Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sinisi


Sinisi
senior tag

A régi szép idők :-)

(#2) zh1972


zh1972
tag

megvesszük :)

(#3) Sinisi válasza zh1972 (#2) üzenetére


Sinisi
senior tag

Mint a szél :-)

(#4) james001


james001
veterán

"Fura" látni hogy a Tekken 7-et ilyen sokan szeretik,mert pl. én mint nagy Tekken fan pont hogy ebben a részben csalódtam eddig a legnagyobbat,a 6 és Tag 2 is évezredekkel jobb mint ez a rész.
Először is szerintem a sztori mód baromi rövidre sikerült,plusz szerintem így is hogy ismertem a régi részek sztoriját így is egy nagy katyvasz volt az egész. Plusz nekem ez az újságírós csávós hülyeség nagyon nem tetszett,semmi "tekken feelingje" nem volt :F Jobb lett volna ha visszahozzák a régi részek kaland-akció sztori módját,én szerettem azokat (Force mode,Scenario,stb.),azok ki is tolták volna a játékidőt. A többi karakternek van egy-két vicces endingje,de némelyik nevetségesen rossz és ráadásul csak egy kis f*s meccset kell végignyomni ahhoz hogy megnyisd őket... Ismét,a régi részekben egy teljes külön mód volt erre kitalálva.
Ha már játékmód,egy csomót szépen kidobtak a kukába. (Time Attack,Survival,Team Battle,Ghost Battle) :F
Season pass és dlc,ami eddig soha nem volt Tekken-ben,kivéve persze a Revolution-ben de azt hagyjuk úgyis f2p volt.
A Treasure Battle is egy vicc,a Ghost Battle jobb volt,ott legalább választhattál ellenfelet és más pályára dobott át,nem ugyanazon a pályán szenvedtél random ellenfelekkel.
Online-ról meg ne is beszéljünk... Nem tudom mennyire javították azóta (de ahogy olvasom nem nagyon),de az első pár napban kínszenvedés volt meccset találni.
Kicsit olyannak tűnik ez a rész nekem,mintha sürgették volna a fejlesztést és sok mindenre nem jutott volna idő és a sztori módot is mintha most csapták volna össze az utolsó pillanatban... Pedig volt rá 5 évük... Nem tudom addig mit reszeltek ott ennyire Namcoéknál :U

Kiplatináztam a játékot aztán el is adtam. 1 hét se volt. Durva mert Tekken-t még soha nem adtam el ilyen gyorsan,általában 2-3 évet kibírt nálam eddig mind :( Inkább megyek vissza Tekken 3azni :(

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#5) Sinisi válasza james001 (#4) üzenetére


Sinisi
senior tag

Ezek szerint nagy csalódás fog érni a 7-el?! Akkor lehet, hogy érdemes lesz előtte rápróbálni valahol.

(#6) james001 válasza Sinisi (#5) üzenetére


james001
veterán

Ha tetszett a 6 meg a Tag2... Meg úgy egyébként a többi régi rész is akkor sokat ne várj a 7-től. Szerintem ha lejjebb esik az ára akkor talán megéri rápróbálni.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#7) Sinisi válasza james001 (#6) üzenetére


Sinisi
senior tag

Igen, az előzőek renedben voltak. Akkor egy kicsit olyan ez mint a mortal combat, aminél szintén a korábbi szériák voltak "színvonalasabbak"...

(#8) Adam_Shepard válasza Sinisi (#5) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hát nekem pl az Injustice adta meg azt a feelinget, amit egy verekedős játéktól vártam (na jó, a Tekkentől). A Tekkenen érződik, hogy ha játszottál eggyel, akkor az összessel játszottál. Igaz én belefáradtam de kiplatinázni olyan 8-10 óra alatt lehet. És ahogy James barátom is mondja.. egy csalódás.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#9) zh1972


zh1972
tag

A kedvenc zenekaraim szarabb albumait is megveszem, hogy csináljanak még egyet, hátha jobb lesz.
Na.
Ez is ilyen! :D

(#10) Sinisi válasza Adam_Shepard (#8) üzenetére


Sinisi
senior tag

Nekem az elsők között a Killer Instinct volt, a tekkeneket inkább társaságban toltuk, szóval lehet, hogy a 7 így nem érne akkora csalódásként?

(#11) kolopele válasza Sinisi (#10) üzenetére


kolopele
nagyúr

Az ilyen esetekben lenne haszna az ingyenes demóknak, és akkor az ember könnyebben tudna dönteni. Így volt ez legutóbb a Mass Effect Andromeda kapcsán is, ahol az origin access - en lehetett 10 órát tolni próbaként, vagy a Dishonored 2 - nél ahol azt hiszem két pályát lehetett megcsinálni, és az ember el tudta dönteni megéri e neki azt a tizenezer forintot. Mass Effect nálam kuka, Dishonored 2 pedig azonnali megvétel. Van persze még egy nem igazán legális megoldás is, amely a Tekken esetén már kivitelezhető, gondolok itt ugye a "virágbolti" verzióra. Ha tetszik megveszed, ha nem akkor delete...........

