Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) smc


smc
addikt

Jajj.. Nem lett volna egyszerűbb egy alapból bekapcsolt "funkcióként" beletenni ezt, ahogy a windows és a google is teszi minden szarral? Aztán a felhasználó kikapcsolhatja, ha nem tetszik neki.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#2) ttt válasza smc (#1) üzenetére


ttt
senior tag

"Aztán a felhasználó kikapcsolhatja, ha nem tetszik neki."
Mint ahogy ez kikapcsolható a Windowsnál meg a Google-nál....Ja nem. :)

(#3) Locutus


Locutus
veterán

"Ez azért lehet fontos a MantisTek számára, mert így láthatják, mely billentyűket érdemes strapabíróbbá tenni a jövőben."

lol, hát persze...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#4) Reggie0


Reggie0
félisten

Amikor pedig ezredmasodperces idoablakokra bontva naplozzak, hogy melyik billentyut hanyszor utottek le, azt mi naplozasnak hivjuk. Szoval ez csak megfogalmazas kerdese :)

(#5) nubreed


nubreed
veterán

Amúgy nem média, hanem médium. Olyan nincs, hogy "pár média".

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6) Graphics válasza nubreed (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A médium se szerencsés...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) hemaka


hemaka
nagyúr

LeL

(#8) rii


rii
nagyúr

ezt a baromságot

esetleg ha minden billentyűt strapabírónak csinálnának? japersze azt nem ....

azt is kéne mérni, mekkorát b.sz rá az ember .... munkahelyi apple keyb. entere akkorákat kapott lendületből ... ott esedeztem meg huhokkoltam, simogattam, hogy bocsássa meg ... de bírta .... egy szavasa se volt ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#9) atike


atike
nagyúr

Hát persze. :)

Mekkora jó már. Mindenre lehet "magyarázatot" adni... :DDD

(#10) Baryka007


Baryka007
őstag

Szerintem elég egyértelmű, hogy egy Gamer billentyűzeten a WASD legyen strapabíró, esetleg még a numpad melletti "nyilak" ... Aztán kész, ha már ennyire spórolni akarnak azon, hogy nem az összes billentyűt teszik strapabíróbbá... Nem tudom a mai világban azonban ki lehet annyira Naív, hogy ezt bekajálja :DDD :DDD Biztosan csak Button Hit Counter van benne semmi más :U :U :U

(#11) Male


Male
nagyúr

Mi az a program, amiről a képernyőmentés készült?

(#12) Graphics válasza Male (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Microsoft Message Analyzer 1.4 Build 4.0.8112.0

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) Male válasza Graphics (#12) üzenetére


Male
nagyúr

Köszönöm! :R

(#14) macilaci78


macilaci78
nagyúr

szükséges a felhasználók beleegyezése - Tehát bele kell tenni a felhasználói feltételekbe, amit minden júzer csak leokéz. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15) Zanik válasza nubreed (#5) üzenetére


Zanik
addikt

Tévedsz. Nyelvészek által elfogadott forma. Sokan a latin eredettel jönnek, hogy ott a média eleve többesszám, de ezen analógia alapján a fólia is többesszám, mégse használatos a nyelvben a fólium egyes számban. A nyelvek nem úgy működnek, hogy egy idegen nyelvből átvett szóra az adott idegen nyelv szabályait is alkalmazzák. Hisz így a már hivatalos "fájl" szónak sem a "fájlok" lenne a többesszáma, hanem "fáljs".
A nyelv egy lélegző, élő dolog, folyamatosan változik, alakul, nem lehet egy elefántcsonttoronyból rigorózusan szabályozni.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#16) F34R


F34R
nagyúr

Ez eleg gaz, gyorsan at kell irni a firmware-t valami ertelmesse hogy ne kemkedjen. :D

[ Szerkesztve ]

(#17) Solten


Solten
addikt

"A valóság ezzel szemben, hogy az elküldött adatok csak arra vonatkozó információt tartalmaznak, hogy a felhasználó egy adott billentyűt hányszor ütött le. Ez azért lehet fontos a MantisTek számára, mert így láthatják, mely billentyűket érdemes strapabíróbbá tenni a jövőben."

