Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AceTom


AceTom
aktív tag

A Blu-ray író ára lemaradt :P

(#2) eszterencs válasza AceTom (#1) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Valóban, köszi az észrevételt, pótoltuk. :B

(#3) SLYM


SLYM
veterán

jó kis kari így elsőre az X1950 Pro. várom a PH-s tesztet

(#4) rolko


rolko
őstag

Hát még most nem látom értelmét a Blu-ray írónak mert drága, a lemez kapacitásához képest olcsó, bár én többre számítottam. Ha az író lemegy kb 30k környékére akkor majd veszek egy írót :DDD

(#5) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

244ezer forint. Hát ez kedves.

Az x1950pro tetszik jó kis karinak tűnik, biztos lesznek ennél olcsóbbak is, hisz az ASUS azért prémiumcucc. :R

(#6) slayer006 válasza AceTom (#1) üzenetére


slayer006
addikt

az AD-7173A is

"Nem könnyű apának lenni, mikor a gyerek a lázadó korszakát éli." - Darth Vader

(#7) |AP|


|AP|
veterán

Az MSI notebookja már kapható itthon? Sehol nem találkoztam még vele. Merre keressem?

(#8) venember83


venember83
nagyúr

:W :W :W Akkor mar inkabb 1 parszaz gb-os hdd s melle 1 kiszolgalo pc... 240k... Hany ezer szazalekos nyereseggel dolgoznak???

Varom az uj NEC irok ph!-s tesztjeit :DDD

[Szerkesztve]

(#9) - iSO -


- iSO -
tag

Iszonyat drága lett szegényke blue...
Az MSI noti nekem is nagyon tetszik !!! :)
az MXM II modul mit csinál ?

:R
iSO

(#10) dwiki


dwiki
senior tag

Kicsit komikusnak hatnak az író árát magasló hozzászólások...
Miért az első CD írok mennyibe kerültek?
Szerintem többe mint ez most...
És szerintem hamarabb megy le ennek az ára, mint anno a CD-drive-ok ára...
(mivel azóta kicsit felgyorsultak a dolgok...)

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#11) ynsane


ynsane
csendes tag

ez a blu-ray író még így is olcsóbb, mint a legelső CD majd DVD írók...
pár hónap és lemegy az ára :P

[Szerkesztve]

(#12) Muton


Muton
addikt

régen én is mini typhoont szerettem volna venni, viszont több tesztben is csúnyán leszerepelt, annak ellenére, h a big typhoon kialakítását követi (ami a legjobbak között van) és még rézből is készül alu helyett. valami mégis kimaradt a képletből :D

[Szerkesztve]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#13) REDeath


REDeath
őstag

Azé az a lemez 4500-ért se olcsó :D 25 GB-nyi DVD 1000 Ft-ból simán kijön. igaz több helyet foglal és nem egyben van stb. csak mondo hogy azért az se ''olcsó''....

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#14) ALI_G


ALI_G
veterán

''Az újdonság ára egyelőre meglehetősen borsos: 244 000 Ft.''

jó, hogy lehet kapni.

100 Ft-os kenyeret és Blú réj írót követelünk!

(#15) venember83


venember83
nagyúr

Blu-ray-irot gyarthat mas is? Vagy Sony nem adja meg a jogot senkinek, h licenszelje ezt a dvd-formatumot? Mert ha csak a Sony fog ilyesmit gyartani akkor sokaig nem lesz kek lezer a gepemnebn...

(#16) marcee válasza - iSO - (#9) üzenetére


marcee
addikt

Az Mxm modul az nvidia által fejlesztett csatoló, ami lehetővé teszi a notebook-okban is a videókártya cseréjét. Az Msi komolyan foglalkozik a témával szerencsére, amúgy elég alacsony egyelőre az elterjedtsége sajnos.

\m/

(#17) Male válasza venember83 (#15) üzenetére


Male
nagyúr

Vegyél HD-DVD-t, az is kék :)

Fog más is gyártani... persze a nagy felvésérolgatás, egyesülések után lassan már alig lesz 2-3 ODD gyártó...

(#18) tbs válasza REDeath (#13) üzenetére


tbs
addikt

És amikor megy egy mentés, akkor ott állsz mellette és cseréled a lemezeket?

Egy kis cégnek pont jó méret mentésekhez a 25G, és nem kell pöcsölni a szalagokkal. Nem beszélve a random hozzáférésről. Ja, és egy normálisabb dlt is legalább ennyi...