(#12) Sinisi válasza kolopele (#11) üzenetére


Sinisi
senior tag

Az internetkölcsönzős virágboltból kölcsönözzem ki :-) áááá nem én nem vagyok olyan ;-)

(#13) SH4D0W2011 válasza james001 (#4) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Az online rész már rendben van. :)

(#14) mad1


mad1
veterán

Aki tekken 3 rajongo kotelezo neki.Oriasi game lett sztem. :))

Ne szemetelj ! = Steam

(#15) szami777 válasza mad1 (#14) üzenetére


szami777
addikt

Nekem talán az volt az utolsó, amivel toltam, nagy kedvenc volt, wishlisten van ez is, csak sokallom érte ezt az árat még. :K

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#16) ribizly


ribizly
veterán

Majd 10€-ért megveszem. Imádtam a 3-at, meg az utána lévő részeket is, de már régóta vágytam a PC-s megjelenést. Csak ennyit most még nekem nem ér meg. :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#17) Sinisi válasza ribizly (#16) üzenetére


Sinisi
senior tag

Addig meg csak elfoglaljuk magunkat valamivel :-)

(#18) RIC5I


RIC5I
tag

előrendelő voltam van 70+ órám a játékba írok egy kisebb személyes véleményt akit érdekel olvassa végig :)

Kezdjük azzal hogy a sokak által szeretet tekken 3 hoz semelyik sem fog felérni hiszen annyi szép emlék és nosztalgia faktor tartozik hozzá hogy ezekhez semmi más nem lesz fogható, nekem legfejebb az 5. rész mivel ahoz is hasonlóan rengeteg sok szép emlék füzödik

Kinézet optimalizálás

kifejezetten jólnézki a játék optimalizálással pc-n nincs gond bár kicsit feleslegesnek érzem a hátterek és a részletek ilyen szintű részeletességét és szépségét, elég ha csak a szemünk elötti történések szépek a háttér optimalizálás szempontjából nyugodtan lehetnek kevésbé effectesek szépek hogy még kisebb hardverrel és lehessen jól futtatni jelenleg sincs gond vele de lehetne jobb

Story
a story mode kifejezetten rövid az egyszerű nehézségi szinten nagyobb nehézségi szinten sem a story hosszú hanem az ember szenvedése egy elmesélős történetet kapunk amiben vannak nagyon szép lyukak és meg nem magyarázott szálak mint az eddigi részekbe ez személyszerint engem megőrít de az új story mode érdekes és izgalmas új dolgot látni a játékba egyébként a történetre nem lehet panasz kaptunk magyarázatokat Jint passzivan kicsit kiemelték az indokolatlan Emo korszakról a story záró jelenetei és a Kazuya-Heihachi fight VALAMI ISTEN TELENÜL JÓ magával ragadja az ember és felülteti a hype vonatra szerencsére csak 1 szer látjuk ezt a játék mechanikát igy nincs is agyon erőltetve

Játék Modok
elég kevés játék mode lehetőségadatot meg nekünk jelenleg de megerősitették hogy most nyáron kapunk még

van a szokásos arcade modunk amivel végig verhetünk pár ember fojton feljebb jutva számomra ez elég semmilyen hanyagolható
van egy tresure battle amivel tudjuk növelni az offline rankunkat pénzt és szépség ipari kellékeket tudunk szerezni itt vannak special matchek amik nehezebbek valamint más szabályokkal rendelkező matchek amikor nagyobbat ütünk vagy gyorsabbak vagyunk ez ilyen van de minek ? csak annyinak hogy ne ugyan azt csináljuk fojton :W

az online még mindig nem müködik tökéletesen nem tudom hogy tudtak kiadni egy játékot csuszással ennyi év fejlesztési idővel HIBÁS ONLINAL :W :W :W
már jobb de csatlakozási bugok még adódnak és én gyülölöm ezt a peer to peer megoldást egy server borzalmasan sokat segitene

Mechanika
ez a tekken az eddigi LEGKIDOLGOZOTTABB :C játék mechanika szempontjából
a TTT2 ben elkövetet Rage dmg fetális hibája után a Rage Drive és Rage art egy sokkal kellemesebb lehetőség amiknek jelentős gyenge pontjai is vannak úgy hogy amikor az utolsó pillanatban egy Rage Artal megölnek és fölhöz vágnám a fél házat nem a játék hülyeségét szidom hanem a saját bénaságom ez egy nagyon fontos tényező abban hogy az ember le akarjon ülni játszani és fejlődni akarjon ne pedig inkább kikapcsolja a gépet mondván a játék szar

a Frame számolás és punish fontosabb mint eddig valaha a játék igazi mechanikája oriási fontosságot kap mivel e sportnak szánják ezt a részt igy a harci mechanika jócskán fejlődött és az össze vissza nyomkodás helyett rengeteg gondolkodást és szószerint tanulást igényel ami egy kifejezetten pozitiv dolog

