Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Hajrá, hajrá! :C
Javaslom, eszkábálj majd hozzá egy jó kis szimulátorülést is idővel. :K

(#2) #90088192


#90088192
törölt tag

Nekem nagyon tetszik az elkepzeles, a motorhateton ulessel(en az autot mogott szoktam lenni kameraallas szerint) azt probalom elkerulni, hogy odahannyak az asztalra. Tengeribeteg vagyok nem kicsit, CS-vel is sokat szenvedtem emiatt. :R

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vállalom, leszek én (az egyik) motiváció. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) vaki válasza BomiBoogie (#1) üzenetére


vaki
aktív tag

Az egyik barátom Xbox-a előtt az ex Mazda 626-osuk vezetőülése figyelt :)) Csak a többi kiegészítő (kormány, pedál, váltó) volt furán alulméretezett a székhez képest.

A felhasználóbarát felhasználó

(#5) mephi666


mephi666
nagyúr

monitor alá, vagy kormányra eszkábálod majd? :) ránézésre nem tűnik nehéznek, ha valaki jól tud forrasztani

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) razorbenke92

Én is várni fogom az eredményt :)

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#7) távcsőves


távcsőves
senior tag

Nagyon egyszerű megépíteni. Majd este kicsit részletesebben bemutattom, mert tudd olyan funkciót, ami a videóban nem szerepel, de szerintem sok ember szerint hasznos. Legyen ez esti logout olvasásra csábítós h.sz.... ;)

(#8) távcsőves


távcsőves
senior tag

Kész van.

(#9) távcsőves válasza mephi666 (#5) üzenetére


távcsőves
senior tag

Monitor alá/mellé tettem, középre egy fokozatjelző kijelző (7 szegmenses kijelző nagy méretben) fog jönni. És a kormányra egy RGB ledszalagos fordulatszámmérő csík fog jönni. Így mindig a látómezőben lesz a legfontosabb két adat. Amikor meg üzenet jön, azt úgyis villogva írja ki a most épített cucc, akkor kicsit jobban odafogok fordulni. Azért nem ezt rakom a kormányra különben, mert az én perecem kisebb, mint a videóban lévő. (DFP)

@BomiBoogi: nincs ennyi helyem jelenleg sajnos. Sok helyet foglal, és az végkép nincs. Pénzes is a dolog, de ha türelmesen építed, akkor azért picit olcsóbb is, meg részletekben nem fáj annyira. Talán.. :D

[ Szerkesztve ]

(#10) BomiBoogie válasza távcsőves (#9) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Na, gratula, várjuk a képeket a szettről! :K

Mivel játszol egyébként?

(#11) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

kíváncsi leszek!

én is akartam ilyet, aztán mióta van VR headsetem nincs rá szükség belső nézetben úgyis látszik minden, főleg versenyautóknál.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#12) távcsőves válasza BomiBoogie (#10) üzenetére


távcsőves
senior tag

RaceRoom az isten nálam. Ha kapna egy iracing szerű versenyszervezést... Belelóg a kezem a bilibe..

@Proci: király, csak fáj a fejem 3d-töl. Ezért döntöttem úgy, többmonitoros rendszer felé indulok. Olcsóbb ez sem lesz, de nem hányom el magam.

(#13) proci985 válasza távcsőves (#12) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

VRnel project cars 2ot is probaltad?

Dirt3ban nagyon egyszeru rosszul lenni, pCars2ben en jelenleg mar 2-3 orak utan is max megizzadok.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#14) távcsőves válasza proci985 (#13) üzenetére


távcsőves
senior tag

Asseto Corsa-t volt lehetőségem kipróbálni VR-al. Majdnem elhánytam magam 20 perc után. Nem új dolog, én moziban is 3D-s előadást nem tudok szemüvegben nézni. Minimum durva fejfájásom lesz, fél óra után. Barátom fantasztikus aktív szemüveges 3D tv-je szintén pipa, 20 perc után hányinger. Nekem valahogy nem megy ez. Pedig jó lenne. De mindig rosszul leszek.

Ezért lesz több monitor és ilyesmi kiegészítők. Meg feladom a pc gaminget szimulátoron kívül. Xbox lesz nálunk is.

[ Szerkesztve ]

(#15) proci985 válasza távcsőves (#14) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

3d filmek nekem se jöttek be és pár korábbi implementációtól én is pillanatok alatt rosszul tudtam lenni, de nekem a rift működik.

ha viszont ennyire érzékeny vagy akkor a három kijelző tényleg sokkal jobb megoldás.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.