Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) #gab_ válasza Thom! (#147) üzenetére


#gab_
őstag

szvsz februárban már lesz R600...
ha nem is itt Mo-n de ES példányok 1-2 tesztelonel..

(#152) dbius válasza fLeSs (#136) üzenetére


dbius
veterán

Thx! :R

1 vs 2 tápcsati? :U

(#153) Daweee


Daweee
őstag

és a 8600gt(s) mikorra várható?

(#154) #gab_ válasza Daweee (#153) üzenetére


#gab_
őstag

szvsz 2007 március-április

[Szerkesztve]

(#155) Thom! válasza #gab_ (#151) üzenetére


Thom!
veterán

R600al is bajban lesz.. ha!! 512bites memóriabusz valós és ehhez párosul 1900XTX 2× teljesítménye akkor azt mondom ok..de februárban mikor jön az R600 az nap egy új valószínű 0,80nm G80 debütál :Y

(#156) Thom! válasza #gab_ (#154) üzenetére


Thom!
veterán

április és májusra gyanakszom

[Szerkesztve]

(#157) Zull válasza dbius (#152) üzenetére


Zull
senior tag

1en sir sztem... En anno a 7800GT-mre nem kotottem tapcsatit, aztan a kíndóz kiirta hogy nincs rajta a tapcsati, LOL, amugy sok mokas dolgot szoktam nem radugni a vga-ra, ill a vga cuccait, multkor egy hetig ment paszzivban a karim, voltmoddal egyutt, es semmi baja :D (VF700CU + 7800GT @ 1.6V @ 470/1140)(Bios voltmod)

(#158) Zull válasza Thom! (#155) üzenetére


Zull
senior tag

Meg DDR4...

(#159) Foglalt név válasza Thom! (#147) üzenetére


Foglalt név
addikt

Az biztos, hogy 80pm-en durvák lesznek :)

(#160) #gab_ válasza Thom! (#155) üzenetére


#gab_
őstag

és szted az R600 miert csuszik? tuti, hogy 80nmes lesz...
a 80nmes G80 majd szvsz május- juniusban jon..
el kell adni a sok 90nmes G80at..

(#161) Peace válasza Alvin_ti4200 (#134) üzenetére


Peace
nagyúr

Dehogy!!! Bőven elleszek Crysis-ig a kis GTO-mal. :DDD :P

(#162) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Atya ég és atya világ! :C

Minden elismerésem fLeSs és rudi! Gyöngyin összefoglaltátok a lényeget!

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#163) Alvin_ti4200 válasza Peace (#161) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

SLI apa:D

(#164) Peace válasza #gab_ (#160) üzenetére


Peace
nagyúr

Jöjjön minnél előbb, hogy lenyomja a 8800 GTX árát. :D ;)

(#165) Sárpac válasza SzlobiG (#28) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ugyan ez volt a 7900gtx-nél pöttyöződés stb..
Túl sok került GTX-nek olyan is amik nem bírták tartósan az órajelet sajna!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#166) #gab_ válasza Peace (#164) üzenetére


#gab_
őstag

nem fogja lenyomni...
az R600at a G80 ellen veti be az ATI

(#167) Peace válasza Alvin_ti4200 (#163) üzenetére


Peace
nagyúr

Méghogy pénzt invesztáljak egy Sli-s lapba+egy dx9-es kariba??? Nem ettem meszet. Semmit nem költök már erre a konfigra. :))

(#168) Zull válasza BITBOYS (#162) üzenetére


Zull
senior tag

''Gyöngyin'' Mint egy 14 eves divatpicsa ROTFL! :DDD :DDD :DDD

''Ma ebedre csiripori lesz koviubival es ubisalival''
''Mostmar nem divcsi a mobcsim, emiatt depi leszek es ongyi leszek, es majd hozhatsz krizit a ravira''

Na EZEK utnek :DDD :DDD :DDD

ON: R600-rol tud vki vmi linket dobni nekem?

[Szerkesztve]

(#169) #gab_ válasza Sárpac (#165) üzenetére


#gab_
őstag

azok Gainward 7900GTXek voltak nem?
volt mas markaval is problema?

(#170) moma válasza Soak (#128) üzenetére


moma
őstag

Tényleg jó a csaj. Már látom, nem valami kisbolygó ütközés fog mindket kipusztítani, hanem az, hogy egyszer megcsinálják az agyinterfészt és akkor már senki nem akar majd szaporodni offline :P

we all deserve a bit of luck.