össze foglalva játék élményre és mechanikára az eddigi legjobb tekken
viszont az e sport vonal miat sokkal sokkal sokkal jobban focusál a haladó+ playerekre és elhanyagolja azokat akik casual csak úgy leülnének verekedni nekik az offline lenne a megváltás annak a jelenlegi kevés és alig élvezhető játék modok nem lesznek nagy szórakozás aki online ra szánja a fejét nagyon hamar nlhány rank up után rájön hogy csak leülni és nyomkodni a gombokat nem elég komolyan utánna kell nézni és foglalkozni vele ezt oriási hibának tartom remélem a késöbbiekben az offline rész is komoly fejlesztésre kerül hogy a kezdő/egyszerübb playerek is találjanak szórakozást a játékba

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#19) Sinisi válasza RIC5I (#18) üzenetére


Sinisi
senior tag

Ez igen szépre kerekedett írás! köszönjük :C

(#20) pomorski válasza RIC5I (#18) üzenetére


pomorski
őstag

Szó, mi szó, ez aztán tényleg szépre kerekedett! Köszi!

(#21) Kr/\toS válasza RIC5I (#18) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Túl sok a héter errefelé. Ez a TEKKEN az egyik legjobb, legkidolgozottabb eddig. Az online mód patent, igazából alig játszom offline vele.

(#22) GreatL


GreatL
őstag

Nem rossz a cucc, PC-n 4K ultrán "néztem meg":

- van benne olyan hogy a menüben csak a d-pad működik, harc közben d-pad/bal analóg kar mindegy neki. Ezért az arcade stick amin nincsen d-pad vagy nem kapcsolható át, használhatatlan a menükben.
- a grafika elmegy, a Dead Or Alive 5-nél minimálisan szebb

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#23) Jeanne d'Arc

Imadtam most is imadom, megvesszuk.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#24) dementor


dementor
senior tag

Továbbra is nagy kedvenc! :K

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#25) zsolti1debre


zsolti1debre
tag

En is megveszem valszeg.Tecccccik

(#26) Snike válasza RIC5I (#18) üzenetére


Snike
aktív tag

Szia,

Köszi az összefoglalót. Csak Pc-n toltad?
Én Ps4-re rendeltem elő. És közel 40 órát toltam bele, Online is (ahol semmi gondom nem volt, minden ment zökkenőmentesen - összehasonlítási alapom a soulcalibur 5 volt, ahol az online meccsek borzalmasak voltak)

Nekem 2 problémám volt a Tekken-el:
1) nagyon sokat tölt (ez lehet h csak PS4-es hiba)
2-ez csak személyes probléma-) Jó lett volna ha a karaktereket fokozatosan oldja fel!

PS5, mert az jó! :)

(#27) RIC5I válasza Snike (#26) üzenetére


RIC5I
tag

pc-n falmily sharerrel van meg onnan szoktam streamelni én meg ps4 pro ra vettem meg és ott játszok vele

megjelenéskor borzalmas volt az online pc-n is ps en is mindenhol ha rá keresel hogy Tekken 7 Opponent Contion Lost akkor kb több ezer forum meg video cryt találsz :D 10 emberből ha csak 1 re tudtál fel csatlakozni az csoda volt most már lényegesen jobb de most sem tökéletes de már jó nincs vele nagy gond 80% osanak mondanám

pron nem tölt sokat maximum ha rosz az ellenfél connectionja pc n meg kifejezetten gyors

az új karaktereket szerintem majd fokozatosan lehet feloldani valami segitségével de remélem nem csak úgy feloldják legyen kis játék élmény is :D

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#28) RIC5I válasza RIC5I (#27) üzenetére


RIC5I
tag

most nézem hogy jött update amin még tovább csinálnak az online on nagyon örülök neki :C :C :C

Hatékonyság nem tetszés kérdése.

(#29) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Hú, a macik textúrája eddig is ennyire rossz volt, vagy csak most ment félre valami?

(#30) Persie12


Persie12
aktív tag

Vannak a játékhoz Dlc-k? Megéri megvenni a season passt? Lesznek új karakterek is vagy nem fogják bővíteni? Bízok benne hogy kapok választ a kérdéseimre, hiába nem mostani a cikk. Köszönöm előre is!! :)

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#31) Energie X


Energie X
őstag

Pedig jó az a Tekken 6 és TTT2 még jobb is! Mi elég sokat játszottunk egymás ellen haverokkal :))
A baj inkább az, hogy az X1-esek megkapják a Tekken 6-ot ha megveszik a játékot, a PS4-esek meg ugye nem,,,
Már csak az a kérdés, lesz-e 8, meg TTT3? :))

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.