Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szuper-t


szuper-t
senior tag

na jólvan de miylen minőségben ?:)
nekem még sosem volt ilyen cuccom valaki tapasztalat?:)

(#2) t72killer válasza szuper-t (#1) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nekem van egy eMachines M6805 laptopom, ami 1az1ben megegyezik valamelyik korabeli Gateway modellel.

Kb 4 éve használom, és eddig semmi panaszom rá:) Egy dolog lehetje jobb: a support lehetne up-to-date-ebb (pl jó lenne, ha lennének BIOS+driverfrissítések a kiadás után 2-3évig), de nagyon jó kis noti, máig használom.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#3) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Külföldön egy eléggé ismert márka, itt nem sokan ismerik.
Remélem ez hamarosan változni fog.

(#4) P00By válasza -XadAnuX+ (#3) üzenetére


P00By
nagyúr

Viszonylag ismert, itthon khm :D Ezek nem tűnnek rossznak! ;)

(#5) Geönczy válasza szuper-t (#1) üzenetére


Geönczy
aktív tag

Üdv!
Nekem Gateway P7811Fx notebook-m van. Egyszerű dizájn de jól néz. Meg bírja is a strapát. Utaztam vonaton és leesett a földre a fejed feletti csomagtartóról :W Azt hittem, hogy vége de semmi baja se lett, még karcolás sincs rajta. A másik, hogy nagyon erős konfig van(nézz utánna) benne és ahhozképest olcsó. Én 2008 augusztusában vettem és kijöttem 270.000 ft-ból - 200.000 volt a gép 20.000 volt a fuvar az USA-ból és 50.000 a vám. De még így is megérte. Itthon ennyi pénzért hát nem kapsz 9800m gts videókarit meg még mondhatnám. Akku ideje is jó, ha nem játszok rajta 3 óráig is bírja(átlag 2 és fél óra). Kijelzője is szép(17 col full hd). Minden játék szépen fut. Semmilyen problémám nem volt még vele, se telepítéskor se máskor. Úgyhogy én csak jót tudok róla mondani. Ja és a másik a melegedés. Megemeltem a földtől olyan 2 centire. A laptop legmelegebb külső pontja se érte el még a 46 fokot!!! játék alatt sem.
Összegezve: egyszerű, erős, és nem méregdrága.

(#6) D.Orion


D.Orion
veterán

"A grafikus processzor szerepét az NVIDIA új, GeForce G 210 jelölésű terméke tölti be, mely kompatibilis a DirectX 10.1-gyel"

Nocsak-nocsak. Valaki tud valami plusz infót adni erről a vga-ról?

(#7) t72killer válasza D.Orion (#6) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A mobil verzióról volt hír nemrégen, de ez már nagyon jó hír, hogy bejelentés után rögtön elkezdenek csordogáni. Nem csak az OEM gyártók, hanem én is érdeklődöm...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#8) csongi


csongi
veterán

Több típusú laptoppal találkoztam már. Garanciális problémám is volt velük. Az ügyfél kezelés nem éppen a legamagasabb szintű, de ez, az ügyfél referenstől függ. A garanciális hibát szó nélkül cserélték, korrekt módon. A készülékek ár arányában nekem tetszenek. Ami nyafogós a driver támogatottságuk. WIN XP kínszenvedés velük. 2 ugyan olyan hardveres gép volt nálam. Az egyikre sikerült ráeröltetnem a drivereket, a másikra nem. És mások is szenvedtek vele.Kíváncsian várom az új termékeket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.