Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Oliverda válasza Zull (#87) üzenetére


Oliverda
félisten

Szerintem még a gyártók sem számolgatják komolyan hogy az adott szegmensben meddig voltak a ''leggyorsabbak''. Nekik csak az eladott darabszám és az abból származó bevétel számít. A melyik a ''leggyorsabb'' vitát meg ráhagyják az hívő elvakult felhasználókra. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#102) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

GTS TESZTET AKAROOOKKKKKK :O :O :O :O

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#103) SzlobiG válasza J.J. András (#94) üzenetére


SzlobiG
félisten

Biztos, hogy nem lesz, vagy is értelme semmi AGP-re.:U

(#104) Zull válasza Pala (#90) üzenetére


Zull
senior tag

Csak probalom elmagyarazni hogy nem ugy megy hogy az nvidia kihoz egy vga-t, es utana a NAGY ES EROS ati kihoz 2 heten belul egy kartyat ami uberrohadtulszarraveri az nvdia karijat, es a szegeny pici elhagyatott sorsu nvidia 5 eve keresztul fejleszt vmit, ami 1%al veri el az atit, es a NAGY ES EROS es csunya es gonosz, es sokkaldesokkaljobb ati kihoz ket hetre ra egy kartyat amit ugyebar az ''ellenfelenek szant'' es megint szarraveri az nvidia piciny huje fejleszteset... es ezt igy lehetne folytatni a vegtelensegig... Ami a piacon folyik az a versenyzes, es az nyer aki gyorsabb vga-t hoz ki...

Es ez mindigis felvaltva volt, kulonben most monopolium lenne a piacon (amugy nemlenne, mert erre talaltak ki a jokis monopoliumtorvenyt (hehe micro$oft)) Te meg ugy allitod be hogy az ati mindig ''ellenfelet'' fejlesztett az uj nvidiaknak, es elverte oket... Kepzeld az nvidia is ellenfelet fejlesztett az atik ellen, es elverte oket, es ez igy is megy, es mindigis igy fog menni...

felolem is abbahagyhatjuk am :D

[Szerkesztve]

(#105) SzlobiG válasza hülyegyerek (#102) üzenetére


SzlobiG
félisten

(#106) Zoli329


Zoli329
addikt

Tetszett a teszt, olvasmányos volt és tanulságos. De nagyon hiányoltam a 8800 GTS-t belőle (persze tudom, nem kellene telhetetlennek lenni).
Az nvidia vs ati harcba nem kívánok beleugatni csak annyit, hogy az ATI-nál már rég megy a hdr+aa az nvidia meg pl kevésbé melegszik, kevesebbet eszik és még lehetne sorolni ezeket. Egyik ebben jobb, másik abban...
Nem hiszem, hogy megveszem a gtx-et a jelenlegi áron meg tuti, meg kellene várni az ATI mit lép...
Persze aki erőművet épít, annak jó vétel :))
SLI-be próbálja ki valaki :DD

(#107) Alvin_ti4200 válasza Achill3uS (#100) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Pedig elég erősen fenyeget;) Egy X1950XTX-szel simán ment, de az összfogyasztás 35W-tal több lenne még ennél is:U

(#108) Pala válasza Zull (#104) üzenetére


Pala
veterán

én, én nem így állítom be, csak te értelmezed félre..de mint mondtam, tartom a véleményem - amit másodszorra nem fogok részletezni - és amint látom te is a tiédet..nah, téma lezárva részemről, most már tényleg...ez nem ''az'' a topik...semmit sem próbálok ''beállítani'' úgy, ahogy te gondolod...->adataim: nekem is ''pici elhagyatott sorsu nvidia'' kártyám van.

[Szerkesztve]

(#109) mAtech


mAtech
aktív tag

IRGALMATLAN!!!

Ha nem vigyázunk a természetre, ő se fog mi ránk...; De hát ugye aki akar az a betonba is beleköt...

(#110) Zull válasza Oliverda (#101) üzenetére


Zull
senior tag

Ki mondta hogy szamolgatjak? Sot mondtam hogy barkiis szamolgatja? Nem... Szal nem kell jonni a hulyeseggel... Csak azt mondtam hogy meg annak is tobb ertelme lenne minthogy nvidiat vesszuk mindig elorre, es utana az atit ami azt elveri, es igytovabb... (mert annak oan szaga van mindha az ati lenne a kiraly hogy mindig elveri az nvidiat...) igy erthetobb?

