Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sagesz93


sagesz93
addikt

Ezaz, jön a 2 :)
Már az 1. részbe is beleszerettem. :C
Én várom nagyon :)

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

várom a 2-t..bár ezekből a képekből igazából semmi sem derül ki, de az mindegy:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) GabN73 válasza Sirandrish (#2) üzenetére


GabN73
addikt

szerintem meg kiderült:lesz benne offroad?!

(#4) winfier


winfier
senior tag

Már az 1. részt is imádtam :K
Remélem, hogy nem lesz majd csalódás. Mondjuk a képek nem mondanak valami sokat. :W

[ Szerkesztve ]

"Végy egy erős motort, akassz rá négy kereket, és te győzöl!" - Régi szép idők

(#5) MaTTeS válasza winfier (#4) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Ja, mert koncepció rajzok :D

(#6) {Zodiac}


{Zodiac}
senior tag

Ááááá, dzsungel feeling!!!! Ezazzzz!!! Mikor-mikor-mikor? :))

Öntörvényű Sünmalac

(#7) Sirandrish válasza GabN73 (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

huuuu...meg lesznek benne autók:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) konas


konas
senior tag

Hola.
Elege valtozatosnak tunik..El tudom kepzelni hogy jol osszedobjak..
Varnak egy TestDrive Unl. 2-t.

[ Szerkesztve ]

(#9) JanR


JanR
addikt

Kedvcsinálók a képek, az biztos :)

(#10) Sonja válasza GabN73 (#3) üzenetére


Sonja
veterán

Sajnos lesz. :( További képek és infók, KATT! :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#11) Ice!?


Ice!?
őstag

Megmutatták, hogy ilyen is lesz, nem is kis örömömre. :R

(#12) jasohn


jasohn
tag

És zsír off-road mocik is lesznek benne talán :K

És ha minden igaz láttam ott egy "lambó kúntáccsot" is!

(#13) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Hát ez már nem az a TDU amit annyira megszerettem.
Azért kipróbálom, de off-road nem kellett volna ide. Ez olyan mintha NFS-be tennének offroad-ot. :(((

(#14) BiP


BiP
nagyúr

Off-roadnak én sem örülök. Bár a képek nagyon hangulatosak.

(#15) littlelion21


littlelion21
addikt

Ha tesznek bele napszakot, időjárást az már nekem elég.
Plusz átpakolhatnák mondjuk Új-Zélandra. Már unom a pálmafákat meg az állandó napfény-fürdőt. :)

De ezt az off-road vonalat nem erőltetném....

(#16) LackoMester


LackoMester
addikt

mintha ezekböl a képekböl 1-2már láttam volna egy korábbi hirben,na mind1...lényeg nagyon jó volt az elözö rész,remélem valami hasonló lesz a köv.is..de már legalább a megjelenési dátumot,hozták voilna ki...

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#17) bOtX


bOtX
aktív tag

Úúúúú de várom :Y

(#18) Nunder


Nunder
őstag

Szép képek, ahhoz képest hogy csak skiccek. Kíváncsi leszek milyen lesz a megvalósított terep.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#19) HummeRC


HummeRC
senior tag

Ha tényleg lesz benne off-road rész, akkor talán kipróbálom. Nálam az 1. rész teljesen kiamaradt. Nem fogott meg az, amit az ismerősöknél láttam belőle. Persze attól még lehet jó. Kinek mi tetszik. ;)

(#20) BiP válasza HummeRC (#19) üzenetére


BiP
nagyúr

Mindenképpen tegyél egy próbát. Én annó a videók alapján kételkedtem benne, de mégis kipróbáltam. Utána nem bírtam letenni.

(#21) Skizz


Skizz
addikt

nemsoká egy G25 társaságában kezdem újra az 1-et, ráhangolom magam a 2-re :C

(#22) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Remélem ennél nem kell majd bizonyos időközönként adott fájlt törölgetni ahhoz, hogy normálisan lehessen vele játszani. :U Bár nekem (is) még sokszor így is teljesen lefagyott.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#23) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Remélem ebben nem sokszög emelkedők meg 10 cm-es padkák lesznek.

Tiszta Windows rendes ház

(#24) hommeros


hommeros
őstag

Durván jó a concept art.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#25) Mosquitoo


Mosquitoo
senior tag

Nem értem miért szidják sokan az off-road részt... :F Hát nem emlékeztek, hogy milyen jó túrák voltak a haverokkal a dzsungel közepébe? Jahogy nem csináltatok oylanokat? Jahogy nem is játszottatok a TDU-val... :U Na mindegy. Én várom nagyon! :C

(#26) Dyno


Dyno
veterán

Húúúhúúú de frankó főleg ezek a túrák a dzsungelbe nyugodt időtöltés a haverokkkal!!!Baromira várom.

(#27) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Már nagyon várom a 2-t :K Amióta az 1. megjelent,itt van a gépen.Kétszer 100%-ig kijátszottam,azóta meg néha vezetek egy pár kilométert,ha valami felidegesít.Off-road dolog elég érdekesen hangzik ,föleg mivel én is túrázgattam a dzsungelben,érdekes helyeken,csak sajna a géppark nem engedett túl nagy szabadságot ezen a téren.
Új-Zélandról meg az a véleményem,hogy az már nem lenne igazi Test Drive.Csak annyit mondok : Tour of the island-Ferrarik,pálmafák.Ez az ami mindig is megfogott. :)

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#28) Pecc


Pecc
őstag

Remélem jobban rámennek a kapcsolat részére és nem fog ledobálni a layerekről, talán még azt is megoldják, hogy ne csak 8-an mehessünk egyszerre hanem mondjuk 20an:) :D

Jó lenne ha ténylges éjszaka is belekrülne, feelinges lenne egy kis esti cruise a holdfényben megcsillanó méregdrága sport autókkat:)

Szép álom... :)

hülyegyerek - 100%-ig kijátszottad?

[ Szerkesztve ]

(#29) hülyegyerek válasza Pecc (#28) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Igen.Mivel alapból kerülöm a netes játékokat,ezért igen nehéz volt magamat rászedni,hogy hálóban nyomjam valakikkel,de aztán úgy döntöttem,hogy ez a játék megér ennyi "szenvedést".

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.