Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) zseko válasza Aryes (#16) üzenetére


zseko
veterán

Hát... sajna nem tudom a választ :( :) .Valójában még a kérdést sem értem :), hogy akarod rákötni a tv-re, BT-on? Tud a tv BT-ot, úgy mint egy telefon? Mert ha igen, akkor gondolom hozzá lehet párosítani és akkor szól. De ez egyébként is csak mono lenne, így nem hiszem hogy sokra mennél vele. Nem hinném hogy kettőt párba lehetne állítani hogy sztereóban szóljanak mint a tdk.
Egyébként sokat tud árához képest: microsd-ről zenelejátszás, kábellel összekötve bármiről zenelejátszás amibe a 3.5-ös jack dugó belemegy, BT-n keresztüli hanglejátszás (ugye nem csak zene hanem bármi ami hang, telefonon pl. youtube vagy film vagy játék), lehet léptetni/megállítani a zenét az eszközről, és amit nem is említettek (legalábbis annál amit megvettem) az FM rádió, valamint kihangosítónak is lehet használni telefonhoz hívásoknál, ugyanis van rajta mikrofon, használtam is már.
Csodát nem kell várni persze, ám a hangereje és a hangminősége kellemesen meglepett. Olyan felületre rátéve ami át tudja venni a rezgést, még a kellemes szintet is megütik a mély hangok. Nem vagyok vájtfülű ugyan, de szerintem igen jó hangja van. És ez csak egy kínai 2e Ft-os kütyü.

HR24.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.