Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Jó kis teszt, grat. Ez a pénz tényleg nem sok érte, viszont szerintem elég ratyik a képek amiket lő.. :(((

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#22) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Teljesen mint egy PH!-es teszt. Grat, szép lett!

Egyébként a készülékről: A kamerában hatalmasat csalódtam, ennyire még az N73-am kamerája sem mosódik el. Ez pedig már nagy szó. :DDD

(#23) gamerkiller válasza Vasinger! (#22) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Mert mintha az N73-nak rossz kamerája lenne.. :(((

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#24) Vasinger! válasza gamerkiller (#23) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hát, kevesebb fénynél már eléggé rossz képeket csinál és még jó fényviszonyok között is szemcsésedik néha. Este meg használhatatlan szinte.

(#25) gamerkiller válasza Vasinger! (#24) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Hát én még nem tapasztaltam ilyen hibákat.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#26) RexpecT


RexpecT
addikt

Ennyit nagyon megér ez a telefon, egyedül a garancia miatt nem éri meg szerintem.

(#27) Napfénysüti

Érdekes készülék, ennyiért nem is rossz. Bár van egy sejtésem hogy az a WM 6.5 nem éppen legális licensz rajta. :B
A kamera valóban 5Mp vagy interpolált lehet? Illetve vicces volt ez a proci infós turpisság is. :D

Més que un club!

(#28) fricz19


fricz19
őstag

jó cikk lett
köszönöm :R

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#29) Inarus


Inarus
addikt

:R Max respect! Köszönet az újabb kínai csodáért! :) Döbbenetes a hardver minősége! :))

(#30) erdoke


erdoke
titán

24e Ft-ért még kétséges garanciával is simán megéri.

A legjobb aláírás a héten

(#31) Rhino666


Rhino666
őstag

A Windows Mobile rendszert még ők se tudták elcseszni. :D

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#32) HXY


HXY
addikt

A 24 000 Ft-ban már benne van az áfa és a vám is?

(#33) bela5 válasza HXY (#32) üzenetére


bela5
aktív tag

Szerintem meg,ha a kínai minőség,és élettartam hozza a formáját,akkor meg kidobtál 24k.-t az ablakon,és arra az nem kevés pénz.

(#34) daninet


daninet
veterán

Én szívtam már be kínai iPod-al meg kínai telefonnal köszönöm szépen. :D Ha a gép maga nem is, az akku -tisztelet a kivételnek- mindben elhalálozik rövid idő alatt. Az ár örvendetes, de ennyiért láttam már GPS-es telót is ugyhogy ne dőljünk be.. :)
Az összeszerelésért maxi riszpekt :R

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#35) aram01


aram01
nagyúr

nagyon jó kis teszt gratula érte,jó lenne ha sűrűbben tesztelnél ilyesmit :K
kéne szerezed valami csajnai szponzort ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36) joey04


joey04
titán

Még csak átfutottam az írást, de az érdekelne, hogy a Device Info részt azt hogy tudják meghamisítani?

(ha van rá válasz máshol a tesztben, akkor sorry)

[ Szerkesztve ]

(#37) kaller1 válasza bela5 (#33) üzenetére


kaller1
veterán

Szerintem meg egy KP500 hamarabb fog széthullani, mint ez. :)

.::> <::.

(#38) hackeeeee válasza Mr.Csizmás (#2) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, erre az aksira nagyon rá vannak álva a kínaiak... Csomó dualsim-es telóban ilyen aksi van... :)

Véleményem szubjektív...

(#39) hackeeeee válasza bela5 (#33) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mert mi a baj a kínai telókkal? A dualsimes telókkal sincs baj (van azért azokból is sz@r persze), pedig azok nem ilyen anyagból vannak.

Amúgymeg tény, sztem is anyag szinten egy LG KP500 hamarabb megfikkan mint ez...

Véleményem szubjektív...

(#40) 03061981


03061981
tag

Döbbenet, hogy milyen minőséget csinálnak már Kínában! Lassan az esztergomi Suzukit is onnan fogják hozni... Na akkor tényleg végünk!!! :O

Privire illik válaszolni! Legalább ennyit: Kevés! Sok! Elkelt! Ha sürgős hívjatok! http://tinyurl.hu/NSMn/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.