Legfeljebb Neked nincs erre szükséged. Még. :DDD

(#19) szab.tam


szab.tam
nagyúr

A verhetetlen árú monitorokhoz csak egy hozzáfűzés:
Nemrég vettem egy 20''-os Mirai 1400x1050-es, dvi-os, teljesen pixelhibamentes monitort a MM-ban. Analóg és még dvi kábel is volt a dobozban. Mindez 65 k-ért. NA: EZ A VERHETETLEN ÁR!

[Szerkesztve]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#20) szab.tam


szab.tam
nagyúr

Bátyám mesélte múltkor: a Műegyetemen, a cd-írás hőskorában, amikor 200k-volt egy cd-író, (mondanom sem kell, hogy a Ft. vásárlóértéke kissé több volt akkoron), és vigyázállásban, pisszenés nélkül strázsáltak, míg megírta az 5000,- Ft-os lemezt...
Hát a bluray is most valami ilyesmi...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#21) szab.tam válasza ALI_G (#14) üzenetére


szab.tam
nagyúr

''100 Ft-os kenyeret és Blú réj írót követelünk!''

Én megígérem Neked, megkapod mindkettőt... DE TESSÉK RÁÁÁM SZAVAZNI!!!

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#22) VargaI válasza szab.tam (#19) üzenetére


VargaI
senior tag

ezzel sajnos egyet kell, hogy értsek én is, 55k-ért 19''-os DVI-s az jó ár ;) , de 70k-ért a wide az nagyon drága szerintem, ennyiért van ugyanilyen asus is akár, valamint ott van az ACER 1923 szintén 70k környékén, ami P-MVA panelos is :U
a Turionos laptopoknak valóban egészen barátságos áruk van, főleg 238k-ért 7300 Go-val ellátott verziónak :)

[Szerkesztve]

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#23) szab.tam válasza VargaI (#22) üzenetére


szab.tam
nagyúr

Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a Mirai tn paneles, a fekete az jó szürkének is, és a betekintési szög a gyakorlatban nem tetszik: sajnos a képernyő alja és a teteje között az eltérő szög miatt látszik a különbség, és ez egy világos háttérnél már zavaró.


[Szerkesztve]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#24) REDeath válasza tbs (#18) üzenetére


REDeath
őstag

Kár hogy nem érted amit mondtam. ugyanis én nem lehúztam a blu-rayt, sőt. csak mondtam hogy az az olcsó az nagyon relatív megfogalmazás.

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#25) #95561216 válasza venember83 (#8) üzenetére


#95561216
törölt tag

A fejlesztés meg ugye ingyér' van, mi? :W :W :W

(#26) Márton


Márton
nagyúr

Ebben a hírben hol a teszt?
Vagy nem a megfelelő cikket olvastam? :F

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#27) turho válasza Márton (#26) üzenetére


turho
őstag

Erre gondoltam én is. Mondom szenzáció, írás-és visszaolvasás tesztek, benyomások...de csak egy nyúlfarknyi hírecske, itt is kiderült számomra hogy: nahát, kapható :DDD

(#28) joshua7 válasza (Kolombusz) (#5) üzenetére


joshua7
veterán

Idáig pont az Asus a legolcsóbb. :) Olcsóbb mint a Club3d, Sapphire vagy Powercolor.

Semper Fi

(#29) hzcs


hzcs
senior tag

A notebookos nec írónak lehet cserélni az elejét? gondolkodom egy ilyenen, mert az Asus laptopban a tsst író egy nagy szar. 6 íróból 2 lemezt írtam kb. Gondolom a nec valamivel jobb mint a tsst...

(#30) Komplikato válasza venember83 (#15) üzenetére


Komplikato
veterán

''Blu-ray-irot gyarthat mas is?''
Panasonic Blu-ray SW-5582 Blu-ray drive for 868.99 USD - [link]
Persze, és gyártanak is :)

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#31) Komplikato válasza hzcs (#29) üzenetére


Komplikato
veterán

''A notebookos nec írónak lehet cserélni az elejét?''
Általában összes asztali és niti meghajtó előlapja cserélhető, a gond az szokott lenni, hogy honnan veszel hozzá passzoló előlapot, mert abból van 3-4 szabvány ...

