Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sith7


sith7
nagyúr

Jó cikk, és igaz :K

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

single:

syberia, bioshock, gta részek, HL saga....folytassam még? :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Barátnő mit szól hozzá?

(#4) dízelracer


dízelracer
senior tag

Bekezdés és mondat eleje mindig nagy betű.

(#5) Jofi81


Jofi81
őstag

Meg szoktam venni a játékokat, de csak a single részük miatt. A multit még egyikkel sem próbáltam.

(#6) sith7 válasza Jofi81 (#5) üzenetére


sith7
nagyúr

Egy jó fél évvel ezelőttig én is így voltam, aztán egy rendes ember vett nekem 2 eredeti játékot, azóta single - t nem is játszottam, még ezzel a kettővel sem, nem mással :N

Ha tényleg bekerülsz egy jó közösségbe, akkor meg tudod velük beszélni nem csak a játékélményeidet, hanem a mindennapi élet dolgait is :K ... legalábbis én ilyen közösségbe kerültem :B

Tegnap is 23:00 - ig ment a game, aztán éjfélig meg csak beszélgetés az élet dolgairól

D1Rect
Én csak este 1/2 9 - 9 után tudok leülni játszani, amikor már a gyerekek alszanak, és az asszony is fúj egyet az egész napi hajtás után

(#7) Taplo válasza Jofi81 (#5) üzenetére


Taplo
tag

köszönöm,hogy elolvastátok!!!

1 Jofi akkor lehet itt az ideje.... lesz most egy kis kampány a multiplayerek mellett ez még csak a kezdet... ha már megveszel egy játékot akkor ne csak a felét használd.... :)
mondjuk én is csak a felét használom csak a másikat :) vegyünk ketten egy játékot te singleözöl és multizom ;]

2
köszi sith mester

3
bekezdéseket majd javitom ha lesz rá affinitásom...

4
felsorolsz szipiszupi single játékokát akkor érvként felkéne sorolnom egy millió nick nevet és 15 játékot amit esténként százezrek játszanak együtt szerte a világon? az egész arról szól szerintem,hogy probáljátok ki és remélem tetszeni fog és akkor jövö héten vagy jövö honapban már együtt küzdünk a harcmezön és én fogom fedezni a seggeteket :)

5
barátnő nem örül de jönnek a szokásos férfi érvek: ha kocsmáznék vagy csajoznék az jobb lenne? :DD meg kell találni az egyensulyt nyilván könnyü függővé válni...

[ Szerkesztve ]

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#8) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, gondoltam hogy valamikor fog egy ilyen cikk is születni. :D

Multizni nagy móka, és akár anyázik az ember, akár örül hogy milyen szerencsés napja volt, a tudat hogy egy közösségben van, akikkel nap mint nap, vagy ne adj Isten csak egy két hetente játszik, az felülmúlhatatlan. Ttermészetesen ennek vannak hátrányai, mást is kell csinálni gépezés mellett.

Viszont tagadhatatlanul vannak olyan játékok amik fantasztikus single élményt nyújtanak, akár csak pár órára is. Vannak akik inkább utóbbit részesítik előnyben, de ahogy látom egyre többen orientálódnak a multis játékokhoz.

A kettő szerintem nagyon jól megvan egymás mellett.

Jó játékot mindnekinek!

Live-Die-Respawn

(#9) Mr.Csizmás válasza Taplo (#7) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pl. tf2 megvan, eve-n gondolkozok...a csatateres csak ideig oraig kot le sajnos.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10) Ferko75HUN


Ferko75HUN
senior tag

A cikk minden szavával mélységesen egyetértek, persze részemről van egy kis elfogultság, :DD hiszen majdnem minden nap együtt játszunk a szerzővel és az előttem "felszólaló" orichalcos kollégával.
Aki nem próbálta a multijátékot nem tudja mit vesztett ezidáig, ha meg igen és elment a kedve tőle, mert hamar leszedték, az se adja fel.
Hamar bele lehet rázódni és tényleg szórakoztatóbb az emberi intelligencia ellen harcba szállni,
mint az ostoba és kiszámítható mesterséges A.I. esetében.
Nekem ez az első multi, amit nem egyedül, hanem társaságban tolok, ég és föld a különbség.
Marha jó tudat az amiről a "szerző" is említést tett, hogy nem vagy egyedül és számíthatsz a társaidra, ha meg egymás ellen toljuk a másik ugratása sem egy utolsó dolog. :DDD
Összefoglalva: Jó társaság, jó hangulat, nem lehet kihagyni!

C3-Ironsight: HNT Ferko75HUN hnt.enjin.com

(#11) sith7


sith7
nagyúr

Van egy srác, aki nemrég csatlakozott közösségünkhöz, és tegnap volt szerencséje élete első gyakorló war - ján részt venni.

