Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) BlueAthlon


BlueAthlon
senior tag

Igen, énis olvastam a dologról, lassan végre megjön a driver is, így némileg pontensebb grafikus hardvert kapunk.

Annak a statisztikának hiszek, amelyet én hamisítottam -Winston Churchill

(#52) whitehawk válasza BlueAthlon (#51) üzenetére


whitehawk
csendes tag

Azért is volna jó tudni, hogy hova fejlődhet, mert pl ha lehet rajta érdemben Quakezni meg CS/DoDozni akkor már jó... Az én gépem erősebb, de a szüleim gépe bírhatna egy kicsit több erővel ha pl LAN partira kerül a sor... és egyik haver odaül. Mivel elsősorban linuxot használok itthon ezért az intel lenne nyerő akkor.

(#53) fLeSs válasza ftc (#49) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ezt az x300 se agyonveri.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#54) BlueAthlon


BlueAthlon
senior tag

Khm, nekem forditva volt, egy gatya x300SE lassabb volt jóval mint a felpiszkált rs600.. Sőt tuningolva se érte utól....

Annak a statisztikának hiszek, amelyet én hamisítottam -Winston Churchill

(#55) Paprikás


Paprikás
csendes tag

Kár, hogy kihagyták a cikkből a tuning részen, hogy volt e fesz emelés vagy sem.......... :W Most vehetem meg vaktába és lehethogy nem is fogom tudni kihajtani vele az E4300-at...... 315-el csak 2800MHz körül lenne, ha jól számoltam és 3400-ig bírná a proci :W Ha nem volt fesz emelés a tesztben annak örülnék, úgyhogy aki már bespejolt ebből az alaplapból az szóljon légyszi ebben a témában nekem akár priviben is!!!!! KöSzI

Árpád, biztos jó munkás ember =I

(#56) fLeSs válasza Paprikás (#55) üzenetére


fLeSs
nagyúr

milyen feszemelés? melyik lappal? a cikkben le van írva, hogy melyik lappal mit lehet állítani.
1ébként nem volt feszemelés.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#57) Paprikás válasza fLeSs (#56) üzenetére


Paprikás
csendes tag

Ez remek hír! Köszönöm a gyors választ! :R Egyébként tetszik a teszt, csak ezt hiányoltam belőle :R

[Szerkesztve]

Árpád, biztos jó munkás ember =I

(#58) whitehawk


whitehawk
csendes tag

Kis keresgélés után találtam egy tesztet ahol annyit említenek az új intel driverről, hogy farcry alatt megduplázódott az fps. Most már tényleg kiváncsi lennék arra...

(#59) fLeSs válasza whitehawk (#58) üzenetére


fLeSs
nagyúr

és mostmár a fehér háromszögek helyett piros pöttyöket rajzol ki legalább? :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#60) Ste válasza fLeSs (#44) üzenetére


Ste
addikt

játéktesztekben
Ati sm2.0, Nv sm3.0-t támogat

nem, lehet, hogy ez is lassított az Nv-n? :U

(#61) fLeSs válasza Ste (#60) üzenetére


fLeSs
nagyúr

hol látsz te ebben a tesztben nv-t? :F

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#62) whitehawk válasza fLeSs (#59) üzenetére


whitehawk
csendes tag

Nem tudom, a tesztelő dolga lett volna azt is kipróbálni. Nem tette, pedig köztudott, hogy az intel drivere szar, és a hw igazi ''erejét'' (amennyire ez egy integrált kártyánál lehetséges) a béta driver jobban mutatja.

(#63) fLeSs válasza whitehawk (#62) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A tesztelő a legújabb drivert használta, ami a teszt készültének időpontjában elérhető, letölthető volt az Intel oldalán.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#64) #90996736


#90996736
törölt tag

kis elírás ...


Albatron PM945GZ

szövegben : '' ... a hangrendszer pedig csak hatcsatornás, egy Realtek ALC880 kodek kezeli. ...''

táblázatban : '' ... Integrált audio Nyolccsatornás Realtek ALC880 ... ''

(#65) Ste válasza fLeSs (#61) üzenetére


Ste
addikt

jogos, Intelre gondoltam

a kérdés még attól fenn áll (szar driver ide vagy oda)

[Szerkesztve]

(#66) fLeSs válasza Ste (#65) üzenetére


fLeSs
nagyúr

nem teszteltünk olyan játékot, ami 3-as shadereket használna.
örüljünk, hogy a dx7-es játékok futnak ezeken a vackokon. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#67) Balage76


Balage76
senior tag

Jó lenne egy olyan írás is, hogy ha ezeket az alaplapokat szeretném valami pici és csendes házba tenni akkor miből választhatok...

(#68) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Sziasztok.

Az Abit Fatal1ty F-I90HD -be belemegy Celeron proci is (D331, 533 FSB) (jó, lehet, hogy hülye kérdés, de az Abit oldalán nem írták, a compatibility-list-ben is csak egy Cerkát írtak, az meg nem D331)??

Eléggé fontos lenne. ELőre is köszi.
:R

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#69) robyeger válasza Synthwave (#68) üzenetére


robyeger
addikt

Rossz helyen kerested: [link], amúgy mindent megesz, kivéve a legújabb 1333FSB procikat.

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#70) Synthwave válasza robyeger (#69) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Köszi.
:R

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.