Ahhahha :D Szerintem a PR-suk mellekeskent dolgozik, igazabol politikus.

Saor Alba

(#18) ,


,
addikt

Ez a jövő. Billentyűzet beépített keylogger-rel. Lehet hamarosan már csak ezen funkció megléte esetén kerülhet forgalomba billentyűzet a totális ellenőrizhetőségre hivatkozva.

(#19) F34R válasza , (#18) üzenetére


F34R
nagyúr

Meanwhile..... epulnek a custom built billencsek, otthon .... :D

[ Szerkesztve ]

(#20) 0xmilan


0xmilan
addikt

Találkoztam olyan androidos billentyűzettel, ami konkrétan elküldte, hogy mit írtál melyik appba és mikor. Eredetileg mindezt plain text, majd egy későbbi verzióban titkosítva. Később kiderült, hogy nem én vagyok Sherlock, hogy erre rájöttem, hanem ez a bill. egy beépített funkciója, ugyanis egy "AI" a prediktív ajánlatok javítása miatt elemzi a szövegeket. vagy mi. :U

(#21) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

Mi az a mantistek és miért vásárolt bárki is tőlük? :D

(#22) ribizly


ribizly
veterán

Na elmennek a fenébe! :(((
Egy ilyen "gyártónak" mennék neki komoly perrel.
A teljes anyacéget (tuti van mögöttük valami) le lehetne amortizálni egy ilyen csapással. Meg is érdemelnék.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#23) gabor.79 válasza Zanik (#15) üzenetére


gabor.79
aktív tag

Tévedsz. A média gyűjtőszó, és a "pár médium lehozta" a helyes.

(#24) Reggie0 válasza nubreed (#5) üzenetére


Reggie0
félisten

Es a multimedia akkor mit jelent?

(#25) rii


rii
nagyúr

ebből is lehet látni, mekkora felesleges baromság a "helyesírás"

érted mit mond a másik? hátakkómeg? ,-DDDDDD
oszt itt ostorozzuk egymást, hogy "mégessetudod'azzzzeghhh" ,-DDD

el kell engedni ...
.-))))

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#26) Reggie0 válasza rii (#25) üzenetére


Reggie0
félisten

heje-sírás? :D

(#27) Zanik válasza gabor.79 (#23) üzenetére


Zanik
addikt

Bocs, de számomra Nádasdy Ádám költő/nyelvész/műfordító elég hiteles ahhoz, hogy vele értsék egyet: [link]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#28) rii válasza Zanik (#27) üzenetére


rii
nagyúr

" .... Mondjon mindenki azt, amit a számára mértékadó hagyomány vagy társadalmi csoport használ .... "

ő is azongya, h el kell engedni :))

ui.: elnézést ... nem szerettem volna tiszteletlen lenni. Hatalmas és komoly tudományág ez a nyelvészet.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#29) paul072227 válasza TaS1kaaa (#21) üzenetére


paul072227
csendes tag

+1 :))

Blacklist: Gambino11,olbeteam,suspect,djunited8,sztap, JegesEmber20, w1n1x, thx424, Revel, Unjarl, Maxus, bloodnar, Reibek

(#30) tomcat78


tomcat78
őstag

Akkfjhhjjlas abxggdildl/%3vbknlt 4 "ööm gg vb klfmg b nkmnk ....KJDJn dejljn 76 78 8 3 +" ejt b ewbfkfbíg! :D
Na ezt fejtsék meg....és,ha ezek után kopogtat a TEK,akkor tuti pusztulásra van ítélve az emberiség :D
Amúgy szánalom ez az irány...A következő mi lesz?Kötelező nyomkövetőt mindenkibe?

"Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

(#31) , válasza tomcat78 (#30) üzenetére


,
addikt

Az már adott a mobiltelefonok/SIM kártyák révén.

(#32) btprg


btprg
senior tag

Ez már nagyon a legalja... Mondjuk aki egy nyomorult billentyűzet szükségtelen funkciói miatt telepíti egy noname gyártó akármilyen vezérlőszoftverét, az kicsit már a "meg is érdemli" kategória.

"Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.