Folyamatosan jönnek a pm - ek azóta is Tőle, és teljesen kész van, hogy mennyivel másabb, mint szervereken idegen emberek között játszani, mennyivel jobb érzés, mennyivel összetettebb az egész, hogy kommunikáltok, segítetek egymást stb. :K

Amíg ki nem próbálta, nem hitte el, hogy mekkora a különbség :N

(#12) Taplo válasza sith7 (#11) üzenetére


Taplo
tag

sith én mindig tiszteltem azokat akik önzetlenül segitetek és próbálták az embereket rá vezetni egy olyan útra ami szórakoztató és nem magukért csinálják hanem a közösségért..

most az elkövetkező hetekben próblunk kampányokat ősszerakni és további magyar multiplayer közöségeket létre hozzni... ha jól emlékszem ez neked sem rég kezdődött mikor elkezdtem PHn nyomni (Battlefield Bad Company 2 fórum),hogy ne csak itt irkáljatok hanem szervezünk gyakorló warokat... én már sok játékban csináltam ezt jelenleg a Crysis 2ön ügyködöm...

de jó érzés mikor 4-5 ember megmarad.... ma hallgattam a PH Crysis2 csapatát játszani
és mosolyogtam egymásért játszotak Capture the Relay mód ment... fent volt egy apa a fiával és pár srác aki egy hónapja még nem volt nagy Teamspeak veterán.... és olyanok voltak mint egy csapat még hosszú az út de jó volt hallani őket küzdöttek és nyertek...

mondjuk nem én voltam az ellenfél :D azaz nem voltam a szerón,de akkor is nekik drukolok,ha ellenem játszanak....

SZÉP VOLT SRÁCOK ha lesz 3v3 kupa márpedig lesz!!! akkor a PH elindulhatna
2-3 csapattal !!!! nem feltétlenül a gyözelemért de biztos jó móka lesz, lehet belőle tanulni és szerintem egy második helyet simán elhozhatok :Y

TBT

[ Szerkesztve ]

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#13) sith7 válasza Taplo (#12) üzenetére


sith7
nagyúr

Jól emlékeszel, igen ,akkor kezdődött ...

Az elsőt lekéstem, a 2. meg sem történt, de felmentem TS - re, és nem tudtam sehova belépni, csak nézegettem, amikor megszólított Maxx, a Multigaming közösségből, és teljesen ismeretlenül felajánlotta Nekem, hogy játszhatok velük, és ha szeretnék, akkor csatlakozhatok a közösséghez.

Attól a naptól kezdve, szinte minden nap felmegyek hozzájuk, több war volt már , amin részt vettem, már rögtön az első napokban is megengedték, hogy a csapat tagja legyek, igaz volt, hogy vesztettünk, mivel teljesítményben a közelükben nem voltam / vagyok, de mégsem orroltak meg érte soha :N

Nagyon jó társaság, nagyon jó a közösségi szellem, és tényleg jó game - ket játszunk

A most véget ért 2 hetes versenyről meg nem is mondom mekkora élmény volt :Y
/teamwork index kategória 2. hely :B :B :B /

Pl. tegnap is volt ilyen gyak war, .... most neked nem kell mesélnem róla, nagyon jó volt :K

Hát a Crysis 2 az nekem kimaradt / kimarad, nem jön be a világa, meg most a BC2 teljesen magába zárt ... majd talán a BF3

(#14) Taplo válasza sith7 (#13) üzenetére


Taplo
tag

Toltam több mint egy év BC-öt szerettem nagyon, jó kis játék csak hiányozott még 20 új pálya kb.... De szép egy év volt sok új haver jó kis közöségek és mi rengeteget waroztunk szinte mindent elértem(elértünk) amit lehetett magyar bajnokok lettünk.... nyertünk egy BECUPot magyar válogatottal több ország nemzeti 8át levertük az europa bajnokságon csak a Német válogatott véget vetett a menetelésünknek akik végül meg is nyerték az EBt de kb szerintem top 4ben benne lehetünk volna ha nem igy alakul a sorsolás....

Most meg az OGCnek segitek és neveznék egy csapattal Crysis 2 ESLre csak még sehogy nem állunk kérdéses lesz e belöle valami vagy csak Funnolás marad...

De sith a BF3 biztos játszunk még együtt majd pár töltényt félre rakok és rá irom a neved :D

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#15) sith7 válasza Taplo (#14) üzenetére


sith7
nagyúr

Az szép teljesítmény :Y

De sith a BF3 biztos játszunk még együtt majd pár töltényt félre rakok és rá irom a neved

köszi :DDD

(#16) kexksz


kexksz
addikt

Nincs igazad Tomek, igenis egy Single játék is nagyon letud kötni ha jó fajta, megfog a storyja, egyszerűen tudni akarod, hogy mi a vége, hogyan folytatódik. Meg manapság egyre több olyan játék jön amit coopban is tolhatsz, szóval a társaság sem marad el. :K

(Ettől függetlenül este ha mindenkinek jó mehetnénk megint aprítani, napközben ma nekem nem jó. :D )

(#17) D1Rect válasza Taplo (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

Amikor én ennyire belementem a jáccósiba, itthon duzzogás volt.
Ha megvan az egészséges szint, akkor jó. ;)

(#18) =HG=


=HG=
addikt

Sziasztok!

Én szinte csak multizom, bár a C2 nekem nem jött be. Az első nagy élmény a Fear multi demója volt, nagyon jókat mulattunk...utána, és azóta is a BF2, mostanában inkább MOHA.
De ami tény: multizni egy jó társasággal istencsászár :C

(#19) sith7 válasza =HG= (#18) üzenetére


sith7
nagyúr

:K :K :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.