(#171) Thom! válasza #gab_ (#160) üzenetére


Thom!
veterán

de nem 8800GX2 fog jönni azt te is tudod, de se egy 8600GTS/GT (na jó ennek van egy kicsi esélye de nem sok)

(#172) BITBOYS válasza Zull (#168) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ne má, most mé ke ez? :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#173) rocket válasza Thom! (#147) üzenetére


rocket
nagyúr

Kisebb csikszelesseg nem garancia semmire orajelben es teljesitmenyben, eleg csak a prescottra gondolni.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#174) #gab_ válasza Thom! (#171) üzenetére


#gab_
őstag

80nmes szvsz vmi 8850 GTX lesz GDDR4el..

(#175) Pety válasza BITBOYS (#172) üzenetére


Pety
senior tag

jó ez én 10perce olvasom a topikot,de borulok itt a székben ennyi jó beszólás egyik vicclapban sincs :C

"A számítógéppel kitűnően megoldható minden olyan probléma, amely számítógép nélkül fel sem merülne"

(#176) BITBOYS válasza Pety (#175) üzenetére


BITBOYS
addikt

Köszcsi! :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#177) Sárpac válasza #gab_ (#169) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Igen Giga és inno-val is bár tény, hogy a Gainwarddal volt a legtöbb probléma.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#178) Sárpac válasza #gab_ (#174) üzenetére


Sárpac
nagyúr

nvidia nem 65nm-en jár már?

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#179) BITBOYS válasza Sárpac (#178) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ott nem az intel jár?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#180) Pety válasza Sárpac (#178) üzenetére


Pety
senior tag

aaaannnn az az intel amire gondolsz és az procceszor

"A számítógéppel kitűnően megoldható minden olyan probléma, amely számítógép nélkül fel sem merülne"

(#181) deter válasza #gab_ (#160) üzenetére


deter
aktív tag

Szép cikk. És lenyügöző a teljesítménye :R . Csak hát, 8800GTX pünkösdi király. Az R600 már pusztán az előzetes specifikációival jobb választásnak tűnik, [OFF(]mi azhogy tűnik az is :) )[/OFF]

És szept/okt-ra jön 65nm válltozata. 2007 az ATi éve lesz.

(#182) Alvin_ti4200 válasza Sárpac (#178) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Te nem olvastad el a cikket?:)

(#183) Zull válasza Sárpac (#178) üzenetére


Zull
senior tag

dehogy, ati is csak 2008-ra igeri... ''csak''... nem?
vagy nemtom...

MOD: ezekszerint nem :S

[Szerkesztve]

(#184) kovy79


kovy79
őstag

Le a kalappal a cikk és a kártya előtt! :R

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#185) Sárpac válasza Alvin_ti4200 (#182) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nekem egy korábbi cikkből rémlett a 65nm na mind1 az nv-nél is.
(csak átfutottam nem fájdítom a szívem):DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#186) Ősember


Ősember
őstag

sokat nem szeretné khozzáfüzni a dologhoz, már százan leirták :DDD iszonyat teljesitménye van... és már megint also kategoriás lett a vga-m, éljen :C

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#187) Zull válasza Ősember (#186) üzenetére


Zull
senior tag

mien karid van? vagy mar ki is vetted a configodbol? szegyenled? :DDD

(#188) BITBOYS válasza Zull (#187) üzenetére


BITBOYS
addikt

''karid'' ;]


[Szerkesztve]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#189) Zull válasza BITBOYS (#188) üzenetére


Zull
senior tag

Valameik (igen, itt sincs ly :D) oskorszaki nemet TK-ban volt egy kari nevezetu csaj, vmeik feladatban, azt is atirtam vidkari-ra :D (tudom, kocka vagyok :D)

(#190) Pety válasza Zull (#187) üzenetére


Pety
senior tag

itt akkor bármelyikünk ''szégyelhetné'' a videokártyáját nem nagyon hiszem itt valakinek holnapután ilyen fog hasítani a gépében :DDD

"A számítógéppel kitűnően megoldható minden olyan probléma, amely számítógép nélkül fel sem merülne"

(#191) nkpolip


nkpolip
tag

Gratulálni tudok csak a cikkhez! És a kártya is valami eszméletlen brutális.