(#111) dbius


dbius
veterán

Gratulálok, a teszt kiváló lett!!! :C

Egyetlen dolgot hiányolok - de lehet én voltam figyelmetlen az olvasás során - , hogy hőmérséklet értéket csak egyetlen helyen láttam, és az 80 fok volt.

Alapon mennyi volt???

Ill. egy pci-e tápcsatival nem próbáltátok ki, hogy mit bír, ill. hogy megy-e egyáltalán?

(#112) AMATŐR válasza #gab_ (#98) üzenetére


AMATŐR
őstag

Fogalmam sincs! :F

Ha kibírtam, hogy nem váltottam X1950.. re, akkor itt a cél előtt nem adom fel! :D

Ó....Uram, kérlek, adj türelmet a hülyékhez! Ha erőt adsz, megölöm őket!

(#113) #gab_ válasza Zoli329 (#106) üzenetére


#gab_
őstag

HDR+AANak kb semmi ertelme nem volt idaig...
melegedes: az atiban +100 millio tranyo van ;)

(#114) Zull válasza Pala (#108) üzenetére


Zull
senior tag

Zsir kari az mit akarsz :) hogy kocka modon kozelitsem meg a dolgot: ''CSzni lehet vele ;) ''
Gef 2-vel is lehet, csak 640x480-ban 30-50fps :D

(#115) #gab_ válasza AMATŐR (#112) üzenetére


#gab_
őstag

jah.. én is szemeztem pl x1900CFel... ;] de inkább várok...

(#116) Oliverda válasza Zull (#110) üzenetére


Oliverda
félisten

Jaaaj....oan vagy... :DDD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#117) Mikádó


Mikádó
senior tag

Jó a teszt gratulálok :R

Tel számom : 06 20 4141486 Csaba_20_ Created by: ''Engem az effektív teljesítmény érdekelt mindig is. Felőlem világíthat szépen egy 286-os gép, attól az még 286-os gép marad.''

(#118) #gab_


#gab_
őstag

Guru3d teszt..
[link]

(#119) Pala válasza Zull (#114) üzenetére


Pala
veterán

nem cs-zek, sőt, odáig merészkedem, hogy még kockának sem tartom magam:) na erre szaltózz hármat!! :DDD

(#120) Peace


Peace
nagyúr

Brutális sebesség!!! Hihetetlenül óriási előrelépés! :Y :R

De azért oblivion alapórajelen hibázik? :F

No mind1. Mire én dx10-es karit veszek jövőre, már lesz kiforrottabb technológia. :D ;)

(#121) Pala válasza Peace (#120) üzenetére


Pala
veterán

hajjaj..na még mire én dx10-es karit veszek, addigra a dx12-eseket is dekára adják majd a pecsában:)

(#122) Soak válasza Peace (#120) üzenetére


Soak
veterán

No mind1. Mire én dx10-es karit veszek jövőre, már lesz kiforrottabb technológia

szvsz ez még a hibás széria amit vissza hivtak,vagy tévednék?

(#123) Zull válasza Pala (#119) üzenetére


Zull
senior tag

En kocka vok minde ertelembol :D Matfiz + CS1.6 + CSS + PH :DDD :DDD :DDD

(#124) Peace válasza Alvin_ti4200 (#93) üzenetére


Peace
nagyúr

Máris megválnál a jó kis GTO-tól? :((( :DDD :P

(#125) Peace válasza Soak (#122) üzenetére


Peace
nagyúr

Ezesetben nem szóltam!!! :U :B

(#126) chaby7


chaby7
aktív tag

Jó lett a teszt! :R

Frissült az nvidia.com[link]

ABIT AN7_Barton 2500+@2200MHz_MSI 6600GT(VF700-AlCu)_1GB DDR

(#127) Pala válasza Zull (#123) üzenetére


Pala
veterán

a matfiz az szerintem nem számít annak...természettudomány:)

(#128) Soak válasza chaby7 (#126) üzenetére


Soak
veterán

huhh az a csaj :D ,ez amit mondtak ,hogy real time fut ?persze nem itt :D

(#129) PAraNOia21


PAraNOia21
tag

Grat a teszthez... :R

/A Guru3D tesztjét átnézve azért a GTS nem olyan überbrutál, az ATI X1950XTX nincs igazn lemaradva tőle sehol...

