóta! Így tovább! És sok fotót!!!! ;]

A tesztfotók azért lettek volna fontosak, mert ilyet szerettunk volna venni a párom unokahugának, vagy legalábbis esélyes volt :( Nomindegy :)

m@xsys: Ha jól értem neked nem jön be a 6080-as, 5300 kijelzöje? Ö, és akkor mégis mi az, ami bejön egy tüéles 240x320 16 millió színárnyalatú kijelzön kívül? Komolyan érdekelne...

[Szerkesztve]

(#17) AMD Power


AMD Power
titán

Az 5300 se tetszet de ez egy trugyi! :(

[Szerkesztve]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18) Viktor0610 válasza AMD Power (#17) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem sem tetszenek, de olyan szó nincs, h. trugyi... Inkább trutyi!!!

Samsung Galaxy A54

(#19) kukac7


kukac7
tag

50e huf sok ezert a teloert.
en szerdan vettem vadi uj allapotban egy 6111et 35ert.
kb. annak a szintjen van, bar az meg jol is nez ki es a kameraja is jobb, bar nincs memkartyaja.

(#20) lorcsi


lorcsi
veterán

nekem tetszik ez a teló, de 50k rohadt sok érte
én max 30k-t adok egy telóért, remélem karácsony fele a telók ára nem fel hanem le fog menni akkor keresek valami normálisat

(#21) Laczik


Laczik
tag

Nem tudom miért gondolják Nokiáék azt, hogy ha egy telefont a fiatalok számára terveznek akkor annak ''fiatalosnak'' (gyagyi) kinézetünek kell lennie.

Bár a szépség szubjektiv, azért ez leginkább egy kinai játéktelefonra hasonlit ami 3 éven felüli gyerekeknek már nem ajánlott.

(#22) Goose-T válasza Gubro (#14) üzenetére


Goose-T
veterán

A védőfóliát levetted a lencséről, mielőtt fotóztál vele? :DDD Csak azért, mert a cikkben található fényképen rajta van.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#23) Viktor0610 válasza Goose-T (#22) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mér'? Akkó' jobb a fotóminőség? :U ;]

Samsung Galaxy A54

(#24) m@xsys válasza blueMerle (#16) üzenetére


m@xsys
senior tag

A 6080 kivülről bejön, belülről nagyon nem, föleg 40e Ft-ért!
A kijelző nállam 176 x 220 pixel, 265 K kezdödik. Bocsi, de nagyrateszem a mércét e téren. Pl. a kamera nekem speciál nem kell, egér muvihoz meg végkép nem :)
Zenei képességek még nagyon fontosak. Nem is könnyen válsztok telót!

(#25) Bog válasza Goose-T (#22) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Levettük. Aztán visszatettük, mert túl pici volt, nem akartuk, hogy eltűnjön.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#26) blueMerle válasza m@xsys (#24) üzenetére


blueMerle
veterán

Elírtam. Az nem 6080 hanem 6280 akart lenni :B Node megkaptam a választ. Én is egy 240x320 256K -s kijelzö bámulok a mobilomon :D

(#27) Atti0925


Atti0925
tag

Milyen ennek az mp3 lejátszó része?A többi része nem érdekel:),csak a zenei része(a rádióval együtt) legyen normális!
Akinek van tapasztalata vele az megoszthatná velem!Elöre is kösz!!!

Realme Narzo 30 5G

(#28) brazilok válasza Atti0925 (#27) üzenetére


brazilok
csendes tag

Szia
Elég jo mert nekem egy éve ilyen volt. :C

Hajrá Ronaldinho

(#29) Ricardo válasza brazilok (#28) üzenetére


Ricardo
félisten

Egy éve :F

(#30) brazilok válasza Ricardo (#29) üzenetére


brazilok
csendes tag

Szia
Jaj bocs egy fél éve volt minek érdekel különben?
Ha szabad kérdeznem.

Hajrá Ronaldinho

(#31) Ricardo válasza brazilok (#30) üzenetére


Ricardo
félisten

Kicsit furcsa volt az egy év. Nincs különösebb oka.

(#32) titikeee


titikeee
csendes tag

Hello!

Nekem ilyen telóm van és nagyon megvagyok vele elégedve.....
Eggyáltalán nem olyan rossz a teló mint amilyennek néhányan
beállították!!!!! :(( Nem kopik le a billentyűzet, és nem karcolódik a kijelzőő!
Kellemes ünnepeket kívánok minden fórumozónak és a tesztelőknek is :)) :R :C :DD

(#33) titikeee válasza Bog (#11) üzenetére


titikeee
csendes tag

hello Bog.
Csak annyit szeretnék mondani hogy az adatkomunikációnál a tesztben megemlítitek az infrát... Viszont a specifikációban azt írja hogy nincs infra a készülékben... nyilván énis látom hogy van de akkor a specifikáció tévedne? :F

(#34) Gubro válasza titikeee (#33) üzenetére


Gubro
senior tag

Válaszolnék én, elvégre enyém a teszt.
Igen, van benne, ahogy láthatod is. Ezek szerint a specifikáció téved.