(#192) DJ.Gróf válasza Parci (#10) üzenetére


DJ.Gróf
aktív tag

Tényleg nagyon jó és nagyon részletes a teszt! Bevalom felét nem is értem,de ez általában így van :DDD ! Neketek van a legjobb munkátok,ilyen drágaságokat tesztelni :D

(#193) Zull válasza Pety (#190) üzenetére


Zull
senior tag

rudinak es flessnek mar tegnap is hasitott egy ien a gepukbe :P

[Szerkesztve]

(#194) Lalaland


Lalaland
tag

...a kártyárul: ööö biztos ööö egyebet nem tudok mondani... kérem kapcsolja ki!
:Y :Y :Y

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#195) REDeath


REDeath
őstag

Eszméletlen jó teszt :C és a kártya még annál is jobb. teljesítményét tekintve szerintem meg nem is olyan nagyon drága többiekhez képest! (kiváncsi leszek majd a nagy ATI párti haverjaimra :D ezt ők sem tagadhatják)
Remélem nyárra jön majd középkategóriás 40-50 ezres GeForce 8-as, akor a 6600GT-m ha lesz pénzem tuti ilyenre cserélem. Már csak az AMD válaszát kell várni a c2d-re remélem az is ilyesmi lesz ;]

:DDD : ''Z pixel rate (Mpixel/s) 67796 17823 14350 9979'' :Y :Y

kérdések: volt egy mondat a tesztben hogy gyorsabb a normál cpu-knál a masszívan párhuzamosítható számítási műveletekben, és mégott az SLI... :Y nem lepődnék meg ha ezt felhasználnák más téren is nem csak videókártyáknál :)

másik kérdés: írtátok azt is a tesztelési leírásnál hogy az ATI kártyáknál a szögfüggetlenség is be van kapcsolva. de a G80 már tudja ezt :F vagy a Geforce-okban ez default, és nem is lehet ki-be kapcsolni? :F (vagy csak ctrl+c,ctrl+v volt az ok? :B )

mégeccer grat, és nagyon örülök ennek a G80-nak :)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#196) SLYM


SLYM
veterán

úristen!!!!!!!! lehet hogy nekiugrok mégegyszer. hihetetlen. az új architektúra és a ''hibák kiküszöbölése'' és az abból való eszméletlen teljesítmény növekedés, meg ez az egész. szvsz az eddigi legjobb teszt. annyi újat és jót olvastam, hogy tuti szépek lesznek az álmaim :)

(#197) LSL1337 válasza Lalaland (#194) üzenetére


LSL1337
őstag

most vettem GTO-t prénium kártya erre másnap itt egy szörnyeteg ami 2x oylan gyors, de a tesztből is látszik 1600x1200-ban 160 FPS, (ez maradt meg) van ahol csak 80:D szóval 1280-as kisgamernek:D a GTO is jólesz pár évig :) csak a HDR+AA-t hiányoloma GTO-ról

3dmark bajnokok biztos beszerzik
z0tynál is már lehet kapni

faxa cikk, első pár oldalon még párszor átrágom magam

G80 RlZ

(#198) Pety válasza Zull (#193) üzenetére


Pety
senior tag

igen csak nem a sajátjuk vagy igen :O
Viccet félre saját magamból kiindulva meg a fizetésemből :O

"A számítógéppel kitűnően megoldható minden olyan probléma, amely számítógép nélkül fel sem merülne"

(#199) #gab_ válasza REDeath (#195) üzenetére


#gab_
őstag

''nem lepődnék meg ha ezt felhasználnák más téren is nem csak videókártyáknál''

átnevezik quadro ****re és kb 300-350kba fog kerulni ;]

(#200) LittleG válasza deter (#181) üzenetére


LittleG
tag

Nemigaz, mert a g81 elozetes specifikacioi alapjan jobb valasztas mint az r600. Ja nem is az r680 specifikacioi meg jobbak mindjart elpostolom oket az inq-nek. :P

A temahoz is: eddig miert nem nyirbaltak meg a mem buszt? Miert nem dobtak piacra 192bites kartyakat? Ill az is erdekes, hogy az interface butitas mem mennyiseg csokkenesevel jar -> csak a memoria modulok szamatol fuggene az interface? Ergo ha radobnak meg ket memoria modult lathatunk 512bites gtx varianst? keltem, hogy ilyen egyszeru lenne dolog, mert ugye minden 16 streamprochoz tartozik egy modul. Ha 384bit fole akarnanak menni, akkor procok szamat is novelni kene...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.