Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanya


Sanya
nagyúr

Az nvidia bejelentésről van valahol link?

mondjuk ez: Lower performance after upgrading to Microsoft Windows 11 2022 Update | NVIDIA (custhelp.com)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#2) M0ng00se


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

pubg kozben neha ereztem hogy az atlag 130rol neha beesett 90 korulire, nemhittem hogy a win update miatt azthittem csak ennyit bir a kartya xddd

V6

(#3) Abu85 válasza Sanya (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Biztos van, mi ezt mailen kaptuk az NV-től azonnali közlésre.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#4) Polllen


Polllen
nagyúr

AMD oldalról a 3400G is instabilabb lett azóta. :(

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5) Sanya válasza Abu85 (#3) üzenetére


Sanya
nagyúr

Nekem itt-ott lagolt a gépem (nvidia gtx1650) és egyből nvidia driverfrissítéssel kezdtem. Milyen jól tettem!

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#6) PuMbA


PuMbA
titán

Tehát ez a hiba csak azoknál van, akiknél fent van a nem éppen jó hírnevű GeForce "Experience"?

[ Szerkesztve ]

(#7) Abu85 válasza PuMbA (#6) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Az NVIDIA nem közölte, hogy mi a hiba, csak azt, hogy a GeForce Experience 3.26.0.131 béta kiadásba belerakták a javítását.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#8) Sanya válasza PuMbA (#6) üzenetére


Sanya
nagyúr

Dehogy, csak az szedi le az új drivert, ha van experiencéd, és be van kapcsolva az autoupdate. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#9) PuMbA válasza Sanya (#8) üzenetére


PuMbA
titán

Csak mert olvastam régen olyat, hogy az Experience fent volt és akadoztak a játékok. Törlése után meg megoldódott. Én felraktam egyszer, de annyira semmit tudó program számomra, hogy minek legyen fent, ezért le is szedtem. Szerencsére semmiféle problémám nem volt így még, ezért kérdeztem.

[ Szerkesztve ]

(#10) 3L1T3 válasza PuMbA (#9) üzenetére


3L1T3
addikt

Kétlem, hogy az experience bármit befolyásolna a játékok esetében. :U

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#11) ricsi99 válasza 3L1T3 (#10) üzenetére


ricsi99
addikt

Akkor a 399.xxx es driverek is szivnak :D

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#12) Decske válasza PuMbA (#6) üzenetére


Decske
aktív tag

Valószínűleg igen. Én kerülöm azt a rakat sz*rt és nem tapasztaltam ilyet sem 970-nel, sem 2060-nal, pedig már pár hónapja (június eleje óta) fent van a 22H2-es Win11 insider programon keresztül a gépeimen.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#13) PuMbA


PuMbA
titán

Úgy látszik, hogy tényleg a GeForce Experience okozza, mert ha leállítják ezt az Experience által felrakott háttérfolyamatot, akkor a legtöbb embernek megjavul: Nvidia FrameView SDK Service causing massive lag after Win 11 22H2 Update

Tudtam én :P

[ Szerkesztve ]

(#14) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Sose használtam a geforce experience-t és ezután se fogom.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.