Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) brumesz


brumesz
aktív tag

biztos sokan lesznek akik nevetnek rajta, de nekem ez most így nem jön át :(

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#2) Gonosz15


Gonosz15
aktív tag

LogoutDB 3.9 - Kb mint a Horrorra akadva 4 . . .

Tényleg, ez nem is lenne hülyeség :D
LogoutDB --- Értékeljük az írásokat, mint az IMDB-n a filmeket :)

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szerintem The DJ nem sértődik meg érte, ha azt mondom, hogy nekem nagyon tetszik ez az írás. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) TheDragon007 válasza Vakegérke (#3) üzenetére


TheDragon007
senior tag

+1 :)

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#5) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

Rövidesen a lány megszólalt: „Ekkorát még az életbe' nem flesseltem gecc xD Ez veszett jó ez az anyag.”

:DDD :R

Oda mentem, ahol vagyok!

(#6) Lenry


Lenry
félisten

nem röhögtem annyit, mint az infóson, de nagyon tetszett ez is :D :C

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) Racecam válasza Gonosz15 (#2) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ez már egy elég régen tervbe vett, de még (idő hiány miatt) el nem készült "fícsőr". :K Igéretet tenni sajnos nem tudok, hogy mikor kerül majd bevezetésre. :(

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#8) Gonosz15 válasza Racecam (#7) üzenetére


Gonosz15
aktív tag

Az a legjobb ha nem is ígértek dátumot. Úgy nem kell vele sietni, egyszer csak jön és bumm meglepetés mindenkinek :)

"Az igazi érték az nem is a szépség, meg nem az intelligencia, nem a humorérzék, nem az hogy milyen a kocsid, vagy az hogy mi a neved, hanem ha te kerülsz szóba azt mondják egy korrekt gyerek."

(#9) The DJ


The DJ
addikt

Hát ez...ez...ez...valami fenomenális :DDD

Az előző paródián is nevettem, akárcsak ezen. Megtisztelő, hogy az én műveimet választod átírásra. A szomorkodás után el is kél egy kis vidámság, úgy hogy oda is tettem az írásom végére a linket, hogy többen felfedezzék :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#10) aram01


aram01
nagyúr

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11) makraipeter1


makraipeter1
tag

Ez nagyon jóóóó :D :D :D :D :D :DDD

(#12) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A vége nagyon fááááj. :O :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13) Picco


Picco
addikt

Egy könnycsepp hullott a papírra, majd még egy és még egy, míg végül az utolsó pár név át nem ázott teljesen. „Aztak*rva...” :DDD

jol sikerult :)

The DJ irasa is utott, de ez maskeppen :R

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#14) vottokar


vottokar
senior tag

Nem rossz! :K :R

"Hát te meg ki a tö*öm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát?"

(#15) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

:DD :C

(#16) Napfénysüti

Jó paródiája lett az eredetinek. :)

Més que un club!

(#17) gamerkiller válasza Tomaaasz (#5) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hát ezen szétestem én is..:D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#18) FPéter


FPéter
aktív tag

Nagyon köszönöm mindenkinek a kritikát, egyszer már összehozok egy infósat is.... :)

Akiknek nem tetszett: abszolút megértem, hogy nem ütött akkorát, nem a humorra megyek rá általában, csak a történet hangulatának a gyökeres megváltoztatására. Ez engem szórakoztat, sajnos ilyen perverz vagyok. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.