Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) MegalodonS válasza rudi (#45) üzenetére


MegalodonS
őstag

A jatekokhoz nem csak igazan egy A64 kell mar azert vannak akar 8 procira optimalizalt jatekok is igaz ha pl a Sakkot jateknak nevezed. ;)

(#102) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Lattam filmet es jatszottam 24'' monitoron amikor eloszor meglattam majdnem le estem a szekrol!Sajnos nagyon draga kategoriaban tartozik de anno a 15''tft is csillagaszati arakkal debutalt.Majd lessz olcsobb is.Szerintem a 24'' nagyobb kijelzot nem erdemes mar ''JATEKRA'' venni. :)

Presze izlesek es pofonok.

(#103) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Jó cikk :R én részemről elvagyok 19''-on tv-t meg nagyon ritkán nézek. Ezzel együtt ott a pont aki azt mondta, hogy az anyagi dolgok határolják be a lehetőségeket. Mindenki plazmán vagy óriási lcd-n nézné a tv-t, filmjeit stb. ha tehetné.

Egy észrevétel: a Samsung 205BW -re azt írjátok csak analóg bemenet ehhez képest a táblázat és a műszaki leírás is tartalmazza a DVI-t

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#104) -szabi-


-szabi-
őstag

Hello

rudi!
Érdekelne, hogy a 20'' monitorok árait honnan szedted?
Pl: Fujitsu Siemens S20-1W, vagy Philips 200W6C
Esetleg ami a listából kimaradt, de érdekelne [link] Philips 200WP7ES.
Előre is köszi.

Üdv
szabi

(#105) parandroid válasza -szabi- (#104) üzenetére


parandroid
nagyúr

Csak az első bekezdést kellett volna vévigolvasnod: ''A cikkben közölt árakat nagykereskedelmi partnereink listái alapján képeztük kiskereskedői haszon és 20% áfa hozzászámításával.'' A nagykereskedelmi partnerek listája ott van az első bekezdés előtt, nézd végig a logókat.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#106) -szabi- válasza parandroid (#105) üzenetére


-szabi-
őstag

Igaz.
Figyelmetlen voltam. :R
Az utolsó oldalon kerestem, ahova mindig belinkelitek melyik mit adott tesztelésre.

Viszont az első oldalra illesztett nagyker listából az első kettőt néztem: [link] itt monitorokat nem is találtam. A másodikon [link] nagyon gyönge a kinálat. [link] itt semmi nincs. [link] na itt lehet viewsonic monitorokat nézni.
Ez volt az első sor a többit nem is néztem.
Szóval szerintem hasznosabb a más cikkek esetén alkalmazott eljárás, a cikk végén a tipus mellett megadni a nagyker cimét, ki mit bocsátott rendelkezésre. :)
Tovább keresgélem a philips-et.

Üdv
szabi

(#107) fLeSs válasza -szabi- (#106) üzenetére


fLeSs
nagyúr

philips a hrp-ben van.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#108) ploteus


ploteus
aktív tag

A nagyobb moncsik majdnem mind 16ms-ek. :(( :(

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#109) ftc


ftc
nagyúr

Ezen a héten nem lesz új?

(#110) nemtommi válasza ftc (#109) üzenetére


nemtommi
senior tag

Kicsit deja vue-m volt vele....

(#111) Petya25 válasza nemtommi (#110) üzenetére


Petya25
addikt

Nem, ez a second-hand. :DDD

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#112) orbano válasza Petya25 (#111) üzenetére


orbano
félisten

pang a piac, ugyanaz a helyzet, mint múlt héten :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#113) Petya25 válasza orbano (#112) üzenetére


Petya25
addikt

Én is úgy látom, hogy nem nyúlnak annyira mélyen a zsebükbe a népek. :(

Antonio Coimbra de la Coronilla y Azevedo, bizony!

(#114) ballington válasza Petya25 (#113) üzenetére


ballington
addikt

nekem is nagyon ismerős volt a lista.
helyette 19-eseket is bemutathattak volna, sztem azokra egyelőre nagyobb a kereslet, mint ezekre az óriásokra (kül. képpen a 30''-sok :Y )
de ez szvsz.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#115) -szabi- válasza fLeSs (#107) üzenetére


-szabi-
őstag

Néztem köszi. :R
Kérdezném, mivel prognózisod szerint várható árcsökkenés - ''karácsonyra 5 számjegyű árak'' - esetleg nem terveztek egy ilyen tesztet pl ''Egy tucat 20'' wide monitor tesztje''?
Lennének is rá jelőltjeim: :U :)
Acer AL2051Ws (TN)
Asus PW201 (P-MVA)
Belinea 102035W (P-MVA)
Benq FP202W (TN)
Dell 2005FPW (S-IPS)
Dell 2007WFP (S-IPS)
FSC S20-1W (P-MVA)
LG L204WT-SF(???)
Philips 200W6CS (S-IPS, karácsony körül P-MVA panelra váltott)
Philips 200WP7ES(P-MVA)
Samsung 205BW (TN)
Viewsonic VX2025wm (P-MVA)

A listán mind a három paneltipus képviselői jelen vannak, igy lenne mód összehasonlítani a paneltipusokat, valamint azonos panellel szerelt de eltérő monitor gyártótól származó monitorok ami szintén érdekes összehasonlítás szempontjából.
A Dell és a philips esetében az is érdekes, hogy az új modellben mi változott az elődhöz képest, érdemes e többet fizetni az új modellért mert előfordul, hogy gyakran csak a külső változik.
Szóval mit szólsz hozzá?

Üdv
szabi

(#116) -szabi-


-szabi-
őstag

Látom nem volt túl izgalmas az ötlet. :)

Üdv
szabi

(#117) fLeSs válasza -szabi- (#115) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Tervezünk egy ilyen tesztet. Igazából már elég régen készen lehetne ha nem jöttek volna közbe különböző problémák a tesztelési methódussal kapcsolatban, amik csak mostanában oldódtak meg.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#118) neduddki válasza fLeSs (#117) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Latod latod, inkabb a spectrometert kelelt volan megvenni a fillereskedes helyett es mingyart valos eremenyk szuletneke nem pedig muszerleteresek meg metodushgyartasok:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#119) -szabi- válasza fLeSs (#117) üzenetére


-szabi-
őstag

Ok, kiváncsian várom. :DD
Ha ehhez még társul, hogy igazad lesz és lemennek az áraik....... :)

SZERK: A fentebb említett tipusokból lesznek benne? :R

Üdv
szabi

[Szerkesztve]

(#120) fLeSs válasza neduddki (#118) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ha adsz rá 300K-t, akkor kipótoljuk és veszünk egy spektrofotométert... :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#121) fLeSs válasza -szabi- (#119) üzenetére


fLeSs
nagyúr

azt, hogy az árak lemennek nem én mondtam, hanem a rudi... :D
a lent felsorolt monitorok közül benne lesz jópár a tesztben.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#122) -szabi- válasza fLeSs (#121) üzenetére


-szabi-
őstag

Jaj ne haragudj! :R
Kicsit figyelmetlen vagyok. :W :D
Egyébként örömmel hallom, hogy jópárral találkozok a tesztben.

Üdv
szabi

(#123) neduddki válasza fLeSs (#120) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

#En vegyek nektek mikot Ti vagytoka jol kereso it vallakozas /ill aceg:- )))/ na ne rohogtess:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.