Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FATtila78


FATtila78
tag

Van itt egy olyan műszaki szaki, aki meg tudja tippelni, hogy egy ilyen kütyünek mennyi lehet az előállítási költsége? Netto 10 dollár?

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#2) dreta


dreta
tag

A méret hibásan van írva. (:

(#3) zseko válasza FATtila78 (#1) üzenetére


zseko
veterán

Háát, elnézve ennek az árát, szerintem a fele :D
Van egy ilyenem, meglepően jól szól, mindenki meglepődik aki meghallja, igaz nem 6 órát bír, hanem csak kb. kettőt full hangerőn, nincs nfc, sztereo mód és nem IP64, de nem is 24e-be került, csak 2e-be. Pofátlan módon túlárazott.
Érdekes módon kommentelni sem lehet az oldalon hiába van rá lehetőség :) Bár lehet hogy csak belépve működik, de akkor meg miért jeleníti meg és engedi kitölteni a mezőket...

HR24.hu

(#4) halkow


halkow
őstag

A 2-dik képpen a csajszikán kifejezetten jól áll :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#5) FATtila78


FATtila78
tag

Nekem a TDK és Dension termékekről mindig az ilyen MLM hálozatos cuccok, vagy a Teleshop jut eszembe. Tudományos, nagydumás, misztikus körítés, horrorisztikus haszonkulcs.

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#6) jenei1994


jenei1994
addikt

Nekem egy HMDX Jam Bluetooth Speaker van. Ezt nem igen veri oda hangzásba a tdk. Jamet nem bántam meg,hogy megvettem . :K

[ Szerkesztve ]

(#7) darvinya


darvinya
titán

Ötletnek nem rossz, de rettentően túúúúúúúúúúl árazott.
25eFt-ért. :Y

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#8) ghost364


ghost364
senior tag

10k-ért reális lenne, bele is férne az árába kettő is, hogy meglegyen a sztereó. :)

(#9) domerator


domerator
veterán

"A 8,2 x 8,2 x 2,9 milliméteres méret és a 182 grammos tömeg..." :Y

Ez már majdnem fekete lyuk... :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#10) ozeviktor92 válasza jenei1994 (#6) üzenetére


ozeviktor92
tag

Nekem is HDMX Jam Classic van. Best buy szerintem az áráért a hangja. :D Ez meg nem igazán tud sokkal többet, elég túlárazott jószág.

[ Szerkesztve ]

(#11) djculture


djculture
félisten

Így haladunk egy világitó tdk felirat is 100k lesz... 20 ezerért jbl 10w-os bluetooth hangszórót lehet venni ami szól is rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#12) Dominó85 válasza domerator (#9) üzenetére


Dominó85
veterán

:DDD :DD

* Péter - 06302461862 *

(#13) bkercso válasza zseko (#3) üzenetére


bkercso
nagyúr

Egy okos villanyóra kijelzővel, wifivel $4,5-on áll elő... És ez egy minősített műszer.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#14) Silentfrog válasza domerator (#9) üzenetére


Silentfrog
veterán

A fekete lyuk nem kicsi, de valóban érdekes méretű lenne így! :DDD

(#15) Duree


Duree
veterán

Jó az ötlet ,jó a kivitelezés, a hangjáról nem tudok semmit mondani,de az ára az nagyon túlzott.

duree54

(#16) Aryes válasza zseko (#3) üzenetére


Aryes
nagyúr

Meg tudod mondani, hogy az a 2e ft-os csoda, amit linkeltél, alkalmas-e arra, hogy okostévére kötve Bluetooth audiorendszerként kijöjjön rajta a tv hangja? Ugyanezt kérdezném a cikkben szereplő TDK kütyüről is!
Köszi a választ előre is!

(#17) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Ennyiért ez kevés. Minimum kellene legyen, hogy a hangszórónak legyen egy párja, amit nem kötelező használni. Meg akkor már IP67 is lehetne, meg fejlettebb bluetooth támogatás. Vagy maradjon így, de fele ennyiért. Annyit megér, ha tartós.

Ez csak az én véleményem, nem szakértői megállapítás!

Nyugodj békében Integra!

(#18) Prevent


Prevent
aktív tag

Elképesztő. Főleg amikor a facebook oldalukon megjegyezték, hogy mennyivel jobb ez meg ez meg mennyivel jobban szól egy TDK mint egy JBL.

TDK hangszóró Denon árral. Nemnyert...

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#19) FATtila78 válasza Prevent (#18) üzenetére


FATtila78
tag

Ne bíztasd őket, mert még kiadnak egy utángyártott ipad smart covert 30ezerért xD

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#20) zseko válasza Aryes (#16) üzenetére


zseko
veterán

Hát... sajna nem tudom a választ :( :) .Valójában még a kérdést sem értem :), hogy akarod rákötni a tv-re, BT-on? Tud a tv BT-ot, úgy mint egy telefon? Mert ha igen, akkor gondolom hozzá lehet párosítani és akkor szól. De ez egyébként is csak mono lenne, így nem hiszem hogy sokra mennél vele. Nem hinném hogy kettőt párba lehetne állítani hogy sztereóban szóljanak mint a tdk.
Egyébként sokat tud árához képest: microsd-ről zenelejátszás, kábellel összekötve bármiről zenelejátszás amibe a 3.5-ös jack dugó belemegy, BT-n keresztüli hanglejátszás (ugye nem csak zene hanem bármi ami hang, telefonon pl. youtube vagy film vagy játék), lehet léptetni/megállítani a zenét az eszközről, és amit nem is említettek (legalábbis annál amit megvettem) az FM rádió, valamint kihangosítónak is lehet használni telefonhoz hívásoknál, ugyanis van rajta mikrofon, használtam is már.
Csodát nem kell várni persze, ám a hangereje és a hangminősége kellemesen meglepett. Olyan felületre rátéve ami át tudja venni a rezgést, még a kellemes szintet is megütik a mély hangok. Nem vagyok vájtfülű ugyan, de szerintem igen jó hangja van. És ez csak egy kínai 2e Ft-os kütyü.

