Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Jó az a picit ívelt hátlap.

Illeszkedik majd a forróságtól púposodó hátlaphoz. :D

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#2) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A C5 szép, de az M5 valami förtelmes a 2 centis alsó kihasználatlan résszel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) Flind


Flind
senior tag

Végre csinál valamit a Sony. Az új kamerára leszek főleg kíváncsi.

(#4) Szabcsizz válasza Polarstar (#1) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Mostmár az is baj,ha változtatnak? :(

Egyébként szerintem szuperül néz ki mindkettő,plusz a belső is teljesen okés.A C5 kár,hogy "csak" a nyolcmagossal jött.
Lehetett volna abban is 3GB RAM.Kamerák remélem nagyot fognak gurítani.

(#5) jUUh


jUUh
addikt

Biztos én vagyok lemaradva, de a C4 még nem is kapható, de már C5? :F

Samsung Galaxy S23+

(#6) hito


hito
nagyúr

Jájj de jó is lesz majd az az 5x-ös veszteségmentes zoom optikai stabilizátor nélkül :C :W Kétlem, hogy a 7.6mm-ebe elfért volna egy stabilizátor is, ráadásul a Sony-nál már szinte tradícó is kihagyni ;]

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#7) Örni


Örni
senior tag

Na, ne! A Sony végre megcsinálja azt amire évek óta várok és lesz lossless zoom? El sem hiszem! Bár ha nem a videózásnál lesz, hanem csak fényképezésnél, akkor nem érdekes.
Amúgy meg végre csúcs kamerát raknak egy középkategóriás telóba, csak így tovább!!!

A C5 meg pöpecül néz ki!

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#8) janeszgol


janeszgol
félisten

Nem hiszem el, hogy az M5-ben 3 giga ram lesz. Az alapból kukázná az összes eddigi Sony mobilt. Jó lesz az kettőnek is. (Viszont ha valóban igazak az M5 speckói a 3 giga rammal egyetemben és a 400 dollárral, minden eddigi telóm eladom a p*csába érte. :)) )

(#9) blueMerle válasza jUUh (#5) üzenetére


blueMerle
veterán

Hát, ugyanúgy fossák magukból a telefonokat mint anno a Samsung tette, most úgy látszik őket kapta el ez a fajta láz :))

(#10) feco99


feco99
csendes tag

Tetszetős telefonok 😀 Kíváncsian várom a hivatalos bejelentést 😁

(#11) roli543


roli543
őstag

Az M5 nem nagyon hozott design váltást, de a C5... :Y :Y :Y cseszett jól néz ki... ha lenne egy max 5 colos kistesója... mit meg nem adnék érte :D

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#12) blueMerle válasza roli543 (#11) üzenetére


blueMerle
veterán

Hát ő szóval izé... :))

[ Szerkesztve ]

(#13) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Minek az előlapra vaku? Nagyon jó lehet fél méterről levakuzni magad, aztán percekig látni se fogsz.

(#14) jUUh válasza blueMerle (#9) üzenetére


jUUh
addikt

És ebbe mi a jó nekik? Mármint engem érdekelne a C4, de még nincs lehetőségem megvenni de már jön a másik? Nem értem én ezt O.o

Samsung Galaxy S23+

(#15) norti válasza janeszgol (#8) üzenetére


norti
addikt

Azért azt szerintem várd meg, hogyan muzsikál a Mediatek proci, mert én egyelőre nem nagyon láttam róla teszteket. Kíváncsi leszek mennyiben lesz visszalépés a Qualcomm 8xx szériájához képest, akár teljesítményben, akár vezetéknélküli szolgáltatásokban, akár akkuidőben.

(#16) Örni válasza jUUh (#14) üzenetére


Örni
senior tag

Gondolom a számozások felzárkóztatása megy az ifon és a csamcsung mellé.

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#17) ctvagyok válasza blueMerle (#12) üzenetére


ctvagyok
őstag

Mi a fenét akarsz láttatni? Mert erre egyik sem hasonlít. Főleg, hogy a huawei-en sokkal nagyobb a káva, csak fekete a képernyő körül, és nem látszik. A c5 ön elég vékony a fekete csík, ha nem manipuláltak a képen persze.

Na a C5 jó lett, igy oldák meg a következő kompaktot is. Igazából tetszik a C5, még ha nem is egy ekkora phablet az álmom.

(#15) norti Hiába a sok kis mag, inkább egy s801. Nem hiszem el, hogy nem fog throttingolni ezerrel az x10. Akkor meg el is veszett az előny.