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#32) hzcs válasza Komplikato (#31) üzenetére


hzcs
senior tag

Hát ez az, hogy nem tudom az enyém passzolna-e rá. 1 adott dologra minek ennyi szabvány, így már nem is szabvány a szabvány.

(#33) venember83 válasza Komplikato (#30) üzenetére


venember83
nagyúr

kosz, ebben remenykedtem, mert igy elobb-utobb megfizetheto lesz :DDD Nem tudtam, h a Sony engedi masnak is licenszeltetni, vagy megtartja csak es kizarolag maganak a technologiat. :R

(#34) venember83 válasza #95561216 (#25) üzenetére


venember83
nagyúr

hat nyugi, ilyen aron nekik 10000ev alatt sem terul meg a fejlesztesbe beleolt kp, mivel nagyon keveset fognak eladni belole, mondhatni lenyegeben 0 (ertsd nulla) darabot. Kulonben meg nem ertem a felhaborodott hsz-t, de egeszsegedre! ;)

(#35) atuci válasza venember83 (#34) üzenetére


atuci
senior tag

Ezt ugye nem gondoltad komolyan?

Szerinted a csúcsprocik 150k-s vételárát (1000 db-os megrendelés esetén :) ) illetve a hasonló árú csúcs vga-kat nem fizeti meg senki? Majd mindenki arra vár, hogy essen le az ára 50%-ra, mi?

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#36) atuci


atuci
senior tag

Van valakinek tapasztalata ezekkel a Hanns.G monitorokkal, mert az ára nagyon jó, de személyesen még nem találkoztam velük.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#37) macilaci78


macilaci78
nagyúr

A motoros kép helyett a ''Fuck you!''-sat vártam... :DDD

Kellemes kis összefoglaló...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#38) tbs válasza REDeath (#24) üzenetére


tbs
addikt

:DDD Örülök, hogy értjük egymást.

(#39) Csiborbogár


Csiborbogár
őstag

Én már láttam 54k-ért is ASUS 7900GS-t, szóval nem drágább mint egy 1950Pro. :))
[link]

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#40) - iSO - válasza marcee (#16) üzenetére


- iSO -
tag

Köszönöm szépen!

:R
iSO

(#41) venember83 válasza atuci (#35) üzenetére


venember83
nagyúr

Csucsprocinal/vganal fent all a helyzet, h mindenkinek a leggyorsabb kell, ezert megveszi barmilyen draga legyen, de blu-ray odd eseten szvsz nem. Nezz meg barmilyen marketing-tanulmanyt, az uj cuccok nem megjelenesuktol fogva, hanem elterjedesuktol szamitva hoznak profitot. Ez teny, de ha akarod nyugodtan kezdj el vitatkozni a kozgazdaszokkal :P

(#42) atuci válasza venember83 (#41) üzenetére


atuci
senior tag

Persze, igazad lehet, de azt írtad, hogy ezen az áron nem adnak el egy darabot sem!

Akkor, a te logikád szerint (lásd csúcsproci) csak az veszi meg, akinek a legnagyobb adattárolásra alkalmas ODD kell, vagyis jelenleg a blu-ray írót fogja előnyben részesíteni, ''megveszi bármilyen drága legyen''.

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#43) Komplikato válasza venember83 (#33) üzenetére


Komplikato
veterán

''Nem tudtam, h a Sony engedi masnak is licenszeltetni ...''
Blu-Ray LG GBW-H10NRB Black DVD Író 202,680.-Ft - [link] ;]
Ezek szerint igen.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#44) venember83 válasza atuci (#42) üzenetére


venember83
nagyúr

Logikam csak procira meg vga-ra vonatkozott, szvsz, persze lehet, h nincs igazam, de en nem hiszem. Nem annyira divatos blu-rayvel ugralni, mint kentsfielddel, szvsz.

(#45) ubi2 válasza |AP| (#7) üzenetére


ubi2
csendes tag

Hello,

iPon-nal [link] kaphato eleg sok fajta MSI notebook, Sony Blu-Ray iroja is ''csak'' 226e Ft-ba kerul, het elejen meg dragabb volt, remelem igy fog esni folyamatosan az ara :)

[Szerkesztve]

(#46) marcee


marcee
addikt

Hééé, ez a múltheti hazai pálya! Szombat reggeli olvasnivalót a KV mellé nekem! ;]

\m/

(#47) #95561216 válasza venember83 (#34) üzenetére


#95561216
törölt tag

Inkább nem kommentálom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.