(#35) titikeee válasza Gubro (#34) üzenetére


titikeee
csendes tag

És mikor mondod h ttalálunk bluetooth-ot (a szeteró verziót ugye) az pontos mit jelent h a bluetooth az sztereó-s? :F

(#36) Atti0925 válasza titikeee (#35) üzenetére


Atti0925
tag

Ha nem baj,én válaszolok!:)
Ez azt jelenti,hogyha van hozzá(kompatibilis) bluetooth-os sztereó headseted,akkor azzal tudod hallgatni a zenelejátszót!Tehát nincs vezeték!Azt hiszem a Nokia BH-500 ilyen!25-30e ftba kerül kb!

Realme Narzo 30 5G

(#37) bAtt001


bAtt001
addikt

Helló!

Most szeretnék venni egy ilyen telót de előtte lenne néhány kérdésem. Először enm adnak hozzá adatkábelt és hogy milyen kábel kell hozzá? Amit digitális fényképezőhöz adnak az jó-e hozzá? Ja és a legfontosabb megéri-e megvenni 40k-ért függetlenül? Biztos vennék hozzá memkártyát is mert főleg zenére akarom használni.

Köszönöm a válaszokat előre! (Sürgős lenne)

[Szerkesztve]

(#38) Viktor0610 válasza bAtt001 (#37) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mivel mini USB-s, minden ilyen kábel jó lesz hozzá.
Az árát sz.tem megéri.

Samsung Galaxy A54

(#39) Zoltanfi válasza bAtt001 (#37) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Az árát mindenképpen megéri, de én még hozzáraknék egy kicsit és megvenném az 5300-t. A kijelzője 4-szer akkora felbontású és a tft technológia miatt a színei is sokkal szebbek. Jobb a kamerája is, szóval én inkább az 5300-t javaslom..

(#40) bAtt001 válasza Zoltanfi (#39) üzenetére


bAtt001
addikt

Köszi a válszokat!

Tudom hogy az 5300 az jobb meg minden csak már ennek is húzós az ára nekem. 40k-nál többet semmiképpen sem akarok kiadni telóra. Sztem jó lesz nekem ez is veszek hozzá egy 512-es kártyát és kész. Amúgy míért van az hogy a Kingston kártya a legolcsóbb mert az jó márka és mégis olcsóbb mint a többi? Vagy csak számítógépes memóriában jó márka? Sztem megveszem holnap a telót és valamikor egy kártyát. És a füles amit adnak hozzá az jól szól?
Ja és lenne még 1 kérdésem. A témák amik jók 5300-ra jók erre a telóra is?

[Szerkesztve]

(#41) Zoltanfi válasza bAtt001 (#40) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

Előfizuval csak 30 a T-nél az 5300 Panninál 37..

(#42) bAtt001 válasza Zoltanfi (#41) üzenetére


bAtt001
addikt

Azt tudom csak nekem pénzkidobás az előfizetés. A havidíj sztem magas és én sosem beszélnék annyit hogy megérné nekem. Alig szoktam bszélni rajta.

(#43) bAtt001


bAtt001
addikt

Végre megvan a teló! Szeretnék tanácsot kérni hpgy honnan lehetne leszedni cuccokat rá? pl. témák és játékok érdekelnének legfőképpen. Ja és az ha veszek bele egy 1 gigás memóriakártyát nem lassítja be a telót mert havernak motorola telója belassult kártyától.

(#44) Zoltanfi válasza bAtt001 (#43) üzenetére


Zoltanfi
senior tag

A motok amúgy is lassúak.
Próbáld ki a 6280/6233 témáit, hátha jók rá..

(#45) Viktor0610 válasza Zoltanfi (#44) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kijelző felbontása eltérő, így a 6280/6233 témák nem hiszem, h. jók volnának rá...

Samsung Galaxy A54

(#46) EQMontoya


EQMontoya
veterán

egy ilyet is markolásztam ma... hát, felemás érzések. az mp3 jáccója az korrekt, azzal nincs is gond... még a hangminősége is egész ok. még azt is megbocsátom, h a kamera kb disznek van. Nade a kijelző... ááá brrr. Meg úgy a samsungot mellérakva az illesztések is elég gázosak, miliméteres hézag a gombok között (navig gyürünél).

Same rules apply!

(#47) nolimits


nolimits
csendes tag

sziasztok!
lenne egy problémám! nemrég kijelzős gondok miatt volt a telóm szervízben, és most hogy visszakaptam nem tudom elindítani az mp3 lejátszó progit...
a helyzet az hogy elindítom, kiírja h zenetár frissítése, befejezi (100%) majd kapásból újrakezdi...

vkinek vmi ötlet?

előre is köszi

nolimits

(#48) Viktor0610 válasza nolimits (#47) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kártyát próbáld megformázni/kivenni, hátha azzal van baja.

Esetleg a memóriából törölj ki néhány zenét.

Samsung Galaxy A54

(#49) Gebriel


Gebriel
veterán

Valaki használ/t Opera Mini böngészöt ezen a telcsin?

(#50) Gebriel válasza Gebriel (#49) üzenetére


Gebriel
veterán

:F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.