Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hemaka


hemaka
nagyúr

Patkányok a süllyedő hajót effektus? :F

(#2) amanoba válasza hemaka (#1) üzenetére


amanoba
őstag

motorola effektus? :F

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#3) sheep


sheep
addikt

kiváncsi vagyok hogy mennyi lehet a fizetésük? én havi félmilkóért csődbe viszek bármilyen céget....

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#4) <NewL>


<NewL>
addikt

plusz még majd ezeket ki is kell fizetni,még elvisznek 2 zsák pénzt
napnyugta buktával

There's an app for that

(#5) Depression


Depression
veterán

Ideje volt!

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#6) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

"A stafétabotot átvevő Nordberg legfontosabb célja a nyereséges működés helyreállítása"

Legyen is így!

(#7) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Na és most hogy új lesz a vezetés, tömegtermék telefonokat fognak gyártani végre?

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#8) Barthezz2 válasza HardSanyeee (#6) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

A mondta többi részét is vegyük ide:

A stafétabotot átvevő Nordberg legfontosabb célja a nyereséges működés helyreállítása, melyhez nem csupán a cég belső átalakítását kívánja továbbvinni, de legalább ugyanilyen fontosnak tartja a megfelelő termékpaletta kialakítását is.

Csak aztán tegyék is, ne csak mondják :K

A satio meg szerintem jó telefon lehetett volna, egy fél-1 évvel ezelőtt..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#9) gerii


gerii
addikt

hát tényleg egy dick volt...
"és habár a készülékek átlagos eladási ára lényegesen magasabb, mint a többi nagyobb gyártó esetén" - na igen a sz@rt is aranyért mérik ki a vásárlóknak...

remélhetőleg valamit alakít az új banda mert így nem fontos hosszútávú célokat kitűzniük...

(#10) Ricardo válasza Barthezz2 (#8) üzenetére


Ricardo
félisten

Egyetértek. Érdeklődéssel várom az új termékpalettát. :K

(#11) vikoart87


vikoart87
csendes tag

kezdésnek kilehetne már hagyni ezt a narancs-fehér-ezüst színsémát mert kindertolásos gagyinak tűnnek nekem. :DDD valamit mozgathatnának az egyedibb felé mégha túl sok újítást nemis építenek be.

(#12) Ricardo válasza vikoart87 (#11) üzenetére


Ricardo
félisten

Igazából nem a narancs fehér az uralkodó. Amelyik W-s telefonnak mégis ez a színe, azt is lehet más összeállításban is kapni. Pont azért mert valakinek nem jön be.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.