Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rebell


Rebell
senior tag

Márcsak 1 megjelenési időpont hiányzik. Nagyon város!!!!!!!!
Saját kecó???? :)) betegek :DDD TDU SIMS móddal :C

(#2) Sicilian


Sicilian
addikt

A képek szépek, de azt könnyű megcsinálni, majd meglátjuk, hogy a game milyen lesz :K

nothing is true everything is permitted..

(#3) Gomez86


Gomez86
őstag

Nagyon-Nagyon várós de jöjjön már egy dátum, meg egy ingame videó

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#4) huszar90 válasza Gomez86 (#3) üzenetére


huszar90
aktív tag

igen egy ingame videót kérünk!

(#5) littlelion21


littlelion21
addikt

A változó időjárásnak határozottan örülnék...

(#6) Dany007


Dany007
veterán

Komoly! Kár, hogy utálom az ilyen típusú képeket. Ez kb. a semmitmondó kategória.
Majd ha in-game képek lesznek, na abból már le lehet szűrni majd valamit.

(#7) hülyegyerek válasza Dany007 (#6) üzenetére


hülyegyerek
addikt

De legalább valami....3,5 éve várom epekedve a folytatást,szóval gyüjjön mán !!!

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#8) Dany007 válasza hülyegyerek (#7) üzenetére


Dany007
veterán

:Y már olyan régi! =/
Én még mindig úgy küdöm, mintha vadiúj lenne... Legalábbis olyan érzés :)
Az este nagyon kell bele. Meg az időjárás is.

(#9) Tomcat


Tomcat
őstag

Remélhetőleg hamarosan bejelentenek egy kellemes kis őszi megjelenési dátumot az új részhez. Már nagyon türelmetlen vagyok.
Remélem azért lesznek benne BMW-k is! (Legalább az M-esek) :)

Tomcat

(#10) Djuree


Djuree
félisten

várom :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11) hülyegyerek válasza Dany007 (#8) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Az elsőhöz is van éjszaka-mod....

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#12) zuchy


zuchy
őstag

A hivatalos oldalon van több kép is...

PC-STYLE.hu

(#13) Gomez86 válasza Tomcat (#9) üzenetére


Gomez86
őstag

Hivatalos oldalon:
"...Eden Games, are proud to announce the newest installment in the legendary racing franchise with Test Drive Unlimited 2 for the Xbox 360, PlayStation3 and Windows PC coming Fall 2010"

:) Minden kívánságod így teljesüljön...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#14) marked one94


marked one94
őstag

Csak jöjjön már :DDD + remélem ebbe is akkor bejárható terület lesz mint a előzőbe.

You'll Never Walk Alone

(#15) zuchy válasza marked one94 (#14) üzenetére


zuchy
őstag

A sziget kisebb, de több lesz az út, azt hiszem 2000 mérföld lesz aszfalt és földutakkal.
AZ úgy 3200km. :)) Aki kíváncsi még több infóra, az megtekintheti a Test Drive Unlimited 2 topikban.

PC-STYLE.hu

(#16) Tomcat válasza Gomez86 (#13) üzenetére


Tomcat
őstag

A BMW-kről sem mondanék le, ha lehet! :)

Tomcat

(#17) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah ezt várom szeretettem és azthiszem nem vagyok egyedül. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) atee


atee
őstag

Megint egy autós játék ami miatt elhatározom, hogy veszek egy kormányt :) Aztán mégse veszek sosem. Sőt éppen csak bele nézek és bár tetszik, nem szentelek rá időt sosem.

D-day 2002-01-04 01:54

(#19) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Igeeen, ide vele. Alig kivárható :DDD Imádom. Csak legalább mondanának valami időpontot. Megközelítőleg. :B Atyaég, ez dekrv@ jó lesz :))

atee: Én emiatt vettem, nem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20) atee válasza hoffman_ (#19) üzenetére


atee
őstag

Az a probléma, hogy mindig van más játék ami jobban leköt. Az autós játékokra nem marad idő.
NA majd látom, hogy milyen lesz. És, ha szembe jön velem valami akciós jó kormány akkor elgondolkozom :)

D-day 2002-01-04 01:54

(#21) fpeter07


fpeter07
veterán

Muszáj lesz megint elkezdenem... :D Tanulva az előbbi hibámból most minden kilépés után elmentem a save fileokat. :U

(#22) hoffman_ válasza atee (#20) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én 6-7 ezerért vettem hardverapron, egész használható, nem szétesik féle kormányt. Logi Wingman akármi. Újonnan 10,20,30k+ pénzt nem dobnék ki rá, felesleges :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#23) atee válasza hoffman_ (#22) üzenetére


atee
őstag

Én meg csak olyat vagyok hajlandó venni ami nem valami alsó kategóriás cucc.
Általában mindennel így vagyok. Inkább várok rá, ha nem tudom megvenni, de a jobbat veszem.

D-day 2002-01-04 01:54

(#24) hoffman_ válasza atee (#23) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nagy általánosságban elmondható, hogy 3 kormány van, amivel már lehet játszani. Ebből a Wingman az első, utána a Momo, és a G25. Vannak páran más szemlélettel, akik miatt bele lehet rakni még plussz 1, talán 2 kormányt. A Wingman már élvezhető, ez saját tapasztalat, újonnan nem is tudom mennyi. Én használtan jutottam hozzá, 6ért. Jelenleg már egy Momo van, és hát nem ugyanaz a kettő, az ár is duplája, de még így is azt mondom, hogy jó a Wingman :) G25/27 meg a csillagos ég..

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25) infectedmann


infectedmann
őstag

Autós Sims. Jajj, de jó lesz :D

(#26) atee válasza hoffman_ (#24) üzenetére


atee
őstag

Pár hónapja majdnem vettem akciós G25 kormányt. Aztán lebeszéltem magam róla.
Talán ha újra látok akkor beleugrok, de egyelőre nagyon kihasználatlan lenne.

D-day 2002-01-04 01:54

(#27) Tomcat válasza hoffman_ (#24) üzenetére


Tomcat
őstag

Én úgy tapasztaltam hogy félautomata módban laza gurulgatáshoz MOMO, komoly versenyhez manuális váltáshoz G25 a legjobb kombó. MOMO : mert könnyű kezelni, és hosszú távon is kényelmes a vastag puha gumírozás miatt. G25 : mert halálosan precíz, pontosan irányítható vele a gép, viszont hosszú távon (2-3 óra után) nem olyan kényelmes mint a MOMO.

Tomcat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.