HR24.hu

(#21) Prevent válasza FATtila78 (#19) üzenetére


Prevent
aktív tag

Annyira prémiumnak akarják beállítani magukat.. Nevetséges. A prémium a Sennheisernél kezdődik és az Antelope-ig tart...

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#22) ruzsabazsa


ruzsabazsa
aktív tag

Nekem ebben a kategóriában a philips a kedvencem. Ő az . Eddig egy kábelesem volt,az kb fél évet bírt,nem igazán vigyáztam a kábelre ami nem mellesleg hajszálvékony.De imádom és gyönyörűen a szól.

(#23) Gabi 8906 válasza ruzsabazsa (#22) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Ilyen Philips van nekem is. :K

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#24) ruzsabazsa válasza Gabi 8906 (#23) üzenetére


ruzsabazsa
aktív tag

A bluetooth-os vagy sima kábel ? Lehet beruházok a bt-sre mert a kábel nekem tropa és van egy érzésem ha megcsinálják se tart sokáig. :(

(#25) Gabi 8906 válasza ruzsabazsa (#24) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Nekem a sima van. És pont narancssárga színben. :) Én amiatt nem választottam a bluetoothos verziót mert tesztben nem írtak róla jót. Elméletileg ugyanaz a hangzás, csak annyi hogy vezeték nélküli...
De sokkal drágább. :U

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#26) ruzsabazsa válasza Gabi 8906 (#25) üzenetére


ruzsabazsa
aktív tag

Nekem is narancs volt,más baj nem volt a bt-s cuccal ? Van még a hdmx jam de nem tudom jobb -e az.Dicsérik.

[ Szerkesztve ]

(#27) helltp válasza ozeviktor92 (#10) üzenetére


helltp
aktív tag

Egyszer hallgass bele egy JBL Micro II -be, nagyságrendekkel jobb mint a HMDX. Ez a TDK cucc viszont egy picit jobban szól a JBL-nél, de cserébe kereken 2x annyiba kerül... Nevetséges...

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#28) Gabi 8906 válasza ruzsabazsa (#26) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Nekem a nemjó ár/érték arány rémlik.
Ezt találtam most így hirtelen róla.

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#29) hiddukel


hiddukel
újonc

én egyszer mentem el egy bestbyteba megnézni a cuccokat, és messze verte az összes jbl-t, de még a harman kardont is a tdk, pedig en sem gondoltam volna..árban meg nem egy hulladék jam-mel kell összevetni, mert egy süket is hallja és egy vak is látja a különbséget.

(#30) Kékes525


Kékes525
félisten

Nem rossz, nekem tetszik.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#31) Icetee


Icetee
aktív tag

Most tettem szert egy ilyen kis kütyüre.
Egyik ismerősömtől vettem aprópénzért, ő a T-nél kapta ajándékba telefon mellé.

Nekem nagyon tetszik, méreteihez képest elég jó hangminősége van (kis térben).

(#32) Podi87


Podi87
csendes tag

Én is nemrég tettem szert egy ilyenre, teló mellé volt ajándékba. Eleinte ki sem akartam bontani, mert nem láttam sok hasznát, de aztán ma rávettem magam és nagy meglepetésemre hihetetlenül jól szól. Telóval könnyen megy a párosítás, laptoppal is sikerült, azonban azt bánom hogy a kettőt együtt nem tudom megszólaltatni. Gondoltam ha egy másik hangszóróval lehet nyomatni sztereóban akkor talán megy laptoppal is, de nekem eddig nem sikerült.
Erre esetleg nem tudtok valamilyen alternatívát?

(#33) Icetee válasza Podi87 (#32) üzenetére


Icetee
aktív tag

A leírásában az szerepel, ha az ember vesz még egy ilyet, akkor össze lehet párosítani, hogy sztereóba szóljon. Biztos van valami trükk, hogy másik hangszóróval csinálja ugyan ezt. Ha esetleg valaki tud erre valamit ne tartsa magában, engem is érdekel a dolog :)

(#34) Helsing


Helsing
aktív tag

Én is vettem egy ilyet. Tényleg jól szól viszont van néhány negatív észrevételem.
Nem tudom miért, de van hogy egy gombnyomásra kapcsol be és van hogy kettőre. Fél órán át nyomkodtam, de nem jöttem rá, hogy van e valami szabályszerűség vagy teljesen véletlenszerű.

A másik hogy NiMH akksi van benne. Ami azért sem jó mivel magas az önkisülése. Az én hangfalam pl teljesen le volt merülve. Be sem tudtam kapcsolni miután kibontottam a csomagolásból.

Az összeszerelés és az anyaghasználat hibátlannak tűnik. A telefonom is gond nélkül kapcsolódik hozzá. Az NFC funkció is hibátlanul működik. Kár hogy sd kártyáról nem tud lejátszani illetve, hogy nincs benne rádió.

(#35) Icetee válasza Helsing (#34) üzenetére


Icetee
aktív tag

Ha oldalt a pöcöknél is be van kapcsolva, akkor egy pár másodpercig elég megnyomni és bekapcsol.
Az enyém is nullán volt amikor kibontottam, de egy pár órás töltés után már bírta is a strapát. Sokat használom és nekem hibátlan. Elég sokáig bírja és szerintem az egyik legjobb ebben a kategóriában.

Sokat próbáltam már a konkurensek közül (Sony, Samsung, JBL) de hangerőben, hangminőségben és basszusban is ez a legjobb :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.