[ Szerkesztve ]

(#18) janeszgol válasza norti (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

Figyelni fogom, hogyan szerepel nem csak a SoC, hanem a kamera, a szoftver, egyáltalán 4G-s telefon-e?
Aztán lehet csal álom marad. Pláne ha nálunk 140-150 ezerért osztogatják.

(#19) #16514048


#16514048
törölt tag

Na, az M5 jöhetne, de jobban örültem volna, ha megmarad középkategóriásnak az M széria. Papíron nagyon jónak tűnik, minden olyan dolgot javítottak, ami miatt nem vettem M4-et. 400 USD-ért megérné, kár hogy ettől több lesz úgyis, mire ideér.

C5 Ultra meg nagyon szép, csak nekem már túl nagy. Remélem gyorsan megkapják ezt a formatervet a kisebb modellek is.

(#20) janeszgol válasza #16514048 (#19) üzenetére


janeszgol
félisten

Az M5 úgy lenne jó, ha a szolgáltatóknál 80 ezernél nem kerülne többe (függően persze). Kicsit lobbizhatnának a Sonynál, ha már utóbbinak nem érdeke, hogy vigyék a telefonjait.

(#21) #65577472


#65577472
törölt tag

"A hátlap egyébként szintén formabontó az Xperiák között, ugyanis láthatóan ívelt kialakítást kapott a kényelmesebb fogás érdekében"

(#22) benike1999


benike1999
tag

Szerintem mindenki felejtse el hogy az M5 ilyen erős hardvert kapna....az M széria mindig a közép-alsó kategóriában versenyzett ezért 100% biztos hogy nem fogják felhozni felső kategóriába! Ja és ez a Mediatek SoC erősebb szinte minden Qualcomm processzornál úgyhogy a Sony nem fogja kinyírni a Z sorozatát egy telefon végett!

(#23) Szabcsizz válasza benike1999 (#22) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Erősebb minden Snap procinál?!
What?! :DD

[ Szerkesztve ]

(#24) maximilian4 válasza blueMerle (#12) üzenetére


maximilian4
addikt

Még csak véletlenül sem hasonlít a 2 telefon.

Maxi

(#25) icp1970


icp1970
senior tag

M5 nekem sem tetszik.

(#26) #65577472 válasza icp1970 (#25) üzenetére


#65577472
törölt tag

Nekem tetszik.

(#27) Wapmester


Wapmester
senior tag

a C5 ultra mindent visz és tényleg Ultra minden szempontból, remélem az xperia Z5 is követi ezt a dizájnt :D

(#28) benike1999 válasza Szabcsizz (#23) üzenetére


benike1999
tag

Ottvan a mondatban a "szinte" szó de győződj meg róla te magad milyen előnyben van mondjuk a Snapdragon 808-hoz vagy a Snapdragon 801-hez képest!

(#29) dekan0v


dekan0v
tag

Ugye kérdéses mi az, ami megvalósul majd ezekből, de az remélhető, hogy házon belül felkavarja kicsit azt a bizonyos (már már poshadt) állóvizet.

(#30) Stanbacsi


Stanbacsi
tag

Tetszetős. Odatette magát a sony úgyérzem.

(#31) Szabcsizz válasza benike1999 (#28) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Majd figyeld csak meg,hogy fog throttingolni ezzel a 10 maggal a processzor.Hiába erősebb a 801-es,vagy akár a 808-as Snap-nál.

(#32) babkukta


babkukta
senior tag

:C Én inkább megvárom a hivatalos bejelentést, aztán majd véleményezek. Úgy látom az 5ös szám lesz az idei szezon nyertese. Nem tudom h mi értelme volt így felzárkózni a többi gyártóhoz számozásban, bár valljuk be, galaxy s6, note 5, g4, i6, m9, mi5, p8 nagyobb számozásúak, de vajon szimplán a számok miatt nem vennék az Xperiákat :F

Üdvözlettel, Tibi

(#33) ZooLLeR


ZooLLeR
tag

Ez a c5 ultra botrányosan néz ki ezzel az előlappal,dehát mindenkinek más az ízlése.

Farhát eladó.

(#34) #16514048 válasza babkukta (#32) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem a többiekhez akarnak felzárkózni ezzel... A Z-széria most tart 5-nél, gondolom azt szeretnék, ha az azonos generációhoz tartozó telefonok egységes számozást kapnának az egész modellpalettán. És nem azért adnak ki ennyi telefont, hogy számozásban utolérjék a többieket.

(#35) ctvagyok válasza Szabcsizz (#31) üzenetére


ctvagyok
őstag

Nincs itten semmi 10 mag , csak 8 db 64 bites A53, jó magas órajeleken és 28nm-en gyártva.
Egy kicsit erősebb ez, mint Kirin 930/935, de a GPU míg is elmarad pl a snapdragon 801-től.