[Szerkesztve]

(#130) Daweee


Daweee
őstag

nagyon üt ez a kari :Y Kár hogy lehagyták a 80nm-t és a gddr4-et... nembaj valamit hagyniuk kell a 8950gtx-re is :)) :DDD :D :DDD :))

(#131) Zull válasza Pala (#127) üzenetére


Zull
senior tag

en a real tantargyakat is annak veszem, altalaban van van osszefugges (ismetlem, altalaban) Nincs tulsok magyar irodalom, es egyeb meghidt es belemagyarazzassal teli tantargyba belezugott es tovabbtanulo ismerosom aki a gepet bujja, meg a teszteket :DDD (sok az off sracok? szoljatok nyugodtan :) )

(#132) Pala válasza Soak (#128) üzenetére


Pala
veterán

Hát igen, ez azért észrevehetően szebb, mint a Rachel techdemo anno a 8500-as Radeonok idejében. Még így flashről is!

(#133) Zull válasza Daweee (#130) üzenetére


Zull
senior tag

Ebbo legy dualgpu-s megoldas mar kulon tapot igenyelne, azt meg ok sem fogjak eljatszani :) Nameg kell hagyni vesztartalekot is, egy esetlegs durva ATI visszavagasra is...

(#134) Alvin_ti4200 válasza Peace (#124) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Kell?:)

(#135) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

:Y :Y :Y

:Y :Y :Y :Y :Y

:DD
:C

All Black...

(#136) fLeSs válasza dbius (#111) üzenetére


fLeSs
nagyúr

üresjáratban kb. 60 fok volt.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#137) chaby7


chaby7
aktív tag

Nagyon jó ez a videó :DDD
[link]

ABIT AN7_Barton 2500+@2200MHz_MSI 6600GT(VF700-AlCu)_1GB DDR

(#138) burgatshow


burgatshow
veterán

1. Én már akkor padlót fogtam mikor azt olvastam, hogy 700 millió tranzisztor! :W
2. Én megvárom ezt a kártyát és majd akkor fogom lecserélni a jó kis ATI 9600XT-met erre, ha 60-ból meg tudom majd venni. :C

A teszt és a kártya is nagyon ott van, gratula srácok! :R

MOD: ez milyen állat lenne már? :D [link] Ezekszerint lesz belőle olyan is, aminek a hűtése nem levegő, hanem H2O alapú? Nagyon tudnám díjazni az nVidia eféle lépését.

[Szerkesztve]

(#139) ynsane


ynsane
csendes tag

GRAT!! hatalmas teszt!! :R

(#140) Stalker-2572 válasza chaby7 (#137) üzenetére


Stalker-2572
addikt

:C

All Black...

(#141) Zull válasza chaby7 (#137) üzenetére


Zull
senior tag

Ez odabasz, ez qurvajo ;] ;] ;]

(#142) VR6-Fan


VR6-Fan
veterán

uhhhh ez nagyon beteg ez teszt ezt így tovább srácok :R :R :R :R :R :C :C

[Szerkesztve]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#143) Stalker-2572 válasza fLeSs (#136) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Tuning? :DDD

All Black...

(#144) Pety


Pety
senior tag

ja én is megvárom azt 60 eft árat az új gépbe a mostani 9600XT től 20 szor gyorsabb kártya :C :DDD gratula a teszthez ,írígykedem mikor lesz már ilyenem :U :U :DDD

"A számítógéppel kitűnően megoldható minden olyan probléma, amely számítógép nélkül fel sem merülne"

(#145) #gab_ válasza chaby7 (#137) üzenetére


#gab_
őstag

lol :C :DD

(#146) SzlobiG válasza Zull (#141) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ja komoly.:D

(#147) Thom!


Thom!
veterán

ez a kártya 0,080nm 0,065nm olyan durva lesz h beszartok

ha növelik a GPU és memóriát úgy nő a sebessége h vmi irgalmatlanul vadállat...nem úgy mint a DX9-es kártyák esetében, februárban bajban lesz az ATI kurva nagy bajban

[Szerkesztve]

(#148) Pety válasza Stalker-2572 (#143) üzenetére


Pety
senior tag

ez marha nagy poén volt :DDD Megnézem van-e már itt a kisboltban ilyen :DDD

[Szerkesztve]

"A számítógéppel kitűnően megoldható minden olyan probléma, amely számítógép nélkül fel sem merülne"

(#149) Daweee válasza Zull (#133) üzenetére


Daweee
őstag

ilyenből quad sli? :C :C :)) :)) :Y :)) :)) :C :C
ajándék 1kw-os táppal :DDD

[Szerkesztve]

(#150) J.J. András válasza SzlobiG (#103) üzenetére


J.J. András
őstag

pedig hidd el beletennem a gepembe, hogy elmondhassam vegre, a VGA-FOGLALATA a gyenge keresztmetszete a vasnak :)) :C

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.