[ Szerkesztve ]

(#36) Urna válasza #65577472 (#21) üzenetére


Urna
tag

nekem is ez a széria jutott eszembe :)
+ az Xperia L

S10 + Galaxy Watch 3

(#37) Quasi_modo válasza #65577472 (#21) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Érdekes lenne ha így néznének ki,

valami

(#38) balgab84


balgab84
aktív tag

Jó kis műanyag. Remélhetőleg a z5 ütősebb lesz.

(#39) #65577472 válasza Quasi_modo (#37) üzenetére


#65577472
törölt tag

A lényeg, hogy az ívelt kialakítás már létezett a Sony-nál, csak még az OmniBalance dizájn előtt.

(#40) VIBO


VIBO
őstag

C5 szép nagyon. Jó hogy végre nem a szokásos Sony forma van. Viszont hátulja lehetne az M5-é :R

iPhone 14 pro, Buds Pro, Apple Watch Ultra, MK7 GTI, Zenbook i7

(#41) Xaels válasza Polarstar (#1) üzenetére


Xaels
félisten

A C5 Ultra tetszene feketében vagy bronz színben. De a hardverrel nem vagyok elégedett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#42) Crafter32


Crafter32
őstag

Valami különlegest csinálhatna a Sony, mégis csak egy nagy név ami szebb napokat is megért (bár ezt sok gyártóra igaz).
Hátha vmi most megmozdul. Kamera téren a Nokia volt az Isten, de az Apple termékek is jól szerepeltek általában. Talán a Sony rájött, hogy ez nagy lehetőség lehet.

[ Szerkesztve ]

(#43) én+te=mi


én+te=mi
csendes tag

Ebbe az àrkategóriába még mindig nem fér bele a 32Gb tárhely? :(
Értem én a bovíthetőséget na de.

(#44) FireFox1996 válasza Polarstar (#1) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Az ilyen kicsit ívelt hátlap a C3-nál is volt ;)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#45) Kékes525


Kékes525
félisten

Szép, nekem tetszik. Remélem a specifikációkkal sem lesz baj.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#46) xmaas


xmaas
őstag

A C5 Ultra nagyon baba ha ilyen lesz a Z5 os is akkor "must have" plane ha a kamerat is felturboztak S6 szintre , az is pozitivum hogy a hatlapja nem lesz uvegbol mert az karcolodik mint az allatt szinte fel az ember rarakni az asztalra vagy barhova tok nelkul

(#47) babkukta válasza #16514048 (#34) üzenetére


babkukta
senior tag

Hát.. pedig nem úgy néz ki :U Ennyi erővel a Z3-nál is ott lett volna a felzárkózás lehetősége, mégse éltek vele. Vmiért csak előre kellett rohanni az 5ig, nem gondolod? Hol a 4? Van 1,2,3, és jön az 5, nincs 4, de vmiből meg van (e4, c4). Valószínűleg a te elméleted is benne van, miszerint kicsit egységesebbé akarják tenni a számokat, de kétlem, h csak e miatt ugráltak volna ennyit. + amit mondtam az előbb is, lett volna már lehetőségük ezt megcsinálni

Üdvözlettel, Tibi

(#48) janeszgol válasza babkukta (#47) üzenetére


janeszgol
félisten

Az M-ből nem volt három és a C az a hármastól indult. Szerintem is annyi a logika, hogy mivel a Z4-et lejáratták (csak kellett valamit dobni az emberek elé, mivel a konkurencia is dobott), majd az 5-ös széria megmutatja.
Hogy eddig miért nem csinálták meg? Passzolom. Több Z jött ki, mint M-ből és C-ből, meg E-ből.

[ Szerkesztve ]

(#49) #16514048 válasza babkukta (#47) üzenetére


#16514048
törölt tag

Van Z4 is, csak Japánban, illetve itt is forgalmazzák, csak Z3+ néven. Én inkább ebben nem értem a logikát, igaz, hogy nincs sok különbség a Z3-hoz képest, de ez eddig is így volt szinte minden új Z modellnél...

A lényeg az, hogy a következőt nem hívhatják Z4-nek, mert az már létezik, annak mindenképp Z5-nek kell lennie, és a többi készülékük számát is ehhez igazítják.

(#50) QwErTy42


QwErTy42
addikt

A C5 már majdnem jó, csak sikerült elrontaniuk azzal a mocskos nagy felső kerettel.
Nem értem, hogy miért csinálja ezt több gyártó is: ha már elég keskeny a készülék, akkor legyen hosszú is. :W

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.